Võrri tagapidur.

Mootor, veermik, elekter, hooldus, probleemid
sajusaared
Posts: 4
Joined: 05. Apr 2015 13:24

Võrri tagapidur.

Unread post by sajusaared »

Tere.

Olen häiritud pidurite puudumisest. Oleksin napilt hekki sõitnud ning väärt toidukraami rikkunud.
Palun andke abi, sest minume tundub tross liig pikk olevat, kuigi ennem kõik justnagu töötas.
Attachments
14282298682561432557145.jpg
User avatar
Nobody
Admin
Posts: 2213
Joined: 04. Oct 2003 00:00
Location: Tallinn
Contact:

Re: Võrri tagapidur.

Unread post by Nobody »

Trossi pikkust saab pidurirummu juurest reguleerida ning pildil oleva hoova alla poole keerata.
Auto võib olla, tsikkel peab olema.
sajusaared
Posts: 4
Joined: 05. Apr 2015 13:24

Re: Võrri tagapidur.

Unread post by sajusaared »

Tänan! Kas tross võib rüüga sellest hargi lähistel asuvast silmusest läbi liikuda? Tundub, et ei tohi, ilmselt on mingisugune klamber kadunis, mis trossikõri kinni hoiaks.
sajusaared
Posts: 4
Joined: 05. Apr 2015 13:24

Re: Võrri tagapidur.

Unread post by sajusaared »

Vahepeal on toimunud arenguid ja nüüd oleks ka uut piduritrossi vaja. Lisaks on probleeme väntamisega, kuna pedaalid vehivad tühja. Ilmselt on viga rummus, ehk oskate nõu anda.
arvutiguru
Tavakasutaja
Posts: 172
Joined: 06. Dec 2012 01:00
Contact:

Re: Võrri tagapidur.

Unread post by arvutiguru »

sajusaared wrote:Vahepeal on toimunud arenguid ja nüüd oleks ka uut piduritrossi vaja. Lisaks on probleeme väntamisega, kuna pedaalid vehivad tühja. Ilmselt on viga rummus, ehk oskate nõu anda.
asi pole pedaalides.asi on taga rummus viga.vedruplekk on kaduma lännu sul seal väikse hammika kesta seest.
sajusaared
Posts: 4
Joined: 05. Apr 2015 13:24

Re: Võrri tagapidur.

Unread post by sajusaared »

Jah, seda ma arvan isegi. Kas keegi müüb kuskil selliseid vidinaid või tuleb ise leiutama hakata? Trossi oleks kindlasti vaja. Oleksin väga tänulik, kevad käes, hirmsasti tahaks kihutada...
arvutiguru
Tavakasutaja
Posts: 172
Joined: 06. Dec 2012 01:00
Contact:

Re: Võrri tagapidur.

Unread post by arvutiguru »

sajusaared wrote:Jah, seda ma arvan isegi. Kas keegi müüb kuskil selliseid vidinaid või tuleb ise leiutama hakata? Trossi oleks kindlasti vaja. Oleksin väga tänulik, kevad käes, hirmsasti tahaks kihutada...
https://www.osta.ee/vorri-apteeka-origi ... rc=similar
siin olema skõik vajalik piduriteks.
Post Reply