bombardi rotikas võrr

Kasutajate võrrid, mopeedid ja motorollerid. Tutvusta oma masinat!
bombard
Tavakasutaja
Posts: 41
Joined: 27. Jun 2011 00:00

bombardi rotikas võrr

Unread post by bombard »

Tervitus!
Kui kõik ausalt ära rääkida, siis tuleb alustada sellest, et mu onul oli kunagi suur hunnik võrre, mini, mõned ta sõbrad hoidsid ja putitasid enda säärekaid ka tema (minu vanaisa) juures. Sügisel sai vanaisa keldrist veetud meie keldrisse hunnikute viisi igasugu võrride, v50, ¨58 ja jalgrataste osi. Aja puudusel pole veel kaugele jõutud, kuna cz on ikka esimene prioriteet. Mootor siis d5 karter ja d4 silku ja kolb (ma arvan vähemalt). Kuna pole varem võrridega kokku puutunud, siis ei tea neist eriti midagi, pole isegi sõitnud varem võrriga- kohe cz :twisted: . Kokku pannud ja lahti võtnud mootorid, maastikuratta esihark külge sobitatud, veneaegse jalgratta lenks (ikka tagurbidi, siis võimsam), leitud veneaegse jalgratta iste, paak külge kruvitud. Praegu eriti edasiliikumist pole olnud, kuna see sama onu läks puhkusele ja ta töötab metalli töökojas, ta pidi tegema mulle 2 asja, et esiratast saaks tagurattana kasutada. Peaks seda mainima, et praegu on projekti hind olnud null ja alati, kui midagi vaja on olnud, olen lihtsalt läinud vanaisa keldrisse tuulama. Leidmisrõõmu küll ja veel. Kõik paksult täis jawa asju, mopeedide, võrride, jalgrataste varuosasid. Onu tuunis ka oma minit(võibolla ka võrri), niiet kunagi võibolla tuleb ka projekt v50. Need tuunitud kolvid, silindripea ja silinder on hetkel sõbra käes, kes need oma deltale peale paneb, silindri ja pea vähemasti, kolvid olid vist taastamatus seisus, et selle peab uue tegema.

pilte kunagi hiljem.
bombard
Tavakasutaja
Posts: 41
Joined: 27. Jun 2011 00:00

Unread post by bombard »

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Plaanidest siis niipalju, et tahaks asja lihtsalt sõitma panna, et oleks millega poes piima järel käia :D, ajaviiteks vahel nokitseda.
Post Reply