Iz Planeta 5 1989

Liikmete rattad ja tegemised.
Lugemiseks registreeru kasutajaks.
User avatar
kikaskilla
Tavakasutaja
Posts: 34
Joined: 19. Mar 2009 01:00
Location: Hiiumaa Emmaste Vald
Contact:

Unread post by kikaskilla »

Kui rehvi raske peale panna, kasuta seebivett :) Aitab päris hästi
Last edited by kikaskilla on 14. Jun 2011 23:59, edited 1 time in total.
User avatar
Käigukast
Tavakasutaja
Posts: 143
Joined: 25. Mar 2009 01:00

Unread post by Käigukast »

Iseenesest kummi on lihtne panna :D:D: Aga rehvi on rakse, panin fairit vahele muidu küll.
sidur
Tavakasutaja
Posts: 94
Joined: 23. Nov 2008 01:00
Location: Jõgeva
Contact:

Unread post by sidur »

Ma olen vist aru saanud, et Izh'ile on sellepärast raske peale panna, et tal on veljeäär tsipa liiga kõrge.
Riga 11 -> Zongshen 167FMM -> M1A> I´ Planeta 2 -> Yamaha DT80 -> I´ 56 -> Suzuki TS80
User avatar
Käigukast
Tavakasutaja
Posts: 143
Joined: 25. Mar 2009 01:00

Unread post by Käigukast »

Vb tõesti.
User avatar
Käigukast
Tavakasutaja
Posts: 143
Joined: 25. Mar 2009 01:00

Unread post by Käigukast »

Eilne öö sai garaa¸is veedetud. Sai peale pandud vana paak, kuna jawa oma lekkis ja seda mitte keevitades oleks võimatu parandada olnud. Siis sai ka lapitud tagalohvi, mis peale pandes ikka puru läks. Sai ka tagapidurid tehtud, esimestel vaja tross ja hoob panna. Vahepeal ostsin ka uued sidurikettad, mis ootavad külge panemist. Pmst, kui saaks paagi värvitud ja muud asjad tehtud, siis oleks masin enam,vähem valmis.
Kõige suuremat peavalu teeb siiski laadimine. Dioodplokk käis mul asjatundja käes ja tema ütles, et kõik on korras ja midagi tuksis pole. Samas vaatas ta kodus mul ankuri ja geneka üle. Ütles, et kõik korras ja asi peaks toimima, aga ei toimi. Vool jõuab punktist A punkti B. Käisin testriga juhtmestiku läbi. Samas peab ikkagi asi dioodplokis olema. Kui mul oli auto dioodplokk peal, siis asi laadis ju, et viga ei saa Genekas ega ankrus olla?

Masin läheb ka arvaavasti müüki, kuna minul enam mingit rõõmu sellega pole.

Sai ka täna pildistatud.

Image
Image
Image
Image
User avatar
Käigukast
Tavakasutaja
Posts: 143
Joined: 25. Mar 2009 01:00

Unread post by Käigukast »

Masin sai uue omaniku!
Post Reply