Delta

Kasutajate võrrid, mopeedid ja motorollerid. Tutvusta oma masinat!
metsahamster
Posts: 2
Joined: 07. Jul 2009 00:00

Delta

Unread post by metsahamster »

Oli oodatust paremas seisukorras, löömisest käima ei läinud, aga lükates läks küll.Tulevikus võiks üle värvida ja käike natuke nokkida.Mingit ulmetuunigut ei tule, ilmselt tahaks hakata sellega koolis käima. 8 )

Oleks vaja sellele deltale tööriista koha katet!

Image
Last edited by metsahamster on 14. Sep 2009 18:49, edited 1 time in total.
User avatar
silver1994
Tavakasutaja
Posts: 40
Joined: 23. Dec 2008 01:00
Location: raplamaa,reonda

Unread post by silver1994 »

ma vaatasin et sull peale tõõriistakarbi kaane on sul vaja ka seda rauda mis seal istme taga käib(võibolla kutsutakse seda pakiraamiks ma ei tea)või on sul see olemas ja sul pole seda lihtsalt peal
habemik
Tavakasutaja
Posts: 52
Joined: 02. Jan 2009 01:00
Location: Põlva / Tartu
Contact:

Unread post by habemik »

Võin need jupid sulle mingi raha eest müüa, Põlva kandi mees olen. Kui huvi on siis ES.
metsahamster
Posts: 2
Joined: 07. Jul 2009 00:00

delta

Unread post by metsahamster »

Ise rohkem Harku valla tegelane ja põlvasse oleks natuke hull järgi tulla.Täna sain spidomeetri tööle ja tegin esimesed tiirud.Töötab küll, aga jõudu on teisel vähe, peab vist ikka algosadeks lahti võtma. :twisted:
Nüüd oleks vaja veel juhtmed ära peita, tööriistakarbi kaan otsida ja pakiraam sebida ja saaks juba kaugelt vaadatava pilli.

Võibolla varsti pildistan.
Last edited by metsahamster on 14. Sep 2009 18:51, edited 1 time in total.
User avatar
silver1994
Tavakasutaja
Posts: 40
Joined: 23. Dec 2008 01:00
Location: raplamaa,reonda

Unread post by silver1994 »

algus vajab ta natuke sissesõitu ja küll siis jõud ka tuleb muidugi ega ta mingi härg ei ole nii et ega seda võimu sealt väga palju ka loota pole.
tundmatu987
Tavakasutaja
Posts: 130
Joined: 02. Aug 2009 00:00
Location: Harjumaa
Contact:

Delta

Unread post by tundmatu987 »

Hamster tõmbas lõpuks linna ära ja enne järgmist suve tagasi ei tule!!! 8 ) 8 ) 8 )
Kurask eksponeerib siin minu ratast, aga ega ma pahaks pane lubasin tal kah seda lahti võtta ja kasutada.Tegelt asjast ka: Võtsin bena paagi ära ja lasin keset teed tühjaks :oops: Siis kuulsin, et midagi koliseb seal sees nagu, piilusin ja ennäe süstal vahib bena paagist vastu.Siis võtsin veel istme ära ja peab hakkama sellega õhtul tegelema.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image


See on endine bensiinipaagi sisu
Image
Image
Image
Image
Wolf123
Posts: 4
Joined: 18. Jul 2009 00:00
Location: Viljandi

Unread post by Wolf123 »

Suhteliselt hästi säilinud Delta : )
tundmatu987
Tavakasutaja
Posts: 130
Joined: 02. Aug 2009 00:00
Location: Harjumaa
Contact:

delta

Unread post by tundmatu987 »

Eks ta ole jah, mitte ühte rooste täppi.Aga värv oleks vaja kiiremas korras vahetada siis on juba täitsa vaadatav. 8 )



Edit:Ja muidu selle süstla sain ma bensiinipaagi seest.Ma oskan ainult ette kujutada milline karburaator seest välja võib näha... :(
tundmatu987
Tavakasutaja
Posts: 130
Joined: 02. Aug 2009 00:00
Location: Harjumaa
Contact:

delta

Unread post by tundmatu987 »

Nüüd panin uuesti kokku ja tegin paar tiiru, hamster ennem vingus, et jõudu ei ole, mina niimodi ei ütleks ja ma olen harjunud iz-iga sõitma.Võibolla lihtsalt mingi pask oli veel torudes.Oleks tervet käigusüsteemi kah uut vaja ja pakiraami kah.
Kuivati
Tavakasutaja
Posts: 55
Joined: 14. Aug 2006 00:00
Location: Tallinn
Contact:

Delta pakiraam

Unread post by Kuivati »

