antuand: Mini bike projekt

Liikmete rattad ja tegemised.
Lugemiseks registreeru kasutajaks.
antuand
Tavakasutaja
Posts: 312
Joined: 10. Jan 2009 01:00
Location: lehola
Contact:

Unread post by antuand »

Täna tulid pooled asjad ära.
Kellegil küsimusi on baigiga seoses?
Või midagi tarka juurde üelda, mida võiks teha jne..?
karpuss
Tavakasutaja
Posts: 48
Joined: 06. Jun 2005 00:00
Location: tartu
Contact:

Unread post by karpuss »

antuand wrote:Või midagi tarka juurde üelda, mida võiks teha jne..?
Müü maha ja osta korralik tsikkel omale, sellise väikse asjaga ülipask sõita ju
antuand
Tavakasutaja
Posts: 312
Joined: 10. Jan 2009 01:00
Location: lehola
Contact:

Unread post by antuand »

Kui valmis viimistlenud olen siis panengi kohe ta müüki. Esmaspäeval tuuakse näiteks üks 125cc atm mulle. Siis hakkan kohe seda tegema, lõpuks müüki jälle see ka ning siis 140-150cc tuleb mulle :)
extinction
Tavakasutaja
Posts: 473
Joined: 29. Jul 2009 00:00
Location: Jõgevamaa

Unread post by extinction »

Minu arvates 160 euro, mis sa mingi sitanikerdise alla oled pannud, ja ülejäänud raha eest mis sul veel sinna kulub, leiaks kindlalt juba sõitva kuid mingit kerget tegemist tahtva mobo mis oleks sõidetav ja millega ei tekiks teedel probleeme.
Kui kogu asja mõte on oma raha ebapraktiliselt kasutada, siis ära pane mu möla tähele ja jätka samas vaimus. Kui tahad ehitada ja oskusi arendada siis minu meelest oleks mõistlik sedagi teha mingi praktilise asja valmistamisel. "Naelte tooli sisse löömine" on rohkem eelkooliealiste teema.
antuand
Tavakasutaja
Posts: 312
Joined: 10. Jan 2009 01:00
Location: lehola
Contact:

Unread post by antuand »

Müües saaks selle eest oma 5 tuhat pihku ära. Korralikult nad maksavadki nii palju.
Täna võtsin 15 minutiga mootori algjuppideks. Väga lihtsa ehitusega mootor. veepumbal olid laagrid läbi ja simmerid. Ning väntvõllil olevad simmerid ka vahetusse. Praegult asjad ligunevad besu sees. Viimane välja minek ongi uus silku komplekt 31 eurot, uued tihendid ja simmer, ning 2 laagrit, värv.
User avatar
Käigukast
Tavakasutaja
Posts: 143
Joined: 25. Mar 2009 01:00

Unread post by Käigukast »

5tuhande eest ei osta sul seda keegi! Ole õnnelik kui 2kilo saad kätte ;) Räägime siiski kroonidest.
antuand
Tavakasutaja
Posts: 312
Joined: 10. Jan 2009 01:00
Location: lehola
Contact:

Unread post by antuand »

Seegi raha. Eks ma ausalt üeldes enda jaoks ta alguses ikka teen, et vahest saaks sellega ka paarutada, kui lõpu poole läheb ikkagi müüki sobiva hinnaga:D
User avatar
Käigukast
Tavakasutaja
Posts: 143
Joined: 25. Mar 2009 01:00

Unread post by Käigukast »

Muidugi, tegevust vähemalt. Raha on siis miks mitte ka sellist asja teha.
Sapi-Vana
Tavakasutaja
Posts: 368
Joined: 07. Jul 2010 00:00
Location: Tõrva, Helme
Contact:

Unread post by Sapi-Vana »

No selliste asjade juures ongi üks oluline komponent oma isikliku insenerimõtte rakendamine, leidurlus ja isetegemine. Projekti läbiviimine visioonist reaalsuseni. Kui välja tuleb, siis ülejäänu kõik on ju tühine värk. Edu tegemistes!
antuand
Tavakasutaja
Posts: 312
Joined: 10. Jan 2009 01:00
Location: lehola
Contact:

Unread post by antuand »

Tegelikult see ise mõtlemine ja kombineerimine on üsna tore. Nüüd peaksin sebima kompressori ja värvima ära ka :)

Tänud Sapi-vana:)
antuand
Tavakasutaja
Posts: 312
Joined: 10. Jan 2009 01:00
Location: lehola
Contact:

Unread post by antuand »

Kuna kaua aega pole kirjutanud midagi siis probleemiks on kool. Kuna mul 9klassi lõpetamine ees ja samuti ka eksamid. Niiet peab veel õppima. Kuid vaikselt ikka nokitsen. Mootori osi olen hakanud viimastel päevadel puhastama. Summuti olen valmis keevitanud. Nüüd tahab lihvimist saada. Vaikselt teen. Kool läbi eks siis hakkan jälle passima kuuri all:)
Post Reply