Kevin68, Riga-13. 1990

Kasutajate võrrid, mopeedid ja motorollerid. Tutvusta oma masinat!
Porgand
Posts: 2
Joined: 17. May 2009 00:00

Unread post by Porgand »

Alguses oli see säärekas valge bees tõesti
User avatar
Kevin68
Tavakasutaja
Posts: 252
Joined: 22. Jul 2008 00:00
Location: Hiiumaa
Contact:

Unread post by Kevin68 »

Sääreväristaja võistlusest nüüd nädalake mõõdas, seal ma käisin kuid starti ei jõudnud. Sääreväristaja ka veel pirtsutas natukene. Vahepeal saadud igalpool sellega sõitmas käidud ning nüüd vahepeal läksid ilma käest ära, jätsin ta siis seisma ning peale seda taaskord ei käivitanud.. mõtlesin et jälle süüde paigast ära kuid ei, puhastasin settepoti ja düüsi ning masin käivitus kuid natukene vale süütega, sest olin seda kruttinud. Seejärel käisin Kauril garaa¸is külas ja saime süüte täitsa õigeks. Siis otsustasime minna Kassari ringile - ~15 kilomeetrit ning masin pidas täitsa viisakalt vastu. Plaanisin täna Haapsallu minna, kuid vast jääb seekord ära kuna ilmad pole päris need suve ilmad ning masina töökindluses pole ka veel täitsa kindel.

Kevin.
mtb
Posts: 1
Joined: 03. Dec 2007 01:00

Unread post by mtb »

punnaga haapsallu?: :lol:
User avatar
Kevin68
Tavakasutaja
Posts: 252
Joined: 22. Jul 2008 00:00
Location: Hiiumaa
Contact:

Unread post by Kevin68 »

Jah, miks mitte? Kokku tuleb umbes ~100 km sõitu ja ma usun, et kui mõistuse piires sõita ning mootorit korralikult jahutada ei juhtu sellel midagi.. vähemalt sõit on huvitavam ning ebakindlam kui rolleriga ning see vast muudabki selle sõidu huvitavaks.

Kevin.
User avatar
canyondrift
Tavakasutaja
Posts: 89
Joined: 13. Apr 2007 00:00
Location: Antsla
Contact:

Unread post by canyondrift »

mtb wrote:punnaga haapsallu?: :lol:
Ise käinud vähemalt 2 korda Valgas Antslast ja ei kurda (~40km üks ots).. Masin peab vastu, autojuhid on küll natuke närvilised, aga valin neid mitte eriti segavad teelõigud.
[img]http://i212.photobucket.com/albums/cc47/canyondrift/Signature-0-1.jpg[/img]
User avatar
Kevin68
Tavakasutaja
Posts: 252
Joined: 22. Jul 2008 00:00
Location: Hiiumaa
Contact:

Unread post by Kevin68 »

Nii.. vahepeal kruvisin orginaal porilapatsid külge. Peale selle on säärekas väga palju kilomeetreid sõitu näinud. Täna võtsin tagumise ratta alt ära, vahetasin ära hammasratast kinni hoidvad poldid, mutrid, seibid. Sain ka vändasüsteemi taaskord toimima, seekord tundub et tõõtab vähe kauem kui 100m. Vahetasin ära ka leegitoru, enam ei lase kuskilt õli läbi ning võrr on vaiksem ning parema häälega. Paigaldasin pakiraamile veel korvi, et saaks vajalikud tööriistad korvi asetada, mis istme alla ei mahu ( haamer, tellitav võti jm ) - korv on üldjuhul maitse asi, minumeelest on see päris ilus, jätab sellise vanakooli mulje või nii. Ketikaitsme ning esitule gondliga pole endiselt jõudnud tegeleda, praegu olen kahe vahel, kas panna see gondel ette tagasi või mitte. Ketikaitse läheb aga peale pisikesi värviparandusi tagasi külge. Muideks, sai rolleri kõrval kiirust kah proovitud - 47 km/h tuli nagu naksti. :D

Üks udune pilt kah,

http://static1.fotoalbum.ee/fotoalbum/2 ... 744e1f.jpg


Terv,
Kevin.
DirtNasty
Tavakasutaja
Posts: 103
Joined: 19. Oct 2008 00:00
Contact:

Unread post by DirtNasty »

pole sellel korvil häda midagi :P
User avatar
Kevin68
Tavakasutaja
Posts: 252
Joined: 22. Jul 2008 00:00
Location: Hiiumaa
Contact:

Unread post by Kevin68 »

Samas, uurisin ning sõber ostis kunagi Kärdlast uue võrri millel oli tehase seades korv taga, küll natukene väiksem kuid siiski olemas.

Kevin.
User avatar
Kevin68
Tavakasutaja
Posts: 252
Joined: 22. Jul 2008 00:00
Location: Hiiumaa
Contact:

Unread post by Kevin68 »

Kuna ilusad ilmad, siis ei saa sääreväristajast eemal olla ning ainult kallaks bensiini paaki.. hea küll, seda teen ma korra kahe nädala jooksul igapäevaselt ringi liigeldes. :D Olen jõudnud ka osta uue bensiinivooliku koos klambritega. Samuti olen teinud värviparandusi ning ketikaitsme külge pannud.

