Antuand- Projekt võrr.

Kasutajate võrrid, mopeedid ja motorollerid. Tutvusta oma masinat!
antuand
Tavakasutaja
Posts: 312
Joined: 10. Jan 2009 01:00
Location: lehola
Contact:

Antuand- Projekt võrr.

Unread post by antuand »

Tere!

Sai siis samast motokuuri vahendusega ostetud omale läänemaalt riga 13. Asi oli täiesti originaalis. Kiskusin absurd kõik ebavajaliku maha. Vändad, kaitsmed, vana sumpa. süüde, magneeto, tagatule , hargi jne jne...
Tõin siis oli üdini koleda valge värviga koos. Sai siis raam mustaks ja paak hõbedaks ning pakikas kuldseks. See on täiesti hetkeline värv. Kuna suvel plaan panna korraliku püstoliga värv peale.
Kui värvitud sain ladusin ilusti kokku. Taha keevitasin suurema hammaka. Keevitasin samuti liikuvad jalatoed, et kui kukud siis need lähvad kinni lihtsalt. Siis Panin Uued heeblid, gaasirutsga sain võrri kloonilt ja karpa samutil talt. Täna keevitasin 2 tundi väikse pütiga summutit. Summut on siis mudiu võetud pocket-krossika alt aga ma Kujundasin täiesti ümber ja panin teised otsad. Eks näis mis muudab. Sees on kolme rõnaga kolb :S Aga otsin oma ühe rõnaga kolbi üles ja panen selle sinna sisse. Tahtsin täna ära teha veel ka karpa vahejupi kuid kell juba palju ja lihtsalt ei jõua. See eest summut tuli kena. Kuna mul on kodus tuttuss geeli 12v aku. Siis proovides rollu esitule peal aku võimsust ja kui see põles megahästi tekkis ime hea idee mul. Ma võtan oma baigi projektil ära starter(genekas) ära. Kuna see niikuinii vana ja ei jõuda enam mootorit käima lasta. Aga selleeest kui ta mootoriga rütmis kaasa ringleb toodab ta voolu. Siis nokitsen võrrile ka akukoha ja ette nuputan kuidagi selle rollu esi tule. Muide see sobib üsna hästi kui lihtlabaselt proovisin. Idee on hea ja seda juba teostan ka. Varsti tuleb pilte ka.
Ma proovin kui äkki saan kahest starteri ühe töötava kokku siis saab ka elektriteel võrri käima panna. Oma baigile ostan uue starteri. Võrril peal traktorimagneeto.
Ootan veel häid ideid ja midagi mis annaks sellele pillile veel vürtsi juurde.

http://www.rate.ee/albums/kross2016/a715035 Seal pildil oli ta mul üsna alguses. Hetkel päris taoline välja ei näe.
minimo
Tavakasutaja
Posts: 459
Joined: 21. Jun 2008 00:00
Contact:

Unread post by minimo »

Einomuidugi :? :? Võtame kõigil vändad ja ketikaitsmed ja keevitame jalarauad külge. Teised otsivad veel igaltpoolt tikutulega kust saaks neid väntade juppe ja ilma keevituseta rikutud raame. Ise sellist porri ei poolda. Ka hind langeb sellega märgatavalt. :?
User avatar
vorrimen
Tavakasutaja
Posts: 277
Joined: 29. Dec 2007 01:00
Location: võrumaa

Unread post by vorrimen »

nõustun minimo-ga
Riga 12 1974.a ;Yamaha tw 125 1998.a ;Qingqi classic 2000E 1995.a ;Ford Sierra 2.0 77kw 1987.a
om
Moderaator
Posts: 223
Joined: 30. Aug 2004 00:00
Location: Läänemaa
Contact:

Unread post by om »

Sellised ja sellisel tasemel teostatud ümberehitused on väga teretulnud - sellega väheneb kordades oht, et liiklusesse satub idioote.
Nimelt on igasugused pidurisüsteemi ümberehitused keelatud ja sellised masinad ei kuulu registreerimisele, mis välistab ka nende edaspidise kasutamise väljapool kodupõlde, kus tõenäoliselt kellelegi teisele peale sõitja enda ohtlikud ei olda.
User avatar
-mustadpapud
Tavakasutaja
Posts: 136
Joined: 30. May 2010 00:00
Contact:

Unread post by -mustadpapud »

anna vändad kellegile tegijale ära :D muidu edu ja jaksu ehitusega
Sõna ''business'' tähendab aint vaid ühte suurt huiamist .
User avatar
Kevin68
Tavakasutaja
Posts: 252
Joined: 22. Jul 2008 00:00
Location: Hiiumaa
Contact:

