Antuand'i voshod 2m

Liikmete rattad ja tegemised.
Lugemiseks registreeru kasutajaks.
antuand
Tavakasutaja
Posts: 312
Joined: 10. Jan 2009 01:00
Location: lehola
Contact:

Antuand'i voshod 2m

Unread post by antuand »

Tere.
Täna sain omale väga vinge voshod 2m tsikkli.
Mootor täitsa korras. Kõik muugi korras.
Kiirust umbes 100KM/H, peal on kahe poolese jawa karpa ning svamm filter.
Mõned pildid:
http://nagi.ee/photos/photo_sizes.php?i ... _id=250689

http://nagi.ee/photos/photo_sizes.php?i ... _id=250689

http://nagi.ee/photos/photo_sizes.php?i ... _id=250689

http://nagi.ee/photos/photo_sizes.php?i ... _id=250689


Väiksed plaanid mul ees.
1) tahaksin ma ära vahetada käsi-pidurihoova uuema tüübi vastu. Ning veidi hiljem kui vaba raha tuleb siis ka sidurilink.
2) Trossid on kehvad. Lähvad ka need vahetusse.
3) Oleks vaja abi tuledega. Ehk esi ning tagu tuli töötab aga põleb kehvalt. Kuna kui ma metsas kuskil töristan pimedas ja pöördeid peal pole, siis pole ka tuld eriti. Kas sellele oleks võimalik ehitada aku süsteem peale? Et tuled oleks akult ja koguaeg põleks hästi. Õpetaks keegi süsteemi ? Aitaks?Mõttes on hetkelise tule alla panna kandiline lisa tuli. Kuna tuled tõesti nii kehvad. Aku süsteem peaks kuidagi nii olema, et Sõiduaeg ta laeks samalajal kui tuled põlevad. Siis ei pea teda pöördes hoidma metsas.
4) Kellegil taha hea mustriga rehvi pole pakkuda?
5) Peeglit pakkuda on?
6) Küsimus siis selline, et mis tal peab olema silindris kaks küünalt? Tsikkel töötas mõlema pealt. Kui see on nagu varu küünal siis sama hästi võiks see olla ju tööriista karpis. Aga miks seal?
Pildid on eelmise omaniku omad ning minu uuendusi seal näha hetkel pole. Kuid homme teen ka kodused pildid.
Last edited by antuand on 13. Feb 2011 19:20, edited 2 times in total.
roosakummik
Tavakasutaja
Posts: 721
Joined: 09. Mar 2005 01:00
Location: Raplamaa
Contact:

Unread post by roosakummik »

See küünal seal teisel pool on dekompressiooni ehk maakeeli sussklapi ava, mis on vahetatud küünla vastu.
antuand
Tavakasutaja
Posts: 312
Joined: 10. Jan 2009 01:00
Location: lehola
Contact:

Unread post by antuand »

Nii tekkis juba idee. aga kardan et lasen läbi midagi, et ennem küsin. Kui ma võtaks need samad juhtmed mis annavad tulele voolu ja paneks need aku klemmidele. Ja akult veaks juhtmed tulele. Kas oleks kasu, et tuli koguaeg põleks ja aku laeks. Samas kui karta üle laadimist. Siis võiks ju lüliti vahele teha aku laadimisele. Et kui tuli põleb hästi panen lüliti offile ja lasen akult tuld. Tuli jääb kehvaks ajan laadima jälle.
Kuidas oleks?
roosakummik
Tavakasutaja
Posts: 721
Joined: 09. Mar 2005 01:00
Location: Raplamaa
Contact:

Unread post by roosakummik »

Hästi ei õnnestu, see on vahelduvvoolu generaator. Aga kui sa inseneri taipu oled pane iz- i genekas peale.
antuand
Tavakasutaja
Posts: 312
Joined: 10. Jan 2009 01:00
Location: lehola
Contact:

Unread post by antuand »

Vahelduvool küll aga laadima ta ju ikkagi peaks või mis? Läbi ta midagi nii lüüa ei saaks vist.
Kellegil iz generaatorit on müüa ?
delta-501
Tavakasutaja
Posts: 261
Joined: 12. Aug 2008 00:00
Contact:

