Raiko: Jawa 638

Liikmete rattad ja tegemised.
Lugemiseks registreeru kasutajaks.
raiko23
Posts: 7
Joined: 10. Nov 2009 01:00
Location: Viljandimaa
Contact:

Raiko: Jawa 638

Unread post by raiko23 »

Tere.

Räägin lühidalt siis ka natuke enda masinast. Sai soetatud jawa 638 koos dokumentidega. On plaanis võtta arvele ja teha ka millalgi ülevaatus.
Hetkel veel vaja mõned jupid muretseda, kuna ostes olid puudu ja siis peaks ratas täiesti komplektne olema :D
Asjast ka mõni pilt : )


http://album.ee/album/526053/50224571


Kõik ideed ja pakkumised oodatud :D
antuand
Tavakasutaja
Posts: 312
Joined: 10. Jan 2009 01:00
Location: lehola
Contact:

Unread post by antuand »

Väga kena pill on muidu. Käigud kõik korralikud ?
-DELTA-
Tavakasutaja
Posts: 36
Joined: 01. Dec 2008 01:00
Contact:

Unread post by -DELTA- »

palju selline iludus ka maksis 8O
raiko23
Posts: 7
Joined: 10. Nov 2009 01:00
Location: Viljandimaa
Contact:

Unread post by raiko23 »

antuand wrote:Väga kena pill on muidu. Käigud kõik korralikud ?
Hetkel kõik käigud töötavad.
-DELTA- wrote:palju selline iludus ka maksis 8O
Hind jäi alla 10 kilo.
IcePilot
Tavakasutaja
Posts: 74
Joined: 14. Mar 2010 01:00
Location: Viljandimaa
Contact:

Unread post by IcePilot »

Kobe masin jh, mitmenda käiguga veel nokka kergitab? :D
raiko23
Posts: 7
Joined: 10. Nov 2009 01:00
Location: Viljandimaa
Contact:

Jawa

Unread post by raiko23 »

Ei tea, pole veel proovinud, kuid tõmme on ikka suht hea. :lol:
antuand
Tavakasutaja
Posts: 312
Joined: 10. Jan 2009 01:00
Location: lehola
Contact:

Unread post by antuand »

Hetke kliimaga väga ei usu ka, et midagi kergitab :D
raiko23
Posts: 7
Joined: 10. Nov 2009 01:00
Location: Viljandimaa
Contact:

Unread post by raiko23 »

antuand wrote:Hetke kliimaga väga ei usu ka, et midagi kergitab :D
Kergitaks ikka kui tahta, aga ei taha eriti peenestada :D
antuand
Tavakasutaja
Posts: 312
Joined: 10. Jan 2009 01:00
Location: lehola
Contact:

Unread post by antuand »

Ega jah. Ma suvel sellele ei mõelnud. Päris kõvast sai nokka tõstetud.
raivoku
Tavakasutaja
Posts: 135
Joined: 14. Jan 2005 01:00
Location: Tartu
Contact:

Unread post by raivoku »

antuand wrote:Ega jah. Ma suvel sellele ei mõelnud. Päris kõvast sai nokka tõstetud.
Mine ruttu issi juurde ja räägi ära kuidas sa jawat peenestasid. Iga vähegi normaalne vanem peksaks sellised triibud sulle peale ja võtaks koheselt mootorratta käest ära.

Kas siis tõesti ei hoita enam korralike masinaid. Seetõttu ongi ülivähe originaale alles jäänud. Olgu kuusakoski su jawale "kerge hammustus".


