Dnepr

Liikmete rattad ja tegemised.
Lugemiseks registreeru kasutajaks.
Ulm
Posts: 7
Joined: 28. May 2008 00:00
Contact:

Dnepr

Unread post by Ulm »

paluks siis kommentaare


http://fotoalbum.ee/photos/Hayemaker
ToTuRauno
Tavakasutaja
Posts: 23
Joined: 27. Mar 2009 01:00
Location: VõrumaaMõnisteTursa .
Contact:

Unread post by ToTuRauno »

iste võiks ilusam olla , tagumine porilaud võiks lühem olla ,ja esi porikas ära VÕTTA . izhi oma vist ?
Ulm
Posts: 7
Joined: 28. May 2008 00:00
Contact:

Unread post by Ulm »

Iste tuleb teine, tagaporikat ei muuda ja esimest samuti! Tegu on siiski pooliku projektiga ning värvus läheb mustaks. Varsti saab ka tulemust näha. Ise olen mõtlend teha kahevärviliseks?
erkoolen
Tavakasutaja
Posts: 34
Joined: 16. Oct 2008 00:00
Location: võru
Contact:

Unread post by erkoolen »

mis masina bensiinipaagiga on tegu?:D
muidu iseenesest ilus masin.
Ulm
Posts: 7
Joined: 28. May 2008 00:00
Contact:

Unread post by Ulm »

Tegu on Dnepr MT-9 originaal paagiga .Keevitatud ja pahteldatud ning värvitud natuke. Maalingud tehtud tartus.
rallitaja
Tavakasutaja
Posts: 170
Joined: 27. Jul 2007 00:00

Unread post by rallitaja »

Minu arust võiks porikas olla veidi kumeram, läheks rattaga paremini kokku. Kasvõi kroomitud Planeta 5 porikas. Tagumine porla on alles pooleli, nagu näen - lihtsalt ei taha uskuda, et niisugune jääb.

Üks asi on mõistagi see, et ratast võiks kõvasti madalamaks lasta. Praegust kliirensit võrdleb juba, tõsijutt, endurodega. :D

Kui nüüd suts raami lõikuda, siis ise viiks tagumised amordid ~45 nurga alla ja teeks seda raamimajandust seal veidi "ökonoomsemaks".

Mis sumpsidega ette võtta plaanid?
Ulm
Posts: 7
Joined: 28. May 2008 00:00
Contact:

Unread post by Ulm »

Tsikkel ongi nüüd madalam . Sai 12cm esiharki lühemaks teha. Tagaotsa mõte on hea aga ma ei mõtle vist siis uut tagaporilaua kinnitust välja .Kui just mingi roostevaba vitsaga .Esiporilaud pole korralikult pildil kinnitatud seega tundub väheke ebard. Sumbutid on omatehtud kalasabad roostevabast (poleeritud)
Ulm
Posts: 7
Joined: 28. May 2008 00:00
Contact:

Unread post by Ulm »

Ei tohi mainimata jätta ka seda et i¸d on müügiks!
rommmy
Posts: 3
Joined: 17. Dec 2008 01:00

Unread post by rommmy »

kindlasti madalamaks. esiporikas ok, tagumine maitseasi, paak ebaühtlase kumerusega ei ole ka just kõige sobilikum..aga ehitada on tore. Ja mis hinnaga Izhid kaubaks lähevad orienteeruvalt ?
User avatar
gyll123
Tavakasutaja
Posts: 11
Joined: 03. Apr 2009 00:00

Unread post by gyll123 »

Pildi peal tundub jah osad asjad kahtlasena, aga kui värv peale, iste korralik, sumbutajad külge ja ühtteist veel siis võib sellest masinast igati vinge liikur tulla, isegi nende porikatega võib laheda masina teha:D Ma lihtsalt kujutasin korraks ette:D
Edu!
User avatar
madeinussr
Moderaator
Posts: 1552
Joined: 13. Jan 2006 01:00
Location: Kesk-Eestist pooliku Planeta Spordiga

Unread post by madeinussr »

Ärme muuda seda portaali siin reidiks ega delfiks. Seega mõtle oma teemapüstitus ja mõtekus kenasti läbi anna mulle ka teada, mis välja mõtlesid ja siis teeme teema uuesti lahti eks :)
Mina sõidan oma vanade motikatega. Kas sina ka?
Locked