Iz Planeta 2

Liikmete rattad ja tegemised.
Lugemiseks registreeru kasutajaks.
andrus964
Tavakasutaja
Posts: 59
Joined: 06. Jun 2011 00:00

Re: Iz Planeta 2

Unread post by andrus964 »

Nobody wrote:Pildid täitsa postituse suurused ja OK suurusega. Millisena sa neid näed siis?

Vaata ja võrdle, originaal pildid siin http://album.ee/album/254275/50338655
Algusws olidki nii suured aga nyyd kuidagi poolikud siin lehel!
andrus964
Tavakasutaja
Posts: 59
Joined: 06. Jun 2011 00:00

Re: Iz Planeta 2

Unread post by andrus964 »

Imelik on see, et telefoniga on pildid kõik õige suurusega aga arvutis nagu parempoolsed ääred lõigatud! Nt peaks olema terve tsikkel peal aga arvutis nagu siis pool veljest nt kadund...
User avatar
madeinussr
Moderaator
Posts: 1552
Joined: 13. Jan 2006 01:00
Location: Kesk-Eestist pooliku Planeta Spordiga

Re: Iz Planeta 2

Unread post by madeinussr »

Seda olen isegi märganud, et foorum sööb pildid kitsamaks, lõikab parema serva ära.
Mina sõidan oma vanade motikatega. Kas sina ka?
fomoco
Tavakasutaja
Posts: 744
Joined: 04. Oct 2011 00:00
Location: Virumaa
Contact:

Re: Iz Planeta 2

Unread post by fomoco »

pese ja poleeri see tagatule klaas ära, või osta uus ja korralik.
andrus964
Tavakasutaja
Posts: 59
Joined: 06. Jun 2011 00:00

Re: Iz Planeta 2

Unread post by andrus964 »

fomoco wrote:pese ja poleeri see tagatule klaas ära, või osta uus ja korralik.

Kui kellegil pakkuda sellist korralikku tagatule klaasi võib märku anda. Suht vana ja väsind jh see!
andrus964
Tavakasutaja
Posts: 59
Joined: 06. Jun 2011 00:00

Re: Iz Planeta 2

Unread post by andrus964 »

Täna sai ARKis ära käidud. Ajasin tsikkli käru peale, rihmadega kinni ja tartu suunas sõit. Alguses härrased kes yle vaatavad seal neid masinaid ytlesid, et tule umbes teisipäeval tagasi, et täna kyll ei saa enam midagi teha(kell oli u 16). Et arvutisse sisestatud staff vaadatakse kõik Tallinnas yle ja seal juba tööpäev läbi.. Nu lõpuks ikka suutsin neile selgeks teha, et mul tsikklit homme vaja ja täna paberid korda saada... Õnneks tuldi ikka vastu ja passi läks märge- vin kood etiketil. Ja ka teine märge, et tsikkel mutsta värvi ja mitmevärviline. Enne oli passis punane, mis neile ei meeldind. Lõpuks sai siis pabereid vormistama ja. Omanik nyyd ametlikult mina ja Ka uus numbrimärk kyljes. ARKi tädi veel imestas, et miks selline number on... Et need ei kehtigi enam... peale seda sõitsin Elva tagasi ja ylevaatus punkti. Täna oli seal teine onkel kes vaatas yle need vead mis pidin parandama ja tsikklit polnd kärultki maha vaja ajada. Naeris veel selle helkuri teema yle, et hulll asi umbes.. Igatahes ylevaatus olemas ja kõik muu ka jonksus.
Loodan, et homme siis parrrraadil tsikkel mind alt ei vea... 8 )
andrus964
Tavakasutaja
Posts: 59
Joined: 06. Jun 2011 00:00

Re: Iz Planeta 2

Unread post by andrus964 »

Image
andrus964
Tavakasutaja
Posts: 59
Joined: 06. Jun 2011 00:00

Re: Iz Planeta 2

Unread post by andrus964 »

Motohooaeg sai õnnelikult avatud. Planeta pidas ennast korralikult üleval ja tõrkeid ei tekkinud. Sai läbitud peaaegu 100 kilti ja asi väga timmu...

