mis D seeria vändaga tegu?

Mootor, veermik, elekter, hooldus, probleemid
arvutiguru
Tavakasutaja
Posts: 172
Joined: 06. Dec 2012 01:00
Contact:

mis D seeria vändaga tegu?

Unread post by arvutiguru »

Image
arvutiguru
Tavakasutaja
Posts: 172
Joined: 06. Dec 2012 01:00
Contact:

Re: mis D seerja vändaga tegu.

Unread post by arvutiguru »

Image
arvutiguru
Tavakasutaja
Posts: 172
Joined: 06. Dec 2012 01:00
Contact:

Re: mis D seerja vändaga tegu.

Unread post by arvutiguru »

Image
urmet48
Tavakasutaja
Posts: 343
Joined: 28. Jul 2009 00:00
Location: Dagö
Contact:

Re: mis D seerja vändaga tegu.

Unread post by urmet48 »

Silma järgi pakuks D6 või D8. Mõõda magneti poolne ots ära. Kas 10 või 12mm. 10 on juba mainitud. 12 on D8E.
iceman
Tavakasutaja
Posts: 653
Joined: 27. May 2009 00:00

Re: mis D seerja vändaga tegu.

Unread post by iceman »

no d6 ju , millest üldse küsimus tekib ? tasakaalustus avasid on nii nelja kui viite , viie puhul võib olla keskimine katmata , mingil kaalutlusel , võisiis kõik lahtised .
arvutiguru
Tavakasutaja
Posts: 172
Joined: 06. Dec 2012 01:00
Contact:

Re: mis D seeria vändaga tegu?

Unread post by arvutiguru »

d6 on ta kindlasti.aga pole varem sellist nelja tasakaalustus auguga kätte sattunud.oleks nagu d5 vänt.keps ka d5 oma.aga magnet d6.
rainer
Tavakasutaja
Posts: 65
Joined: 11. Jul 2013 13:51

Re: mis D seeria vändaga tegu?

Unread post by rainer »

Varane D6? Kovrovi tehase D6 ?
arvutiguru
Tavakasutaja
Posts: 172
Joined: 06. Dec 2012 01:00
Contact:

Re: mis D seeria vändaga tegu?

Unread post by arvutiguru »

no nii.se vänt sai nyyd siis mul mootorisse pistetud.sõitsin pärnus sellega.no ytleks et orginaali kohta liikus kenasti.tasakaalustus tundus ka õige olema.ise olen rahul tulemusega.äksi sõiduks saab veel yhtteist veel parendada.vb saan uued kolvirõngad peale.se mul veel eelmise hooaja komplekt peal ja neid va km on ikka selajataga kõvaste selle silindri ja kolviga.
iceman
Tavakasutaja
Posts: 653
Joined: 27. May 2009 00:00

Re: mis D seeria vändaga tegu?

Unread post by iceman »

no ja , aga raam ?
Veiko tegi ju niikõva mootori , et hüppas raamivahelt välja , peaaegu .
arvutiguru
Tavakasutaja
Posts: 172
Joined: 06. Dec 2012 01:00
Contact:

Re: mis D seeria vändaga tegu?

Unread post by arvutiguru »

iceman wrote:no ja , aga raam ?
Veiko tegi ju niikõva mootori , et hüppas raamivahelt välja , peaaegu .
nojaano.pooleks sai.sinna se ca50min läks.
iceman
Tavakasutaja
Posts: 653
Joined: 27. May 2009 00:00

Re: mis D seeria vändaga tegu?

Unread post by iceman »

arvutiguru wrote:no nii.se vänt sai nyyd siis mul mootorisse pistetud.sõitsin pärnus sellega.no ytleks et orginaali kohta liikus kenasti.tasakaalustus tundus ka õige olema.ise olen rahul tulemusega.äksi sõiduks saab veel yhtteist veel parendada.vb saan uued kolvirõngad peale.se mul veel eelmise hooaja komplekt peal ja neid va km on ikka selajataga kõvaste selle silindri ja kolviga.
a mis hammakas taga oli? endal jäi kripeldama- oleks võinud 41-e vahetada väiksemaks, kuid olemasolev 37 7undus pisut liig , võibolla poleks raskemat paarimeest kurvist välja vedanud , proovimise aja raiskasime kontaktsüüte omapärade ja võlude meeldetuletamisele .
arvutiguru
Tavakasutaja
Posts: 172
Joined: 06. Dec 2012 01:00
Contact:

Re: mis D seeria vändaga tegu?

Unread post by arvutiguru »

iceman wrote:
arvutiguru wrote:no nii.se vänt sai nyyd siis mul mootorisse pistetud.sõitsin pärnus sellega.no ytleks et orginaali kohta liikus kenasti.tasakaalustus tundus ka õige olema.ise olen rahul tulemusega.äksi sõiduks saab veel yhtteist veel parendada.vb saan uued kolvirõngad peale.se mul veel eelmise hooaja komplekt peal ja neid va km on ikka selajataga kõvaste selle silindri ja kolviga.
a mis hammakas taga oli? endal jäi kripeldama- oleks võinud 41-e vahetada väiksemaks, kuid olemasolev 37 7undus pisut liig , võibolla poleks raskemat paarimeest kurvist välja vedanud , proovimise aja raiskasime kontaktsüüte omapärade ja võlude meeldetuletamisele .
minu pillil oleks 37 vaja olnu.mootor käis piirajasse nii koledasti.halb oli lausa kuulda.
iceman
Tavakasutaja
Posts: 653
Joined: 27. May 2009 00:00

Re: mis D seeria vändaga tegu?

Unread post by iceman »

piirajasse? mis siis piirab , sinu põllumajandus varjandi silinder peaks ju hingama reipalt .
arvutiguru
Tavakasutaja
Posts: 172
Joined: 06. Dec 2012 01:00
Contact:

Re: mis D seeria vändaga tegu?

Unread post by arvutiguru »

iceman wrote:piirajasse? mis siis piirab , sinu põllumajandus varjandi silinder peaks ju hingama reipalt .
ilmselt surveaste siin mängib oma osa.peaks miski 0,5 maha võtma.praegu kõik orginaal.aga ei taha algust kaotada.mootor praegu järgmistele radadele on dimmis.pärnus oli väiksemat hammikat vaja.
arvutiguru
Tavakasutaja
Posts: 172
Joined: 06. Dec 2012 01:00
Contact:

Re: mis D seeria vändaga tegu?

Unread post by arvutiguru »

arvutiguru wrote:
iceman wrote:piirajasse? mis siis piirab , sinu põllumajandus varjandi silinder peaks ju hingama reipalt .
ilmselt surveaste siin mängib oma osa.peaks miski 0,5 maha võtma.praegu kõik orginaal.aga ei taha algust kaotada.mootor praegu järgmistele radadele on dimmis.pärnus oli väiksemat hammikat vaja.
mõõtsin eile vända avamise ja sulgemise ka ära.ca1mm jääb puudu.
iceman
Tavakasutaja
Posts: 653
Joined: 27. May 2009 00:00

Re: mis D seeria vändaga tegu?

Unread post by iceman »

no see ju üks kahest , veel järgijäänust asjast , mida saad ,tohid, muuta . jääb muidugi ootamatult vabakäigule automaatlülitumise risk , või selle võimaluse suurem tõenäosus .
Post Reply