Unread post by Kevin68 »

Kui Sul vändasüsteem alles siis olen väga huvitatud! Enda pooleli oleval masinal just see puudu, anna teada kui maha müüd.
minimo
Tavakasutaja
Posts: 459
Joined: 21. Jun 2008 00:00
Contact:

Unread post by minimo »

Isegi sooviks mõnda asja nt ketipinguti,tagarattasüsteem.Kui kellelgi pakkuda siis PS
antuand
Tavakasutaja
Posts: 312
Joined: 10. Jan 2009 01:00
Location: lehola
Contact:

Unread post by antuand »

Tehke oma ostu soovid mujale. See ärritab väga kui sellise jamagad minu projekti teemat laastatakse. Keegi võiks need maha võtta. Pidurid ja asjad jäävad ikka külge. Oste ise omale võrrid ja tehke mida tahate. Mina võin oma võrri lammuatda ja teha palju hing ihaldab.

Jupid müüdud!!!!!!
Lähen karpa vahejuppi keevitama. Ja väntõvllile pikemat otsa.
Ja ma ei tee liiklusesse pingit pilli. Enamasti ongi väiksed rajad mida läbi saab külavahel ringi lasta.
User avatar
-mustadpapud
Tavakasutaja
Posts: 136
Joined: 30. May 2010 00:00
Contact:

Unread post by -mustadpapud »

mis karpa sa peale paned ? maei leidnud seda tekstist üless v olen ma ns loll :D
Sõna ''business'' tähendab aint vaid ühte suurt huiamist .
antuand
Tavakasutaja
Posts: 312
Joined: 10. Jan 2009 01:00
Location: lehola
Contact:

Re: Antuand- Projekt võrr.

Unread post by antuand »

[quote="antuand"]Tere!

Panin Uued heeblid, gaasirutsga sain võrri kloonilt ja karpa samutil talt. Täna keevitasin 2 tundi väikse pütiga summutit. Summut on siis mudiu võetud pocket-krossika alt aga ma Kujundasin täiesti ümber ja panin teised otsad. Eks näis mis muudab. Sees on kolme rõnaga kolb :S Aga otsin oma ühe rõnaga kolbi üles ja panen selle sinna sisse.


Karpa vahejupp sai just valmis
antuand
Tavakasutaja
Posts: 312
Joined: 10. Jan 2009 01:00
Location: lehola
Contact:

Unread post by antuand »

Kevin68 wrote:Kui Sul vändasüsteem alles siis olen väga huvitatud! Enda pooleli oleval masinal just see puudu, anna teada kui maha müüd.
Sa oled minult saanud juba karterid, sumpsi ja peegli. Vb oli midagi veel.
antuand
Tavakasutaja
Posts: 312
Joined: 10. Jan 2009 01:00
Location: lehola
Contact:

Unread post by antuand »

Sumps all. Paneks teise karpa peale. Aga siis mõtlesin et proovin ikka originaaliga ennem. Ennem vist aega ei olegi kui alles jõuluvaheajal.
antuand
Tavakasutaja
Posts: 312
Joined: 10. Jan 2009 01:00
Location: lehola
Contact:

Unread post by antuand »

nonii:D
Siiamaani asi oli koos ja seinud kuni tänaseni. Võtsin mootori pulkadeks.
Nüüd oleks abi teretulnud. Kuidas ma seda pronkspuksi peaksin vaatama, et mul üks karteripool veel olemas. Et kuidas ma aru saan milline paremas seisus on, Kuidas seda kuluvust vaadata saab? ja kuidas ma seda pronkspuksi vastas olevat laagrit ära saan? ja samuti kuidas saab ära vasakust poolest selle hammaka laagri? Ning oskab keegi soovitada kust saab uued laagrdit, tihendid, simmerid?

Vöike avastus ka. mootoripoolte vahel ei olnud tihendit ega midagi üldse. Aga ta töötas.:S
antuand
Tavakasutaja
Posts: 312
Joined: 10. Jan 2009 01:00
Location: lehola
Contact:

Unread post by antuand »

Mootor puhtaks saadud on ja neid laagreid asju ootan siis tegelen raamiga nii kaua.
iceman
Tavakasutaja
Posts: 653
Joined: 27. May 2009 00:00

hiina

Unread post by iceman »

sul oli hiina d mootor ka vist,mis selle saatus on?]
antuand
Tavakasutaja
Posts: 312
Joined: 10. Jan 2009 01:00
Location: lehola
Contact:

Unread post by antuand »

Ei olnud.
oskab keegi küsimustele vastata?
Post Reply