Unread post by delta-501 »

Päris nii lihtsalt see laadimine ikka ei käi.
antuand
Tavakasutaja
Posts: 312
Joined: 10. Jan 2009 01:00
Location: lehola
Contact:

Unread post by antuand »

Aga kuidas siis olema peaks ?
Voshod peaks andma 4 kuni 8 volti . 6 voldisele akule ju piisab.
Kui ma võtan kuskilt suvakast kohast näiteks 4 vatti siis ta ju ka laeb seal otsas kuid aeglasemalt. Ja samal ajal saab siis tuled tööle panna võid kuidas.
delta-501
Tavakasutaja
Posts: 261
Joined: 12. Aug 2008 00:00
Contact:

Unread post by delta-501 »

Ei ole see laadimine nii, et juhtmed akule ja valmis. Eks targemad seletavad, ma ise otsast lõpuni asja ei tea.
minimo
Tavakasutaja
Posts: 459
Joined: 21. Jun 2008 00:00
Contact:

Unread post by minimo »

Milleks üldse hakata sellises seisukorras voshodiga kuskil metsavahel käristama ja ümber ratsima?
User avatar
lockeed
Tavakasutaja
Posts: 111
Joined: 20. Jul 2007 00:00
Location: Rae vald
Contact:

Unread post by lockeed »

Tuled on tal jah geneka pealt, kuid ehitasin ette tugevama halogeeni.
see teine küünal sai sinna pandud kuna, de-kompre klapi keere läks läbi ja üleüldse ei meeldinud De-kompre klapp kuna see pasandas plokikaane õli pealt nii täis. Ning samas töötab motikas väga hästi ka teise küünla pealt kui vajadus.
antuand
Tavakasutaja
Posts: 312
Joined: 10. Jan 2009 01:00
Location: lehola
Contact:

Unread post by antuand »

Dokumente tal ju pole. Arvele võtta ei saa. Ega ei tahaks ka. Ma tahan külavahele omale sõiduriista. Tuled oleks vaja paremaks saada.
extinction
Tavakasutaja
Posts: 473
Joined: 29. Jul 2009 00:00
Location: Jõgevamaa

Unread post by extinction »

Kas külavahepillidel on registreerimine keelatud siis või, et ei tahaks.

Tulede säravamaks muutmise lihtsaim lahendus oleks ilmselt rohkem pööret anda, usu mind kui see aku seal peal ka oleks ja sa samamaoodi törtsutad, siis seda akut täis küll ei laeta...
delta-501
Tavakasutaja
Posts: 261
Joined: 12. Aug 2008 00:00
Contact:

Unread post by delta-501 »

6 volti süsteemil pidi aitama ka massijuhtme vedamine otse süütest tuledesse.
antuand
Tavakasutaja
Posts: 312
Joined: 10. Jan 2009 01:00
Location: lehola
Contact:

Unread post by antuand »

Siduriga mingi jama. Et eelmise omaniku sõnul on sees uus sidur. Aga Kuidagi jubedalt libiseb. Näiteks kui 4 põristan siis vahepeal viskab pöörded üles siis jälle põriseb. Igakäiguga nii. Mis viga võib olla?
antuand
Tavakasutaja
Posts: 312
Joined: 10. Jan 2009 01:00
Location: lehola
Contact:

Unread post by antuand »

Karpaga ka jama. Üksaeg on tal pöörded normid. Teine aeg jälle liiga madalad ja kolmas aeg on liiga palju peal :S
antuand
Tavakasutaja
Posts: 312
Joined: 10. Jan 2009 01:00
Location: lehola
Contact:

Unread post by antuand »

Hetkel kõik korras.
Homme liigun Tallinnasse ja ostan uued gripid, trossid ja õhufiltri kindlalt ära. Võimalik et taha ka uue kärbi.
Mitu tolli tagumine kumm on . Kummil oli ainuke kiri selline
: 90/100-16 51M
minimo
Tavakasutaja
Posts: 459
Joined: 21. Jun 2008 00:00
Contact:

Unread post by minimo »

16 tolli siis
antuand
Tavakasutaja
Posts: 312
Joined: 10. Jan 2009 01:00
Location: lehola
Contact:

Unread post by antuand »

Ühesõnaga ma oleksin omale saanud täna kõik vajaliku. Aga kloostrimetsa motopood oli kinni ja asjad jäidki saamata. Kahju. Mis motopoode on veel tallinnas, kust saaks vossule juppe.

