Ei käi ...

Mootor, veermik, elekter, hooldus, probleemid
Tuutu
Tavakasutaja
Posts: 10
Joined: 12. Aug 2012 00:00

Ei käi ...

Unread post by Tuutu »

Tervist, probleem rolleriga, kohapeal käib ilusti, käima minekuga probleeme pole, kuid pööretel ei taha üldse käia ( poob, sureb välja ).
Küsin kuna ei leia asjale lihtsalt enam lahendust.

Tehtud .
Tutikas karburaator OKO 28mm + Tutikas stage6 kollektor ning õhufilter.
Süütepool, küünlajuhe, cdi, küünal - tutikad.
Süüde kolmas juba peal.
Proovitud kõiksugu tihendeid vahetada ning ka zimmerid uued.
Korduvalt olen nüüdseks ka karpat puhastanud ja näppinud, tee mis tahad no ei hakka käima.

Kuna kirjeldus oli mul väga väga puudulik siis üks video oleks siia sobilik :
http://www.youtube.com/watch?v=u2PLy9Rx49o&feature=plcp

Ehk mõni targem tegelane oskab ja tahab aidata, suured tänud ette äragi.
suzuki
Tavakasutaja
Posts: 59
Joined: 10. Jan 2007 01:00
Location: Tartu
Contact:

Unread post by suzuki »

ON tunne ,et oled selle rolli üle tuuninud... 8O (Siin tegelt kaks varjanti kas saab vähe kätte või saab palju peale... kõige lihtsam keera küünal maha ja vaata küünla pealt kas on palju küttet või vähe :wink: ) pigen tundub et ei saa kätte õhk/kütte :roll:
cyc
Tavakasutaja
Posts: 36
Joined: 09. Nov 2008 01:00
Location: Põlvamaa
Contact:

Unread post by cyc »

Ilmselgelt saab vähe kütet kätte st. peadüüs on liiga väike. Pane suurem düüs ja vaata kas asi läheb paremaks.
iz350super
Tavakasutaja
Posts: 456
Joined: 07. Oct 2010 00:00
Location: Ida-Virumaa
Contact:

Unread post by iz350super »

Tuttaval oli juhus, kui bensiini voolikul oli vahel klapp, sealt algasid tema jamad,alusta sellest, et vaata kuidas küte peale tuleb. Või asenda bensiiniklapp, kui see eksisteerib, mina pakuks ka, et saab vähe kätte.
Tuutu
Tavakasutaja
Posts: 10
Joined: 12. Aug 2012 00:00

Unread post by Tuutu »

Vaevalt et üle tuuninud, pigem alatuunitud : ) Proovitud peadüüse igasugu. Peadüüse proovinud suuruses 70 - 160, ei tahaks uskuda et tahab saada veel suuremat. Proovinud ka teise küttepaagiga ( otse pealevooluga kui paak on kõrgemal kui karpa ) seis sama. Küünalt olen vaatanud, nagu oleks ja nagu mitte ... Eks homsel päeval saab kõike jällekord proovida.
suzuki
Tavakasutaja
Posts: 59
Joined: 10. Jan 2007 01:00
Location: Tartu
Contact:

Unread post by suzuki »

Aga mis sa seal videos näpid karpa juuers (rikastus klapp/nupp? kas seda peale jättes ei muutu midagi? ) 160 peadüüsiga ei muutunud midagi? 8O ( 600-sel 4-takti endurokal on sees 170 peadüüs)
Tuutu
Tavakasutaja
Posts: 10
Joined: 12. Aug 2012 00:00

Unread post by Tuutu »

suzuki wrote:Aga mis sa seal videos näpid karpa juuers (rikastus klapp/nupp? kas seda peale jättes ei muutu midagi? ) 160 peadüüsiga ei muutunud midagi? 8O ( 600-sel 4-takti endurokal on sees 170 peadüüs)
Vaatasin kas toores on peal või ei ( manual toores tal ). Toorest näppides ei muutu midagi ( Tühikäigul käies vahe aru saada, pöörde ajades pole vahet ). Kui ma ei eksi siis videos ongi 160 düüs sees :D
Vahet pole kas 70 või 160, käitub samamoodi.
Sapi-Vana
Tavakasutaja
Posts: 368
Joined: 07. Jul 2010 00:00
Location: Tõrva, Helme
Contact:

Unread post by Sapi-Vana »

No siis on nii, et paagist hakkab see bensiini tulek toppama. Oluline toppaja on muuseas ka voolikule vahele pandud filter.
User avatar
vintizvint
Tavakasutaja
Posts: 151
Joined: 13. Feb 2008 01:00
Location: Soome> Riihimäki
Contact:

Unread post by vintizvint »

Karpa vaakum membraaniga? Kui jah siis tasuks vaadata, et mõni väike auk pole tekkinud. :roll:
madis06
Tavakasutaja
Posts: 37
Joined: 01. Oct 2010 00:00
Location: pärnumaa
Contact:

Unread post by madis06 »

Mul endal oli sarnane jama varem. Võta korra õhufilter ära ja proovi kätt kätt õhuvõtu avasse ette pannam, kuid ära kata seda ava täiesti kinni sest sedasi ei saa ta üldse õhku. hullemaks see proovimine vaevalt et teeb.
cyc
Tavakasutaja
Posts: 36
Joined: 09. Nov 2008 01:00
Location: Põlvamaa
Contact:

Unread post by cyc »

Kui segurikastusklapi lülitamine mootori töötamisele eriti ei mõju, siis on ikkagi lisaõhu imendumine kuskilt x-kohast.
Post Reply