Tere. Mul on kodus üks pakiraam. See on terve. Kinnitused on üle keevitatud, kuna nad olid tehasest nõrgalt kinni keevitatud. Roostet pole aga vajaks vist kerget ülevõõpamist.
Pakiraam asub tallinnas. Mujale võin ka postiga saata. Siis lisandub hinnale postikulu.
Pakiraami eest soovin 50 eek.
Õhtul või homme hommikul saab pildid ka, kui soovi on.
tanel-
Posts: 5
Joined: 02. Aug 2009 00:00
Contact:

Unread post by tanel- »

Aga miks sa üle värvid kui orginaal värv nii hästi peal veel? :?
extinction
Tavakasutaja
Posts: 473
Joined: 29. Jul 2009 00:00
Location: Jõgevamaa

Unread post by extinction »

Mul on sügavad kahtlused selle suhtes, et tegemist on originaalvärviga. Ja ega see värv seal nii hästi peal ka pole. Piltidel on kõiksugu kahtlased jutid näha, ehk on üle pintseldatud.
Harjutamine teeb harjutajaks.
GSX-R 1146
User avatar
silver1994
Tavakasutaja
Posts: 40
Joined: 23. Dec 2008 01:00
Location: raplamaa,reonda

Unread post by silver1994 »

mis ime julla see seal sumbutja otsas on?
tundmatu987
Tavakasutaja
Posts: 130
Joined: 02. Aug 2009 00:00
Location: Harjumaa
Contact:

Unread post by tundmatu987 »

See imejulla on mingi imeleiutis millele mina otstarvet ei leia (veel).Tõsi see pole originaalvärv vaid punane katusevärv(Vähemalt lõpuks sain niimodi mina oma vanaisa jutust aru, tal oli insult ja nüüd ta ei aja enam kõige selgemat juttu) Pakiraami vastu oleks huvi küll.

See inimene kes võttis hamstriga ühendust tööriistakarbi kaane suhtes võiks minuga ühendust võtta.

Pärast kirjutan juttu kuidas esimene pikem sõit läks ja panen paar pilti.
tundmatu987
Tavakasutaja
Posts: 130
Joined: 02. Aug 2009 00:00
Location: Harjumaa
Contact:

Delta

Unread post by tundmatu987 »

Kõigepealt panen pilte probleemsetest kohtadest.

Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Ja nüüd räägin sellest pikemast sõidust.Kõik see jama sai alguse sellest kui hamster oma telefonile järgi tuli, siis pidi ta kohe muidugi kuuri alla ronima ja küsima kas delta juba tööle läheb, tema mind ei uskunud, panin kiirelt mingid hädavajalikud jupid külge ja tõestasin, et sõidab küll.Tegelt oleks pidanud jama seal lõppema, aga hamster ütles, et õhtul tuleb ka busse.Siis tegelesime natuke ühe teise projektiga kuni hamster hakkas vinguma, et tal on janu ja ta tahab poodi.Polnud muud võimalust kui sinna sõita, sest muidu saan mina jälle õiendada, Plaanisin iz-iga minna, sest see on natuke suurema istmega, aga see ei teinud vot minuga see päev koostööd.Eks siis pidi delta käima jooksma ise peale hüppama ja siis veel hamster kah peale ja 10KM poeni ja 10KM tagasi.Delta pidas hästi vastu, aga üks inimene vingus pärast, et mida ma nii kiiresti sõidan, teisel hakkab paha :lol: . Nüüd panen paar pilti

hamster

Image

Minu `saak` ja delta

Image



Ja nüüd otsiks abi teistelt motokuuri tegelastelt:Oleks vaja samasuguseid pilte teie(soovitavalt originaal) deltadest




Image


Image




Ja nüüd suur küsimus:Kas see on delta originaal bensu paagi kork?


Image




Edit: Miks pildid ei tööta? :oops:
Last edited by tundmatu987 on 15. Aug 2009 10:03, edited 1 time in total.
User avatar
silver1994
Tavakasutaja
Posts: 40
Joined: 23. Dec 2008 01:00
Location: raplamaa,reonda

Unread post by silver1994 »

Siin on pildid minu deltast http://www.rate.ee/albums/jahimees123/p7186354
Värv on originaal aga nii esi kui tagahark on vahetatud(need olid ka rohelised).Veel ei ole originaal seisuhark ja ka tagumine hammasratas.
tundmatu987
Tavakasutaja
Posts: 130
Joined: 02. Aug 2009 00:00
Location: Harjumaa
Contact:

delta

Unread post by tundmatu987 »

