Mootoratas I´-Jupiter 350cm3, mootriga

Liikmete rattad ja tegemised.
Lugemiseks registreeru kasutajaks.
User avatar
Sisse
Tavakasutaja
Posts: 193
Joined: 06. May 2011 00:00
Location: raplamaa
Contact:

Unread post by Sisse »

Kindlasti saan kohe varsti negatiivsete arvamuste ohvriks, ;(
Otsisin seda raami aga sobivat ei leidnud ja tegin siis 0 uue raami. Mina olen rahul aga foorumlastele see kindlasti ei meeldi! ;(

:(

http://fotoalbum.ee/photos/jawa-veteran/101716961

Loodan ,et maha ei lööda! :(
uazik.
antsus1000
Tavakasutaja
Posts: 79
Joined: 05. Apr 2011 00:00
Location: Pärnu
Contact:

Re: Mootoratas I´-Jupiter 350cm3, mootriga

Unread post by antsus1000 »

Miks foorumist küsid? Proovi ise järgi oma raam.


Ega selline sõrestik kaua ei kesta... Pool tundi sõitu ja...
extinction
Tavakasutaja
Posts: 473
Joined: 29. Jul 2009 00:00
Location: Jõgevamaa

Re: Mootoratas I´-Jupiter 350cm3, mootriga

Unread post by extinction »

Maha ei löö, aga kade olen. Sest sul on aega aga mul ei ole. :mrgreen:
Harjutamine teeb harjutajaks.
GSX-R 1146
User avatar
suslik83
Tavakasutaja
Posts: 98
Joined: 20. Dec 2007 01:00
Location: Paide
Contact:

Re: Mootoratas I´-Jupiter 350cm3, mootriga

Unread post by suslik83 »

ise teha ja pusida võib...aga krt ohtlikuks ja saatuslikuks võib saada. kahvli nurk ja kogu roolikannu värk peab olema tugev ja "õige" (ammort peab ees töötama mitte väänduma). teine teema on raami võimaliku jäikusega - pikem raam vetrub läbi ning lisaks on oht igal keevitusel mingit pragu tekitama hakata...chopperi foorumis on paar "hardtale" ehitajat olemas ning neist tasuks küsida infot enne suurtel kiirustel rajale ronimist.
mina nullist raami ehitanud pole ja olen üritanud võimalusel raami mitte keevitada - kõikidel tehase IZ ratastel on see niigi vedel olnud (IZ56-pl5) ning peale mõningast kasutust põllul on hakanud pragusid või venituse märke näitama.
elu ongi mäng!
roosakummik
Tavakasutaja
Posts: 719
Joined: 09. Mar 2005 01:00
Location: Raplamaa
Contact:

Re:

Unread post by roosakummik »

Sisse wrote:Tere! kuna pole raami saanud veel siis ootan veel natuke ja kui ei saa ikka siis voolin raami nullist ise valmis! :D Olen siiski osasid juurde saanud, kaburaator jne trossid ,rutskad.

Samuti pakkuge mulle planeta veoketti ja tagahammasratast.

Aitähh!
Mul on sulle isegi jupiteri raam pakkuda, kui huvi on- lõigutud tagaosaga, aga sinna kuhu mootor käib on puutumatta. See sobiks ideaalselt su projektiga.

See leiutis mis sul präegu on viska minema.
MudLover
Tavakasutaja
Posts: 27
Joined: 03. Jan 2012 01:00
Location: Tallinn

Re: Mootoratas I´-Jupiter 350cm3, mootriga

Unread post by MudLover »

Julgen ka soovitada, et sul see keevis ASI kõrvale panna ja kasuta ikka tehases toodetud raami. Põhjus proosaline, kui sa tahad sõita ja ellu jääda, siis see ASI seda küll ei kindlusta. Liiga ohtlik. Jupiteri mootor on piisavalt võimas, et see ASI pilpaks kiskuda.
Kui sa ksf Roosakummiku käes raami saad, siis kasuta seda. Ja kui sul midagi muud juurde vaja, anna märku. Siin foorumis on piisavalt mõistlike inimesi, kes sind aidata saavad, nii nõu kui ka jõuga.
Post Reply