Voshodile peab panema nüüd kindlalt uue värvi peale. Kuna vanale läks mingi aine peale ja kõik maha koorund. Kole vaatepilt. Kõigepealt ostan asjad ära ning siis kisun laiali ja värvi ära. Mida tulele vahele panna et tuli säraks paremini? Ja kui ma kallan esi amordid õli piisavalt sisse. Ning kui sõidan ja amort liikuma hakkab tuleb õli ülevalt poldiaugust kõik välja ...Millest see probleem olla võiks? Bensiini võtab kuidagi nii palju. Ei ole sellele probleemile ka pihta saanud veel. Peal on sellel kahe poolese jawa jikovi karpa. Kas sellest võib suur bensiini kulu tulla ? Kuskilt kütust välja ei lase, selles olen veendunud. Kui kiirust umbes 100 Km/h ringis on hakkab esi ots jubedalt vibama. Millest see?
User avatar
Asbest
Tavakasutaja
Posts: 135
Joined: 10. Aug 2010 00:00
Location: Põltsamaa

Unread post by Asbest »

Võid Tondi motost ka proovida, aga nende kodulehel küll kirjas pole, et nad voshodile juppe müüks. Aga noh alati võib ka ju helistada ja küsida. 6773030 - - Tondi moto. Suur Bensiinikulu võib küll tulla karpast. Esiotsa vibamine vast kodaratest? - Ei oska täpsemalt öelda.
User avatar
margus014
Tavakasutaja
Posts: 41
Joined: 19. Feb 2006 01:00
Location: SAAREMAA
Contact:

Unread post by margus014 »

mis sa sellele värvile peale kallasid, et too maha koorus?
See voshod on värvitud väga hea punase autoemailiga, mis on väga vastupidav.
Ehk näitad pilte?
[url=http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=391802]Müün LED-e (valgusdioodid)![/url]
antuand
Tavakasutaja
Posts: 312
Joined: 10. Jan 2009 01:00
Location: lehola
Contact:

Unread post by antuand »

Homme võin teha pilte. Amordi õli on kuskilt välja pressind. Ja värvile peale jäänud. Nüüd kõik maha koorunud kohast kuhu see läinud on. Pakkuge mingit kenat värvistiili kui uuesti värvima hakkan.

Palju läheb voshodi amorti õli ?
User avatar
margus014
Tavakasutaja
Posts: 41
Joined: 19. Feb 2006 01:00
Location: SAAREMAA
Contact:

Unread post by margus014 »

Piduriõli panid sinna amorti? Tavaline öli sellele värvile küll liiga ei tee!
[url=http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=391802]Müün LED-e (valgusdioodid)![/url]
antuand
Tavakasutaja
Posts: 312
Joined: 10. Jan 2009 01:00
Location: lehola
Contact:

Unread post by antuand »

tavaline õli oli seal sees. See õli jäi terveks ööks sinna peale. Hommikul avastus kui suur. Isegi imestan. Millest nii suur bensiini kulu olla võib.
User avatar
margus014
Tavakasutaja
Posts: 41
Joined: 19. Feb 2006 01:00
Location: SAAREMAA
Contact:

Unread post by margus014 »

Kui palju ta siis bensiini vötab? (räägime ikka l/100km kohta)
[url=http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=391802]Müün LED-e (valgusdioodid)![/url]
antuand
Tavakasutaja
Posts: 312
Joined: 10. Jan 2009 01:00
Location: lehola
Contact:

Unread post by antuand »