Sorri, et pildid ei tööta, aga mul oleks vaja pilti deltast mis oleks tehtud nn juhi vaatest.
tundmatu987
Tavakasutaja
Posts: 130
Joined: 02. Aug 2009 00:00
Location: Harjumaa
Contact:

Unread post by tundmatu987 »

Ah sorri ma alguses nägin et aint üks pilt ongi... :lol: Kas sul ei olegi lenksu peal mingeid nuppe?
User avatar
silver1994
Tavakasutaja
Posts: 40
Joined: 23. Dec 2008 01:00
Location: raplamaa,reonda

Unread post by silver1994 »

vaata sellel pildil mis kohe ette tuleb seal lenksul on näha üks valge jublakas see ongi lüliti seal on tuled signaal ja suretus samasugune nagu sul see must
tundmatu987
Tavakasutaja
Posts: 130
Joined: 02. Aug 2009 00:00
Location: Harjumaa
Contact:

Delta

Unread post by tundmatu987 »

Homme ostan endale 5 summutit juurde, eks vaatab milline sobib, sest praegune ei tööta kuigi hästi.Järgmiseks reedeks peaks terve UUS käigusüsteem kohal olema.Ja üks küsimus veel:nagu mina olen aru saanud on delta käsikäigud ülevalt alla niimodi: esimene,vaba,teine kas see on õige või on midagi väga valesti?
erikk
Tavakasutaja
Posts: 41
Joined: 18. Dec 2008 01:00

Unread post by erikk »

käigud on jah käsikäikudel nii :D
tundmatu987
Tavakasutaja
Posts: 130
Joined: 02. Aug 2009 00:00
Location: Harjumaa
Contact:

Unread post by tundmatu987 »

Siis midagi väga hullu õnneks ei ole, aga kindluse mõttes läheb terve süsteem vahetusse. :lol: Oleks vaja veel neid kummist käepidemeid ja vasakpoolse jalatoe kummist katet kah, need suht ära väsinud.

Oleks ikka veel vaja tööriistakarbi kaant ja pakiraami! :roll:
tundmatu987
Tavakasutaja
Posts: 130
Joined: 02. Aug 2009 00:00
Location: Harjumaa
Contact:

Unread post by tundmatu987 »

Täna jättis delta mind esimest korda tee peale:Kui olin vana summuti maha võtnud oli muidugi kohe vaja proovisõitu teha.Sõitsin natuke, tuli kett maha, panin uuesti peale, sõitsin veel natuke tuli siduri tross ära(Kujutage ette kui mõnus on seda selg kruusatee vastu uuesti kinnitada 8 ) ) ,siduritross uuesti küljes sain natuke jälle sõita kuni gaasitross pooleks( jah pooleks) läks, seda enam parandada ei jaksanud ja lükkasin delta koju.Mul on tunne, et hamster tegi selle deltaga rohkem kui ainult vaatas. :roll: Pole kindel kas täna uue sumpa peale panen, võibolla lähen toon ära, aga ennem oleks vaja ratas liikuma saada.
User avatar
casher
Tavakasutaja
Posts: 78
Joined: 27. Sep 2006 00:00
Location: Saaremaa

Unread post by casher »

Mul on siin pildid sellest ajast kui minu Delta alles ostetud sai. http://fotoalbum.ee/photos/casher/sets/46384

Ja see bensiinipaagi kork on originaal :!:
Kui tahad võin detailselt pilte teha (telefoniga). Ainult ütle mida näha tahad ja saad ka 8 )
tundmatu987
Tavakasutaja
Posts: 130
Joined: 02. Aug 2009 00:00
Location: Harjumaa
Contact:

delta

Unread post by tundmatu987 »

Kas mul on mingi tuuning tuli või on hoopis teil?Või on mõlemad originaaalid?
Wolf123
Posts: 4
Joined: 18. Jul 2009 00:00
Location: Viljandi

Unread post by Wolf123 »

Ümar peaks olema vanema tüübi tuli, kandiline uuem, kui ma õieti mäletan : )
User avatar
casher
Tavakasutaja
Posts: 78
Joined: 27. Sep 2006 00:00
Location: Saaremaa

Unread post by casher »

Täpselt. Kandilised tuled tulid kas 80date lõpus või 90datel.
tundmatu987
Tavakasutaja
Posts: 130
Joined: 02. Aug 2009 00:00
Location: Harjumaa
Contact:

delta

Unread post by tundmatu987 »

Kuna minult on juba küsitud, et kas ma müün seda siis ütlen kõigile:Ei ole müügiks, kui otsustangi müüa siis panen kuulutuse üles.
tundmatu987
Tavakasutaja
Posts: 130
Joined: 02. Aug 2009 00:00
Location: Harjumaa
Contact:

delta

Unread post by tundmatu987 »

