stellavend: Stella v-50M 1990

Kasutajate võrrid, mopeedid ja motorollerid. Tutvusta oma masinat!
stellavend
Tavakasutaja
Posts: 62
Joined: 10. Apr 2010 00:00
Location: Saaremaa,Metsküla
Contact:

stellavend: Stella v-50M 1990

Unread post by stellavend »

Sai siis ostetud stella märtsis. Masinal oli ära vahetatud kolb, kolvirõngad, silinder, elektroonikablokk. Masin oli suht terve, kuid puudusid ja siiamaani puuduvad mõned jupid - spidomeeter, taguporilaud, tagutuli ja küljes oli võrri gaasi rullik. Praegu pole masinal ühtegi juppi ja mootorit peal, sest homme läheb värvimiseks (oleneb ilmast). Värvin raami mustaks ja veljed arvatavasti valgeks, võibolla ei värvigi velgi. Homme ostan uued tihendid ka. Tagu porilaua leiutasin ise mingi plekist.

Mõned pildid ka (suht vanad):
pilt1
pilt2
pilt3

Homme panen uued pildid kui masin on värvitud.
Last edited by stellavend on 27. Oct 2010 16:48, edited 1 time in total.
urmet48
Tavakasutaja
Posts: 343
Joined: 28. Jul 2009 00:00
Location: Dagö
Contact:

Unread post by urmet48 »

Tagaporikas peaks Deltaga sama olema. Samuti ka tagatuli. Mulle tundub, et miski plastikkate on sealt tagant veel puudu lisas porikale.
stellavend
Tavakasutaja
Posts: 62
Joined: 10. Apr 2010 00:00
Location: Saaremaa,Metsküla
Contact:

Unread post by stellavend »

Unustasin veel lisada, et tagupidureid pole ka, kuna pole pedaali ja ostan kuivatilt tagutule.

Ja tahaks veel seda teada, et kas kellegil oleks müüa korralikke "kondleid" (ma mõtlen neid plastmassist asju mis on ees raami peal ja taga paagi ümber. Saate aru küll mida ma mõtled ma arvan ;)
stellavend
Tavakasutaja
Posts: 62
Joined: 10. Apr 2010 00:00
Location: Saaremaa,Metsküla
Contact:

Unread post by stellavend »

Masin värvitud, kõik jupid küljes k.a mootor. Pilti pole saanud teha, sest ema oli tööl ja tal oli digikas kaasas :lol: Ise jäin suht rahule, aga lõpus sai värv otsa ja pool paaki jäi värvimatta :(
stellavend
Tavakasutaja
Posts: 62
Joined: 10. Apr 2010 00:00
Location: Saaremaa,Metsküla
Contact:

Unread post by stellavend »

sai siis proovisõit tehtud, lippab nagu segane :lol: Pole enne nii kiire olnudki, arvatavasti tänu uutele tihenditele, sest eelmised olid puhta läbi.
putavend
Posts: 7
Joined: 04. Jun 2010 00:00
Location: Saaremaa,Metsküla

Unread post by putavend »

Kas masin sõidab?
stellavend
Tavakasutaja
Posts: 62
Joined: 10. Apr 2010 00:00
Location: Saaremaa,Metsküla
Contact:

Unread post by stellavend »

Sõidab jah, aga gaasi tõmban käsitsi trossist sest tross läbi omadega :D Varsti saan uue trossi
stellavend
Tavakasutaja
Posts: 62
Joined: 10. Apr 2010 00:00
Location: Saaremaa,Metsküla
Contact:

Tere

Unread post by stellavend »

Täna sai tehtud samasugune gaasi süsteem nagu kuivatil oli vahepeal deltal. Nimelt võtsin ühe puu klotsi ja panin selle jalaraudade külge ning sinna külge sidusin trossi. :D Tänud kuivatile, kellelt ma selle idee sain. Lähipäevadel saan gaasitrossi siis saab jälle rutskast gaasi panna.
minimx38
Tavakasutaja
Posts: 145
Joined: 02. May 2010 00:00
Contact:

Unread post by minimx38 »

Miks ise gaasitrossi ei tinuta? :wink:
stellavend
Tavakasutaja
Posts: 62
Joined: 10. Apr 2010 00:00
Location: Saaremaa,Metsküla
Contact:

Unread post by stellavend »

Enam pole mõtet ju. Saan nkn lähipäevadel uue.
stellavend
Tavakasutaja
Posts: 62
Joined: 10. Apr 2010 00:00
Location: Saaremaa,Metsküla
Contact:

Unread post by stellavend »

Pole ammu kirjutanud siia. Et vahepeal on stellaga igasuguseid jamasi olnud. Tänaseks tõõtab masin nagu õige masin ikka ja jõudu ja kiirust on üllatavalt palju, sest mul delta tagumine ketiratas peal praegu. Sellega on jõudu täiega rohkem ja kiirust natuke vähem kui stella hammakaga. Aga mingi 35-40 läheb välja :O Peale seda kui mootori kenasti töökorda sain pole stella hammakas peal olnud, mine sa tea, äkki sellega läheb 50 välja. Aga muidugi see niisama ei tööta nii hästi, mul on natuke silindripead freesitud. Kuna nüüd mootor korras kavatsen osta värvid ja masin ära värvida ilusasti.
averiest
Posts: 4
Joined: 11. May 2011 00:00
Contact:

Unread post by averiest »

sellega on minuarust rõvedam sõita kui mini mopeediga. sinna kuhu jalad pead panema see ei meeldi eiriti.
Post Reply