>Nii ma ei oskagi päris üelda. Aga ma sõitsin 10 l umbes 50 km Ja otsas ta oligi. Kuidagi liiga kähku minu jaoks.
User avatar
margus014
Tavakasutaja
Posts: 41
Joined: 19. Feb 2006 01:00
Location: SAAREMAA
Contact:

Unread post by margus014 »

antuand wrote:>Nii ma ei oskagi päris üelda. Aga ma sõitsin 10 l umbes 50 km Ja otsas ta oligi. Kuidagi liiga kähku minu jaoks.
eieieieiei 20L/100km kohta ei ole kuidagiviisi vöimalik. Millega sa seda 10 L möötsid? Tassidega :D ? Pealegi pead seda arvestama, et see vossu orig. spido valetab, ehk näitab kövasti rohkem. st. et sõites umbes maha 10km näitab odomeeter 13km (ma mälju järgi midagi tuletasin meelde).
[url=http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=391802]Müün LED-e (valgusdioodid)![/url]
IZH
Tavakasutaja
Posts: 97
Joined: 03. Jul 2009 00:00
Location: Tõrva
Contact:

Unread post by IZH »

Arvatavasti 10L kanistri täis bensiini pani paaki ning siis sai 50 km sõita.
Vanatehnikahuviline :)
roosakummik
Tavakasutaja
Posts: 721
Joined: 09. Mar 2005 01:00
Location: Raplamaa
Contact:

Unread post by roosakummik »

IZH wrote:Arvatavasti 10L kanistri täis bensiini pani paaki ning siis sai 50 km sõita.
Mu planeta 5 võtab ka vähem 8O
User avatar
Asbest
Tavakasutaja
Posts: 135
Joined: 10. Aug 2010 00:00
Location: Põltsamaa

Unread post by Asbest »

Kas karpa on üldse õige?
IZH
Tavakasutaja
Posts: 97
Joined: 03. Jul 2009 00:00
Location: Tõrva
Contact:

Unread post by IZH »

Asbest wrote:Kas karpa on üldse õige?
Ise mõtlesin ka just, et kas karpa seaded õiged, süüde paigas ning kolvirõngad korras ?
Vanatehnikahuviline :)
antuand
Tavakasutaja
Posts: 312
Joined: 10. Jan 2009 01:00
Location: lehola
Contact:

Unread post by antuand »

Millega ma mõõdan..Mingi lolliks pead mind w ?
Kaks 5 liitrist kankut sisse ja rohkem kui 50 kandis sõita ei saanud. Peal pole originaal karpa. vaid jawa karpa. Seda ma ju räägin et see bensiin kaob kuidagi liiga kiirelt ära. varsti ei raatsi sõitagi enam.
Kavross
Tavakasutaja
Posts: 28
Joined: 06. Nov 2007 01:00

Unread post by Kavross »

Pane teine karpa ja küll näed et bena kulu väheneb. Mul oli kah vahepeal selline jama, peal oli mingi k65 vist ja siis panin selle teise k36 peale ja asi võtab kohe poole vähem bena.
minimo
Tavakasutaja
Posts: 459
Joined: 21. Jun 2008 00:00
Contact:

Unread post by minimo »

Sõbra kardil (druzba mootoriga) on sama küttekulu :) . Paneb 1 liitiri sisse saab sõita 3-4km.
antuand
Tavakasutaja
Posts: 312
Joined: 10. Jan 2009 01:00
Location: lehola
Contact:

Unread post by antuand »

Arvatavasti panen originaal tagasi. Või oskate midagi muud soovitada sinna ?
masuut
Posts: 7
Joined: 14. Aug 2010 00:00

Unread post by masuut »

pane ikka originaal mis sellele mõeldud
antuand
Tavakasutaja
Posts: 312
Joined: 10. Jan 2009 01:00
Location: lehola
Contact:

Unread post by antuand »

Vana karpaga oli igavene jama koguaeg. Paagist benssu kätte ei saanud ta kuidagi. Pidi peale puhuma. Panin originaali peale. Kaks lööki ja käis. Bensiini nagu ei võtakski enam. :P Aga väga jõuetu on ta, millest see? Nõela asend on hetkel võimalikult kõrgel. Käib hästi. Ja kui gaas laksult põhja panna siis poob korraks kinni ja hakkab rebima.
Kas siduri julm libisemine võib olla valest õlist? Kui uus õli sisse panna kas siis peaks siduri totaalselt puhtaks tegema vanast õlist?
antuand
Tavakasutaja
Posts: 312
Joined: 10. Jan 2009 01:00
Location: lehola
Contact:

Unread post by antuand »

Vahepeal nii palju muutunud et uus silindripea, uus taga kärn, uued trossid, käimaris teine õli, mingit libisemist pole. Hetkel väga vägev sellega sõita.
antuand
Tavakasutaja
Posts: 312
Joined: 10. Jan 2009 01:00
Location: lehola
Contact:

Unread post by antuand »

Tsikkel siiani korras. Kuigi kukutud on juba küll ja veel. Aga uus krossikumm taga hoiab ikka teel enam-vähem. Lusti kui palju. Soojemaks läheb siis peab mootori lahti kiskuma kuna teine käiks ei taha sees püsida eriti. Õnneks teine käimar olemas. Käima ta läheb koralikult. Uus kolb ja rõngad ka sees. Soojemaks minnes peaks üle värvima ta korralikult.
Seniks aga vägevaid talve sõite kõigile.
varsti ka pilte.
User avatar
Käigukast
Tavakasutaja
Posts: 143
Joined: 25. Mar 2009 01:00

Unread post by Käigukast »

antuand wrote:Millega ma mõõdan..Mingi lolliks pead mind w ?
.
Üpriski, selle jutu järgi küll siin, räägid nagu mingi 10 aastane!
antuand
Tavakasutaja
Posts: 312
Joined: 10. Jan 2009 01:00
Location: lehola
Contact:

Unread post by antuand »

Tegelane!
Kui sul on minu kohta midagi üelda, tee seda privaatse sõnumi teel. Okei?
Mida ma siis ütlema oleksin pidand? Et supilusikaga mõõdan kogust? Raske aru saada et tegu on kahe 5 l kanistriga? byebye
User avatar
Käigukast
Tavakasutaja
Posts: 143
Joined: 25. Mar 2009 01:00

Unread post by Käigukast »

Ma ei mõelnud seda bensiiniv ärki. Vaid sa räägid nagu väike laps. Tuli särama jne. Kui tahad tuld särama, osta säraküünal, särab väga võimsalt!

Peace!
antuand
Tavakasutaja
Posts: 312
Joined: 10. Jan 2009 01:00
Location: lehola
Contact:

Unread post by antuand »

Noo võimalik, et räägin nagu 10. Aga kuidas õpitakse kui ei esitata lolle küsimusi. Miks pean ise aretama kui võin ju lambist ka küsida. Ja tegelikult mulle ei meeldi et minu teemasse mõtetut juttu kirjutatakse. ;)

peace.;)
extinction
Tavakasutaja
Posts: 473
Joined: 29. Jul 2009 00:00
Location: Jõgevamaa

Unread post by extinction »

Kui sulle teiste arvamused ja kommentaarid ei meeldi, siis ei ole nagu mõtet oma tsiklist teemat üles riputada. Selge see et 100% foorumi kasutajaskonnast ei saa ühehäälselt su aretusi heaks kiita.
antuand
Tavakasutaja
Posts: 312
Joined: 10. Jan 2009 01:00
Location: lehola
Contact:

Unread post by antuand »

extinction wrote:Kui sulle teiste arvamused ja kommentaarid ei meeldi, siis ei ole nagu mõtet oma tsiklist teemat üles riputada. Selge see et 100% foorumi kasutajaskonnast ei saa ühehäälselt su aretusi heaks kiita.
Ei mulle meeldivad teiste kommentaarid ja arvamused küll aga mitte minu kohta vaid tsikkli. Jätaks selle teema nüüd.
antuand
Tavakasutaja
Posts: 312
Joined: 10. Jan 2009 01:00
Location: lehola
Contact:

Unread post by antuand »

Deem, täna läks tagukummi lohv katki. Tagumise piduri mingi jublakas pooleks :S
Post Reply