Paar pilti ka
Image
Image
Image
andrus964
Tavakasutaja
Posts: 59
Joined: 06. Jun 2011 00:00

Re: Iz Planeta 2

Unread post by andrus964 »

Pilt sõidustiilist ka
Image
Last edited by andrus964 on 12. Dec 2017 11:39, edited 1 time in total.
andrus964
Tavakasutaja
Posts: 59
Joined: 06. Jun 2011 00:00

Re: Iz Planeta 2

Unread post by andrus964 »

No nii, vahepeal sujuvalt 3.5 aastat viimasest postitusest mõõda läinud. Endiselt tsikkel alles ja vahepeal perre lisandunud ka väikemees kes sellega tulevikus põristama hakkab :)

Vahepeal siis natuke remonditud ja natuke sõidetud... Kuid siiski lisan mõne pildi ja natuke juttu ka juurde mis siis toimunud on.
Suvel sai veidike karbussi timmitud ja pill hakkas kohe palju paremini elama. Sai pandud uus tihend ja karbussi kui ka karpa ja silku vahelise junni kõrvad siledaks viilitud. Ostsin ka teise karbussi juurde. Aga seal tüüs oli sees veidi teise mõõduga kuid vähemasti sain sealt korraliku tooreklapi nõela. Kuna originaal karbussi oli nõel tüüsi sisse kinni jäänud ja pika, pika jebimise peale sain ta kuidagi kätte sealt siis nüüd läks külmalt käivitamine kohe palju rõõmsamaks.

Kuna mu isa oli Planetale mingiaeg Jawa süüteluku peale monteerinud siis see oli mul kindel plaan, et originaal süütelukk peab tagasi saama. ees oli ka Voshodi tüli (Põhjas oli signaali auk, millel peal alumiinium plaat)

Sai siis sebitud üks komplektne esituli
Image

kakkusin tule laiali ja sain korraliku süüteluku koos võtmega.
Image


Ka leidsin maalt selle Planeta täiesti originaal esitule üles. Just täpselt sellist värvi algselt tsikkel oligi.
Image3
Kuid selliseks ma seda tuld siiski ei jätnud. Matistasin ära ja läks spreivärv(Matt must) peale.

Sai siis ka küljesolev tuli lahti võetud ja see Jawa süütelukk naaksu visatud.
Image



Mõtlesin, et kui juba asjatan siis panen ka õige tulede lüliti... hetkel mul oli küljes punnvõrri oma vist(Valge).. Nad küll ühesugused seest aga pealt iz i oma siiski must.

Image

Tõstsin lüliti ka õige poole peale, ehk vasaku käe alla
Image



Vahepeal sai ka jälle spidomeetrit vahetatud kuna see mis vahepeal peale sai pandud andis saba.


Väike demo video ka tulede tööst : )

https://www.youtube.com/watch?v=MfB93KFA_iA
andrus964
Tavakasutaja
Posts: 59
Joined: 06. Jun 2011 00:00

Re: Iz Planeta 2

Unread post by andrus964 »

Vahepeal sebisin Venemaalt tuttnoovõi veohammasratta ka ,5 eurot maksis. Vahemärkuseks, et üks kutt Tartu lähedalt küsis 17 eurikut sama asja eest.... See siis 21 hambaga, originaalis 18 hammast. Võiks justkui kiirust juurde tulla, eks katsetab kevadel ära.
Image
User avatar
Nobody
Admin
Posts: 2213
Joined: 04. Oct 2003 00:00
Location: Tallinn
Contact:

Re: Iz Planeta 2

Unread post by Nobody »

Ilmselt hakkab hinge liiga pooma. Planeta toimetab kõige optimaalsemalt 18 ja 19 hambaga soolona.
Auto võib olla, tsikkel peab olema.
andrus964
Tavakasutaja
Posts: 59
Joined: 06. Jun 2011 00:00

Re: Iz Planeta 2

Unread post by andrus964 »

Võimalik, kuid katsetan ära : )
User avatar
Nobody
Admin
Posts: 2213
Joined: 04. Oct 2003 00:00
Location: Tallinn
Contact:

Re: Iz Planeta 2

Unread post by Nobody »

andrus964 wrote: 28. Dec 2017 12:06 Võimalik, kuid katsetan ära : )
Anna siis tagasiside. Ise otsin enda korvikale väiksemate hammastearvuga ketirattaid 14-15-16 suurust.
Auto võib olla, tsikkel peab olema.
andrus964
Tavakasutaja
Posts: 59
Joined: 06. Jun 2011 00:00

Re: Iz Planeta 2

Unread post by andrus964 »

Nobody wrote: 29. Dec 2017 16:00
andrus964 wrote: 28. Dec 2017 12:06 Võimalik, kuid katsetan ära : )
Anna siis tagasiside. Ise otsin enda korvikale väiksemate hammastearvuga ketirattaid 14-15-16 suurust.
Minu arust Tartus, lahtise turupeal motopoes, oli olemas 16 hambaga ketiratas. Käisin sealt endale suuremat vaatamas. Suuremat polnud pakkuda aga väiksemaid ja 18 hambaga oli!
User avatar
Nobody
Admin
Posts: 2213
Joined: 04. Oct 2003 00:00
Location: Tallinn
Contact:

Re: Iz Planeta 2

Unread post by Nobody »

Izh täna veel liigub? 8 )
Auto võib olla, tsikkel peab olema.
Post Reply