NB teisalt jawaga on suht raske nokka tõsta ja lõppeb 90% külili käimisega. Seda teab iga teise klassi ohmu, tema raskuskese on lihtsalt niivõrd vales kohas, ning teisalt hingama hakkab jawa alles 5tuh pöörde juures vabalt ja juba 6tuh juurdes kõrbeb väntvõlliga.
Teisalt siduriga noka tõstmist üritavad tegelased võiksid teada, et 638 siduri kettad on suht pehmed ja 90% valesti kasutamisest lähevad nad ülikergelt kõveraks.
koppel
Tavakasutaja
Posts: 54
Joined: 27. Apr 2009 00:00

Unread post by koppel »

they are gangstas, they just don't care
tundmatu987
Tavakasutaja
Posts: 130
Joined: 02. Aug 2009 00:00
Location: Harjumaa
Contact:

Unread post by tundmatu987 »

Ei ole midagi nii hull see jawa tagarattale saamine, olen näinud kuidas sõidetakse päris häid sirgeid tagarattal.
See oli päris mitu aastat tagasi ja täpset jawa mudelit ma ei tea kuid see oli vanem, lennukiga jawa.
raivoku
Tavakasutaja
Posts: 135
Joined: 14. Jan 2005 01:00
Location: Tartu
Contact:

Unread post by raivoku »

tundmatu987 wrote:Ei ole midagi nii hull see jawa tagarattale saamine, olen näinud kuidas sõidetakse päris häid sirgeid tagarattal.
See oli päris mitu aastat tagasi ja täpset jawa mudelit ma ei tea kuid see oli vanem, lennukiga jawa.
Oh jah. Tundub et IQ tase on siin foorumis ikka miinuses. Kui ajud ikka rosina suurusega on mis siis teha.
urmet48
Tavakasutaja
Posts: 343
Joined: 28. Jul 2009 00:00
Location: Dagö
Contact:

Unread post by urmet48 »

raivoku wrote:
tundmatu987 wrote:Ei ole midagi nii hull see jawa tagarattale saamine, olen näinud kuidas sõidetakse päris häid sirgeid tagarattal.
See oli päris mitu aastat tagasi ja täpset jawa mudelit ma ei tea kuid see oli vanem, lennukiga jawa.
Oh jah. Tundub et IQ tase on siin foorumis ikka miinuses. Kui ajud ikka rosina suurusega on mis siis teha.
Ma pole selles algusest peale kahelnud :D
tundmatu987
Tavakasutaja
Posts: 130
Joined: 02. Aug 2009 00:00
Location: Harjumaa
Contact:

Unread post by tundmatu987 »

Tahate väita, et te pole kunagi kasvõi mõelnud sellele kui lahe oleks tagarattal sõita? Väga kahtlen.
raivoku
Tavakasutaja
Posts: 135
Joined: 14. Jan 2005 01:00
Location: Tartu
Contact:

Unread post by raivoku »

tundmatu987 wrote:Tahate väita, et te pole kunagi kasvõi mõelnud sellele kui lahe oleks tagarattal sõita? Väga kahtlen.
Kerge krossikaga, mis on mõeldud teistesse tingimustesse, seal ei ütle ühtegi halba sõna.

Siin on puhtalt munnipikendust poistel vaja, kuid shit on selles, et jawal pole jõudu pikalt sõita esiratas õhus. Teisalt pole siinsetel vendadel veel pikkustki, et jalad maha ulatuksid, rääkimata siis mõtlemisest.

Ega ilma asjata ei ole mõeldud erinevad mootorrattad välja. (a'la krossimootorrattad, chopperid, biked, superbaiked jne)


Kuid noh nagu ma ütlesin, siin foorumis käib kõvatamine. ( vaadake ma olen mees sikutan igal rattal noka lendu.) Sita ajab just see keema, et ei huvituta masina seisukorrast või muust, vaid esimene küsimus on kas kummi vilistab, nokka sikutab vms. See on haige haige mõtlemine, hullem juba kui pensionääride kommunismi poodamine ja Edgari poputamine.
raiko23
Posts: 7
Joined: 10. Nov 2009 01:00
Location: Viljandimaa
Contact:

Jawa

Unread post by raiko23 »

Igaüks saaks noka lendu, kui on vähegi korralik ratas, kuid kas ka sellel mõtet on, see on juba iga ühe enda probleem :D Suure tõenäolisega on noka lendu kergitamise tagajärjeks kukkumine ning siis on hilja halada.

Kuid eks igaüks teab ise mida teeb :lol:
Post Reply