Minu Riga 13

Kasutajate võrrid, mopeedid ja motorollerid. Tutvusta oma masinat!
Opa
Tavakasutaja
Posts: 23
Joined: 28. Aug 2009 00:00

Minu Riga 13

Unread post by Opa »

Suure vanamototehnika huvilisena sai lapsepõlve masin uue kuue. Kõik mida uuena saada oli, lisaks üleni liivaprits, krunt ja ilus värv.
Masin sõidab nagu uus võrr ikka : ) Oleks lapsena võrr niimodi sõitnud, vot oleks lust olnud :D
Raha mis võrri uueks tegemiseks kulus oli muljetavaldav, kui pärast pooleaastast ehitamist arvutama hakkasin 8O Ütleme nii, et alla 10000.-krooni ma oma võrri müüma ei hakka
Need 1000-2000kroonised võrrid, mis külapoiste läbi ruunatud, nendelt saab ainult raami, ülejäänud vajab kõik väljavahetamist...omal nahal testitud.

Aga Pildid räägivad oma eest
Image
Image
Image
Last edited by Opa on 10. Sep 2011 16:18, edited 1 time in total.
Sapi-Vana
Tavakasutaja
Posts: 368
Joined: 07. Jul 2010 00:00
Location: Tõrva, Helme
Contact:

Unread post by Sapi-Vana »

Näib olevat parem tulemus kui tehasevariandid. Mis värv peale läks?
Opa
Tavakasutaja
Posts: 23
Joined: 28. Aug 2009 00:00

Unread post by Opa »

Kasutasin korralikke auto värve, nagu ikka :D liivaprits tegi nii hea töö, et piisas täitev krunt, siis karu keelega kerge lihv ja värv ning lakk. sinine on pärla, sai valitud mingi meeldiv lihtsalt. Valge on Lexuse valge pärla, mis päikse käes annab väga ilusat sinist sätendust välja :D edev värk tuli :D

See oli mul esimene liivapritsi kogemus ja enam mitte kunagi ei hakka ma mingi liivapaberi ja traatharjaga mässama, et vanast roostest ja värvist lahti saada. MÕTTETU tegevus....
Liivaprits võttis pooltundi ja kõik võrri detailid olid ilma igasuguse rooste ja värvita. Õnneks olid porlad ja paak ka ilma mõlkideta, et ei pidanud ka pahteldama.
User avatar
Sisse
Tavakasutaja
Posts: 193
Joined: 06. May 2011 00:00
Location: raplamaa
Contact:

Unread post by Sisse »

sigailus massin on edu! : ) : ) : ) :D
Opa
Tavakasutaja
Posts: 23
Joined: 28. Aug 2009 00:00

Unread post by Opa »

Kui keegi veel korraliku sirge ja terve ketikaitsme mulle välja võluks, saaks masin veel paremaks. Ise jäin kah tulemusega väga rahule :D
User avatar
canyondrift
Tavakasutaja
Posts: 89
Joined: 13. Apr 2007 00:00
Location: Antsla
Contact:

Unread post by canyondrift »

Paagi ümber tekita kummirant, seda peaks saama autopoodidest mingisuguse tihendi nime alt.

Igati pärl põrra muidu, metallicvärv ja puhas valge teevad sellest juba erilise olevuse.
[img]http://i212.photobucket.com/albums/cc47/canyondrift/Signature-0-1.jpg[/img]
User avatar
Sisse
Tavakasutaja
Posts: 193
Joined: 06. May 2011 00:00
Location: raplamaa
Contact:

Unread post by Sisse »

paagi ümber rant jah kui lühkadega sõidad ,sest siis võib jalad lõhki tõmmata
uazik.
Opa
Tavakasutaja
Posts: 23
Joined: 28. Aug 2009 00:00

Unread post by Opa »

Paagi ümber kummi rant on omaette probleem. Uut ei leia, vanad on räbalad ja autopoodidest sellidt tihendit, mis nii hästi paagi kumerused välja mängiks, pole leidnud.
Post Reply