Iz "kross" e. Planeta Enduro

Liikmete rattad ja tegemised.
Lugemiseks registreeru kasutajaks.
BlackDevil18
Tavakasutaja
Posts: 113
Joined: 17. Mar 2008 01:00
Location: paldiski Rae tn
Contact:

Re: Iz "kross" e. Planeta Enduro

Unread post by BlackDevil18 »

Mul see väljalaske toru klamber täitsa olemas,aga see pole originaal,see on eelmise omaniku poolt treitud..Kuigi ma ise hetkel poisiga haiguslehel ja ei saa maale selle järgi minna ,et pilti teha,aga kasutuses ta mul aastaid tagasi oli ja täitsa hoidis kinni toru :D
Kui sellega sul just päeva küsimus pole,siis saame vast kaubale :D :D :D
User avatar
isetehtud
Tavakasutaja
Posts: 61
Joined: 29. Aug 2016 20:40
Location: Tartumaa / Põlvamaa

Re: Iz "kross" e. Planeta Enduro

Unread post by isetehtud »

BlackDevil18 wrote:Mul see väljalaske toru klamber täitsa olemas,aga see pole originaal,see on eelmise omaniku poolt treitud..Kuigi ma ise hetkel poisiga haiguslehel ja ei saa maale selle järgi minna ,et pilti teha,aga kasutuses ta mul aastaid tagasi oli ja täitsa hoidis kinni toru :D
Kui sellega sul just päeva küsimus pole,siis saame vast kaubale :D :D :D
Vastasin sulle erasõnumiga.
[b]www.mellisteracing.eu[/b] Lumerajad/jäärajad /Sprint ja palju muud.
Vihmamees
Tavakasutaja
Posts: 89
Joined: 26. Jul 2015 17:07

Re: Iz "kross" e. Planeta Enduro

Unread post by Vihmamees »

Natuke vbla off-topic aga: hiljuti oli samuti vaja käigukasti kahvli- ja kopeervõllile otsakaaned teha. Sobilikus mõõdus münte praegu Eestis käibivatest ei leidnudki. Appi tuli tops kuhu aegade jooksul välisreisidelt üle jäänud metallraha visatud.
Peaaegu täpselt sobisid Poola 1 krossised, aga väiksemaks käiamise asemel võtsin M12 mutri, asetasin sellele mündi ja lõin mündi nõgusaks. Selleks võib kasutada sobiliku suurusega teraskuuli, või nagu mina tegin, kumeraks käiatud otsaga vana polti. Mündi läbimõõt seejuures väheneb. Siis samamoodi silikooni vahele, münt kumerusega väljapoole pessa ja kasvõi sama poldiga münt lamedaks koputada. Seda tehes kiilub münt ennast kenasti pessa.
NB! Uinudes sule silmad!
User avatar
isetehtud
Tavakasutaja
Posts: 61
Joined: 29. Aug 2016 20:40
Location: Tartumaa / Põlvamaa

Re: Iz "kross" e. Planeta Enduro

Unread post by isetehtud »

Vahepeal tegelenud suht palju aga pole aega kirjutada olnud ja pole ka hetkel pikemalt aega. Pigem küsin miks see nii on , et kui vändast käivitan siis karter kütust täis ja küünal kuiv ? Kui taga vedada 20km/h siis käivitub ilma probleemita. Mootoris uued rõngad, karter äsja kokku pandud korralikult. Säde ilus... ainult vedades käivitub aga lüües ei saa küünaltki märjaks ja pärast karter kütust täis...
[b]www.mellisteracing.eu[/b] Lumerajad/jäärajad /Sprint ja palju muud.
Post Reply