Bagi projekt

Liikmete rattad ja tegemised.
Lugemiseks registreeru kasutajaks.
rallikas
Posts: 4
Joined: 09. Oct 2011 00:00

Bagi projekt

Unread post by rallikas »

Olen siis mõnda aega bagi ehitanud-Sidewinder Plus. Hetkel on peale minemas iz planeta mootor.
Panen siia ritta mõned pildid ehitamise käigust ka.
Image
Image
Image
Image
Image
Video ka. http://www.youtube.com/watch?v=CCO19Qq4 ... 1318154113
Hetkel on ehitamine üpris lõpusirgel, tuleb pidurid ära lõpetada, mootori "rebuild" teha, värv peale ja muud sellised väiksemad osad nokitseda.
IcePilot
Tavakasutaja
Posts: 74
Joined: 14. Mar 2010 01:00
Location: Viljandimaa
Contact:

Unread post by IcePilot »

Väga eht, ehitus paistab lollikindel ja välimus super (Y)
User avatar
Tafka
Admin
Posts: 422
Joined: 16. Nov 2003 01:00
Location: Tallinn > Nõmme

Unread post by Tafka »

Kas vedrustust on ikka plaanis parandada? Need vene amordid ei kõlba kuhugi ja arvestades õõtsade pikkust on need amordid liiga lühikesed sinna ju. Hetkel istub nii madalal nagu sõiduauto ju...kaob bagi mõte ära?!
Vabandan kriitika pärast muidugi, aga bagi ehitades üks põhirõhust ongi ju vedrustus. Ja planeta mootor...really?(muidugi kui on plaanis midagi asisemat panna siis võtan snad tagasi)
rallikas
Posts: 4
Joined: 09. Oct 2011 00:00

Unread post by rallikas »

Amordid on praegu täiesti ajutised kuni tulevikus raha juurde tuleb. Sellised bagid ei olegi kõrged muide.
Planeta mootor on hetkel ainuke lahendus, igapäevaselt tööl ma gümnaasiumi kõrvalt ei hakka käima, et 600-1000.- ¤ mootorit peale osta(tavaliselt peab terve ratta ostma, et mootor saada). Alguses ehitan planeta mootori üles, siis vaatan edasi.
extinction
Tavakasutaja
Posts: 473
Joined: 29. Jul 2009 00:00
Location: Jõgevamaa

Unread post by extinction »

See kutt kellelt ma oma Yamahale 250 mootori sain, vot sellel oli vägev bagi, mida võis juba bagiks nimetada ja seal peal see mootor oligi. Nüüd aretab sinna CB400 hondat peale.
IZ-i tünn küll muuks ei sobi kui kulgemiseks, uimane ja aeglane. :D
Küll sa leiad mõnesaja euriga sinna normaalse mootori ka peale, neid liigub küll ilma tsikliteta ka.
User avatar
lockeed
Tavakasutaja
Posts: 111
Joined: 20. Jul 2007 00:00
Location: Rae vald
Contact:

Unread post by lockeed »

Vägev aretis ! Saan täidsa aru rahapuudusest. Annet sul on, kui veel rahad ka ehitusele taha saad, siis võib sealt midagi mehist tulla !
V6rrRacing
Tavakasutaja
Posts: 104
Joined: 12. Oct 2009 00:00

Unread post by V6rrRacing »

Vinged esirattad. :D
Teine bagi ka ehitamises?

Edu!
rallikas
Posts: 4
Joined: 09. Oct 2011 00:00

Unread post by rallikas »

Teine bagi oli pildil juba lammutatud, et uuele mõned osad võtta.
Vana oli rohkem ghettovärk! : ) Raam vedeleb siiani kuuris ja otsib uut ehitajat.
Image
Image
huvi5
Posts: 6
Joined: 02. Jun 2008 00:00

Unread post by huvi5 »

kuidas sel teisel bagil see mootori jahutus peaks toimima, kui ise õhuvoolul ees istud?
IZH
Tavakasutaja
Posts: 97
Joined: 03. Jul 2009 00:00
Location: Tõrva
Contact:

Unread post by IZH »

Kas tagumine sild nõrgaks ei jää ?
Vanatehnikahuviline :)
rallikas
Posts: 4
Joined: 09. Oct 2011 00:00

Unread post by rallikas »

Teisel bagil olid tehtud külgedele ka õhusuunajad hiljem.


Kas mõtled tervet silda või võlli?


Samas ka küsimus iz-i mootori kohta.
Sai küll top end ära parandatud (vanal kolvil kild väljas, rõngad puudu, silindripea mõranenud).
Kuid süüde on siiski imelik, olen proovinud varasemaks ja hilisemaks seadistada, tühikäigul käib ilusti, kuid lööb pööretel tagasi (enamasti karburaatorisse) ja järsult gaasi tõmmates poob kinni/hakkab välja surema.
Samas ka karburaator imelik, peale karburaatori ujutamist saab mootor normaalselt kütet kätte ja ei löö tagasi, kuid mõned sekundid peale käivitamist hakkab imelikult käituma(turtsuma jne) ja lõpuks sureb välja, düüsid puhtad segukruvi asend normaalne jne. Pärast välja suremist on karburaatori alune väike kütuse mahuti tühi ja peab uuesti ujutama. Kas see tähendab, et ujuki keel mis avab kütuse koonusdüüsi? võib olla ära paindunud?
IZH
Tavakasutaja
Posts: 97
Joined: 03. Jul 2009 00:00
Location: Tõrva
Contact:

Unread post by IZH »

rallikas wrote:Kas mõtled tervet silda või võlli?
Vabanda, ma mõtlesin just seda võlli :D
Vanatehnikahuviline :)
User avatar
madeinussr
Moderaator
Posts: 1552
Joined: 13. Jan 2006 01:00
Location: Kesk-Eestist pooliku Planeta Spordiga

Unread post by madeinussr »

Arvatavasti ei saa kätte, düüs on kinni või on karburaatoris ujukikambri kütusetase valesti reguleeritud.
Mina sõidan oma vanade motikatega. Kas sina ka?
Post Reply