Võrr riga 13

Kasutajate võrrid, mopeedid ja motorollerid. Tutvusta oma masinat!
antuand
Tavakasutaja
Posts: 312
Joined: 10. Jan 2009 01:00
Location: lehola
Contact:

Võrr riga 13

Unread post by antuand »

Tere!
Alustan siis mootorist. Sai täiesti laiali kisutud võrri mootor. Kas kokku panemisel peaks midagi õlitama ka kuskilt või määret panema? Sisse lähvad uued laagrid simmerid. Puks oli väga hea seal.
Praegu seisab puhastamise taga. kuid sellega hakkan varsti tegelema ja löön läikima.(väljast ja seest)

jätkub.
Koguja
Tavakasutaja
Posts: 40
Joined: 31. Aug 2007 00:00
Location: Anija
Contact:

Unread post by Koguja »

Ise olen pannud natuke õli simmeri vahele, aga eks targemad ütlevad oma arvamuse ka äkki juurde :)
Hetke Sõiduk: Riga 11, muu niisama prooviks :P
antuand
Tavakasutaja
Posts: 312
Joined: 10. Jan 2009 01:00
Location: lehola
Contact:

Unread post by antuand »

Hetkel siis nii kaugel: http://fotoalbum.ee/photos/kross2016/81675153
http://fotoalbum.ee/photos/kross2016/81675497


Raha ma proovin sinna alla võimalikult vähe panna, kuna mul veidi tähtsam projekt samuti käsil. Hetkel ostsin ära siduri laagrid. Kolvile 2 uut rõngast. Veel olen sebinud endale Mõlemad uued siduri- pidurilingi. Samuti leidsin väga heas seisus gaasirutsga. Nüüd sai kokku ka kogu plastiku ring, paak, lenks.(need siis pärinevad dirtbike pealt) Peale läheb pikk koonusega baigi sumpa. Ots tuleb ümber teha, et võrri silkule sobiks. Tuleb siis selline krossistiilis võrr. Ette veel mõtlen kas läheb võrri oma esiratas või sobitan jalgratta ratta ette, tagumine jääb orikinaaliks. Jõu pärast on taga suurem hammakas ka. Mootor on siis võimalikult puhtaks tehtud nii seest kui väljas, samuti ka vajalikud jupid. Kui mootoriga valmis saan alustan tegemist raamitöödega. Aga nagu alati siis mõned küsimused:D

Kui ma olen mootoripooled kokku pannud kas sinna sidurivõlli ruumi kahe laagri vahele võib törtsu õli ka panna? (oleks nagu seal kinnises ruumis nagu õlitamine siis ju sidurivedrul ja ka laagritel)
Kust ma saaksin võrri mootori joonised?(tahaks ikka kindel olla et õieti kokku lapin, hiljem ei ole isu lahti kiskuda toda)

Kas see võrri plokikaan võib toimida ka? (või panin väga mööda :D )
antuand
Tavakasutaja
Posts: 312
Joined: 10. Jan 2009 01:00
Location: lehola
Contact:

Unread post by antuand »

on abi saada?
Marcel739
Tavakasutaja
Posts: 32
Joined: 19. Dec 2010 01:00

k

Unread post by Marcel739 »

Kahjuks ei oska aidata,aga,endal ka üks küsimus.
Tahan enda võrri raami ära värvida,originaal värv on siuke kollakas.
Värvimisest,mis värvi peaks ostma(samat värvi nagu orig.),ja kas pean kogu värvi raamilt maha nühkima,või kuidas on?
Ja kuidas toimin rooste kohtadega?Kuidas neist täielikult vabaneda?
antuand
Tavakasutaja
Posts: 312
Joined: 10. Jan 2009 01:00
Location: lehola
Contact:

Unread post by antuand »

originaal värv ja raam haljaks. Roostest täiesti lahti. Edu.
Siiani ootan abi oma küsimustele.
aits1
Tavakasutaja
Posts: 27
Joined: 31. Jul 2008 00:00
Location: rõuge
Contact:

Unread post by aits1 »

Ma arvan et sidurivõlli kotta õli küll pole mõtet panna, sest kindlasti läheb too sidurisse ja sidur hakkab libisema. Ise olen olen tolle ruumi tavotti täis pannud ja pole naq muret olnud, aga las targemad räägivad : )
Ja mootor pane ikka nii kokku naq lahti võtsid, ega seal midagi peadmurdvat ei ole :D
vaesemehe atv- Muravei 200ccm(püss)
antuand
Tavakasutaja
Posts: 312
Joined: 10. Jan 2009 01:00
Location: lehola
Contact:

Unread post by antuand »

Seda küll. Aga lihtsalt ei mäleta kuidas need seibid sinna käisid. Ühesõnaga panin sidurilaagrid paika ära. Aga sinna peale käisid mingid seibi moodi asjad ka ?
User avatar
teints
Tavakasutaja
Posts: 222
Joined: 02. Mar 2007 01:00
Location: Kesk-Eesti, maalt Sport Iz -ga.
Contact:

Unread post by teints »

Mõlema laagri peal käib alumiiniumseib.
Silindripea pilt on väga kehv, aga näha on et tereimisel on see rämedalt vibreerinud, isegi tihenduspind on astmeline. Minule tundub see täielik utiil olema, aga see on ainult minu arvamus.
Oman mõnda roostes mootorratast.
antuand
Tavakasutaja
Posts: 312
Joined: 10. Jan 2009 01:00
Location: lehola
Contact:

Unread post by antuand »

Tundub. Tegelikult on see päris sile. Aga ma treisin seda ikka päris korralikult. Mõtlesin, et äkki hakkab kolb pihta käima kuskile. Aga eks proovimise asi.
Marcel739
Tavakasutaja
Posts: 32
Joined: 19. Dec 2010 01:00

g

Unread post by Marcel739 »

Oma värvijutt
Kust osta originaal värvi ja kas ainult siis pm nühkides saaab värvi maha?,mingeid vahendeid pole,mis aitavad värvi maha saada? :roll:
aits1
Tavakasutaja
Posts: 27
Joined: 31. Jul 2008 00:00
Location: rõuge
Contact:

Re: g

Unread post by aits1 »

Marcel739 wrote:Oma värvijutt
Kust osta originaal värvi ja kas ainult siis pm nühkides saaab värvi maha?,mingeid vahendeid pole,mis aitavad värvi maha saada? :roll:
Ära risusta teise mehe teemat. Küsimuste esitamiseks tee endale teema või vaata ega sellist teemat juba tehtud ei ole :wink:
vaesemehe atv- Muravei 200ccm(püss)
antuand
Tavakasutaja
Posts: 312
Joined: 10. Jan 2009 01:00
Location: lehola
Contact:

Re: g

Unread post by antuand »

Marcel739 wrote:Oma värvijutt
Kust osta originaal värvi ja kas ainult siis pm nühkides saaab värvi maha?,mingeid vahendeid pole,mis aitavad värvi maha saada? :roll:
Ei rühkides saab värvi maha, niiet edu:)
Ja mõistlik oleks tõesti omale enda teema teha
Moded: Palun kustutage see jutt siit vahelt ära.
antuand
Tavakasutaja
Posts: 312
Joined: 10. Jan 2009 01:00
Location: lehola
Contact:

Unread post by antuand »

Vaikselt ikka tegutsen aga külm tahab näpud ära lausa võtta. Tekkis selline jobulik küsimus:D kas võrri väljalaske süsteemist paistvalt akendelt võib selle seina ära võtta? Või on see ikka hädavajalik?
Mõtlen siis seda kahte pisikest akend millel on 1 sm sein äkki kahevahel.
Post Reply