Lähiajal tuleb uus värv.Hamster ilmselt tuleb mulle selle eest kallale, aga tuleb samasugune punane (Hamster vihkab punast,ta tahtis selle siniseks värvida).Nüüd peab ainult mõtlema kuidas ma need delta ja rmr 24 kirjad teen, kas kleepsuga, airbrushiga käsitsi või lõikan maalriteippi vajalikud lõiked ja värvin?
eliisa25
Tavakasutaja
Posts: 28
Joined: 26. Jul 2009 00:00
Location: Kehra - Tallinn.
Contact:

Unread post by eliisa25 »

Mul on ka üks Delta...Stella meeldib küll rohkem aga ega seegi pole paha. Stella kallal vaja tiba nokitseda, muidu pisiasjad hakkavad ära kukkuma poole sõidu pealt (viimati oli selleks gaasikäepide :lol: :D 8O ja ohh seda fiilingut siis).
Pilt: http://album.ee/node/20762271/50189153
Jawa, mis siis muu...mopeede ka mõni.
User avatar
tanels
Tavakasutaja
Posts: 29
Joined: 07. Jan 2009 01:00
Location: Jõhvi
Contact:

Unread post by tanels »

Ma tegin täpselt samad asjad sablooniga. Selline õhuke kilejas paber oli(õmblejad kasutavad) nimi ei tule meelde aga igatahes selle panin peale ja siis joonistasin selle paberi peale vajalikud kohad, lõikasin välja, tegin selle järgi paksemale paberile, panin pleki külge ja värvisin ära.
tundmatu987
Tavakasutaja
Posts: 130
Joined: 02. Aug 2009 00:00
Location: Harjumaa
Contact:

delta

Unread post by tundmatu987 »

Ise mõtlesin umbes niimodi: Krunt, värvin umbes triibu kohad hõbedasega ära,Panen täpselt samasuured tükid kui triibud tulevad maalriteibi tükid peale,teen sama rmr 24 kirjadega, värvin kõik punaseks, võtan teibi ära, lakin , sebin uue bensiini kraani, uue tööriistakarbi kaane, uue pakiraami ja läheb sõitmiseks!
tundmatu987
Tavakasutaja
Posts: 130
Joined: 02. Aug 2009 00:00
Location: Harjumaa
Contact:

Unread post by tundmatu987 »

Varsti läheb värvimiseks!Praegu toimub pahteldamine ja kuna enamus juppe on maas siis oli mul hea aeg teostada ära mõte panna esitulle super bright LED-id, praeguseks on asi juba ilusasti oma kohal niiet näitan natuke pilte ka:

Image

Image

Image




Kokku on seal 5 LED-i võibolla tulevad tulevikus ledid ka taha kuid pole kindel.
Last edited by tundmatu987 on 15. Aug 2009 10:01, edited 1 time in total.
reymo1995
Tavakasutaja
Posts: 65
Joined: 05. Aug 2008 00:00
Contact:

Re: Delta

Unread post by reymo1995 »

Kui pilte lisad, siis vaata, et ''.jpg'' taga mingit teksti poleks (''/1'')

Image
tundmatu987 wrote:Kõigepealt panen pilte probleemsetest kohtadest.
Edit: Miks pildid ei tööta? :oops:
tundmatu987
Tavakasutaja
Posts: 130
Joined: 02. Aug 2009 00:00
Location: Harjumaa
Contact:

delta

Unread post by tundmatu987 »

Aitäh, nüüd panin terve teema pildid tööle.
tundmatu987
Tavakasutaja
Posts: 130
Joined: 02. Aug 2009 00:00
Location: Harjumaa
Contact:

delta

Unread post by tundmatu987 »

Eile oli tegus päev.Hommikul sai mindud ühte ilusat asja vaatama, siis hakkas värvimine ja kui värv oli kuivama jäetud siis tõin ühe pikapit omava sõbraga selle ilusa asja ära.(Ilusa asja pildid on lõpus)

Kõigepealt kirjutan natuke teksti:
Värvimine käis vana vene värvipüstoliga, kõigepealt kruntisin ja siis tuli see ilus värv, siis tekkisid probleemid:Ma ei ole kuigi hea maalriteibi kasutaja ja sellepärast mõtlesin ma et vahet pole teen triibud ja kirjad lihtsalt airbrushiga käsitsi.Läksin tuppa aga oma airbrushi ma ei leidnud sai siis hamstrile helistatud, dialoog oli umbes selline:


Mina: Hamster oled seal linnas või?
Hamster: Olen jahh praegu, mis siis ?
Mina: Ei lihtsalt tahtsin küsida seda et kuhu sa oma airbrushi panid?
Hamster: Miks sul vaja?
Mina: Lihtsalt võrdleks värvi topsikute suurusi.
Hamster: Minu toas väikses sahtlis peaks olema.
Mina: Lõpetasin kõne


Siis sai lihtsalt silma järgi need triibud ära tehtud. nüüd panen pilte ka:

värvitud elektroonika katte kaan

Image


Image


Image


Hamstril on mingi odav airbrush


Image


Image


silma järgi tehtud triip


Image


uued jupid


Image


Image


Nüüd panen pildi sellest ilusast asjast millest ma kunagi võibolla ka teema teen.


Image







Järgmised pildid deltast tulevad siis kui ta on täiesti kokku pandud ja saab sõita.
extinction
Tavakasutaja
Posts: 473
Joined: 29. Jul 2009 00:00
Location: Jõgevamaa

Unread post by extinction »

Viimase pildiga meenus kohe see, kuidas 1. või 2. klassi õpilasena sai klassivennaga viimase vanaisa juures käidud. Aias seisis nii Jupiter K kui ka Planeta, mõlemad sarnases seisus nagu su pildil, aga komplektsed. Turnisime siis nende otsas, mängisime kõvasid motomehi ja mina, alla 10-aasta vanusena, hellitasin lootust see Planeta kunagi endale saada. Läks oma tubli mitu aastat mööda ja siis sain mingi hullu ringiga küla pealt sama Planeta omale - viimane juhtus siis 2007. aasta suvel. Küll see oli alles hea ratas, kui ta lõpuks sõitma sai! 8 )

Deltaga tundub et oled head tööd teinud.
Harjutamine teeb harjutajaks.
GSX-R 1146
tainas
Tavakasutaja
Posts: 18
Joined: 10. May 2009 00:00
Location: Võrumaa
Contact:

Unread post by tainas »

Kui tohib küsida , kust sa selle lüliti ostsid? Ise just selle lülitiga kimpus :D
tofetome
Tavakasutaja
Posts: 210
Joined: 10. Aug 2009 00:00
Location: Saue - Sangaste
Contact:

Unread post by tofetome »

Ise oleks ka lüliti huviline, käisin just Tondi motopoes ja sealt sain vastuseks, et neid ei toodeta enam. Kas kuskil mingisuguseid alternatiive on?
tundmatu987
Tavakasutaja
Posts: 130
Joined: 02. Aug 2009 00:00
Location: Harjumaa
Contact:

delta

Unread post by tundmatu987 »

Mina sain lülitid ja bensu kraani kloostrimetsa moto poest.


Edit: Kui kohapeal ei ole siis nad ostavad neid venemaalt sisse ja sealt saab ka igast muid asju tellida venemaalt.
tofetome
Tavakasutaja
Posts: 210
Joined: 10. Aug 2009 00:00
Location: Saue - Sangaste
Contact:

Unread post by tofetome »

Kui küsida tohib siis mis need lülitid maksid? Mis kloostrimetsa motopoe aadress on?
extinction
Tavakasutaja
Posts: 473
Joined: 29. Jul 2009 00:00
Location: Jõgevamaa

Unread post by extinction »

tofetome wrote:Kui küsida tohib siis mis need lülitid maksid? Mis kloostrimetsa motopoe aadress on?
Kloostrimetsa tee 56A vist. Teletorni all.
Harjutamine teeb harjutajaks.
GSX-R 1146
tundmatu987
Tavakasutaja
Posts: 130
Joined: 02. Aug 2009 00:00
Location: Harjumaa
Contact:

delta

Unread post by tundmatu987 »

Kuna kasutaja Kuivati pani paar juppi teele siis varsti saab näha komplektset ratast.


Kurat peab ikka mingi riga kah sebima, muidu on nagu midagi puudu.
tundmatu987
Tavakasutaja
Posts: 130
Joined: 02. Aug 2009 00:00
Location: Harjumaa
Contact:

delta

Unread post by tundmatu987 »

Kuna minu õuele veeres (Tasuta muuseas) üks 110cc pill mis vaja ASAP korda saada siis saab delta natuke puhata.See ei tähenda, et ma ta üldse ära unustaksin vaid lihtsalt mul on vähem aega temaga tegeleda.
tundmatu987
Tavakasutaja
Posts: 130
Joined: 02. Aug 2009 00:00
Location: Harjumaa
Contact:

delta

Unread post by tundmatu987 »

Pakk ära toodud, pakiraam ära värvitud ja praegu teen tööriistakarbi katet sirgeks.
Post Reply