Kevin.
reymo1995
Tavakasutaja
Posts: 65
Joined: 05. Aug 2008 00:00
Contact:

Unread post by reymo1995 »

Image
User avatar
Kevin68
Tavakasutaja
Posts: 252
Joined: 22. Jul 2008 00:00
Location: Hiiumaa
Contact:

Unread post by Kevin68 »

Alates sellest pildid.. : )

http://fotoalbum.ee/photos/Kevin68/53852096

Sai täna vähe ringi sõidetud, samuti ka õhupuhasti taaskord puhtaks tehtud, nüüd vähe erksam ning tippkiirust kah rohkem. :D

Kevin.
User avatar
Kevin68
Tavakasutaja
Posts: 252
Joined: 22. Jul 2008 00:00
Location: Hiiumaa
Contact:

Unread post by Kevin68 »

Vahepeal taaskord settepott puhtaks tehtud ning samuti ka düüs. Juhtus ka väike äpardus, sõitsin kaks kuud vana tagumise kummi puruks. :evil: Tuleb vist taaskord ette võtta pisikene remont, plaanin ära vahetada tagumise piduri trossi, tagumise porilaua ning õhukummi korda teha.

Kevin.
User avatar
Kevin68
Tavakasutaja
Posts: 252
Joined: 22. Jul 2008 00:00
Location: Hiiumaa
Contact:

Unread post by Kevin68 »

Sai nüüd vahepeal tehtud uus tagumise piduri tross, tagumine õhukumm vahetatud, karburaatori kest koos õhupuhastiga vahetatud ning ka uus segukruvi tehtud, esipiduri panin külge, parempoolne orginaal pedaal sai samuti külge. Samuti sõitsin selle võrriga eile Kärdlasse ning tagasi - kokku ~45 kilomeetrit, masin pidas ennast viisakalt üleval ning kila-kola laadalt sai ostetud peaaegu uus tagumise tule klaas koos pirniga. Samuti sai esimese tule gondel taaskord külge, tänud siinsele foorumikasutajale Canyondriftile, kellelt õnnestus mul saada orginaal fiksaatorid! Samuti purunes vahepeal siduritross mille korda tegemiseni pole senini jõudnud. Nipet-näpet on veel tehtud, kuid kõik asjad hetkel ei meenu lishalt! :D

Image
Image

Kevin.
User avatar
Kevin68
Tavakasutaja
Posts: 252
Joined: 22. Jul 2008 00:00
Location: Hiiumaa
Contact:

Unread post by Kevin68 »

Uuendaks natukene teemat kah.. siduritrossi sain nüüd külge ning täitsa toimiv kooslus jällegi. Ükspäev hakkas sääreväristaja veidi jamama ning sai näpitud nii süüdet kui karpat, kuid enam täitsa õige nurga alla seda paika ei saanud. Täna läksime Kauriga sõitma võrridega ning siis tuli ka viga välja, nimelt mähisest tulev juhe oli tinutusest lahti ning ei saanud seejärel korralikult ühendust. Sai asi mingilmääral ajutiselt kinni teibitud ning sai suhteliselt koju ära mindud, vahepealsest teibituuningust ma vaikin. :D Võrr sai ka endale paagi peale Motokuuri kleepsu - nüüd jälle 5 heppa juures! :P

Kevin.
User avatar
Kevin68
Tavakasutaja
Posts: 252
Joined: 22. Jul 2008 00:00
Location: Hiiumaa
Contact:

Unread post by Kevin68 »

Uuendan jälle seda teemat üle pikka aja.. muutusi on toimunud, võiks õelda et üsnagi palju. Esmalt, vahepeal läks pooleks siduritross, sai taaskord hangitud uus siduritross. Päev enne seda läks ka veel gaasirutska katki, sai ka see uus hangitud. Siis ükspäev tuli ootamatu pakkumine ning lammutasin võrri laiali, järgmiseks päevaks läks masin töökotta värvimisse ( seekord lõpuks kompressoriga! ) . Vahepeal sai ka siinse kaasfoorumlase käest parempoolne peegel ostetud, ( tänud Canyondriftile ) ehk nüüd siis mõlemad olemas, kuid paremapoolsele pole veel kinnitust. Paar päeva tagasi sain masina kätte. Värvitooniks sai ferrari punane ning jäävalge. Tehtud töö oli ilus ning mina igati rahul. Vahepeal sai masin kokku laotud, ratta laagrid määritud, küünal vahetatud jm pisemat pahma. Täna ajasin kaherattalise välja ning tõõtab veatult, sai kohale kutsutud Reymo, kes võttis vaevuks teha jälle paar pilti. ( tänud )

Pildil pole veel orginaal lülitit, kuid täna vedasin uued juhtmed ära ning nüüd näitab esimene tuli miskipärast paremini, orginaal lüliti ka küljes ning toimib edukalt, veel pole ainult suretusjuhet ära vedanud.

Image
tundmatu987
Tavakasutaja
Posts: 130
Joined: 02. Aug 2009 00:00
Location: Harjumaa
Contact:

riga

Unread post by tundmatu987 »

Minu arust üks ilusamaid rigasid.Värv on ikka väga ilus ja läikiv :o .
jaan2
Tavakasutaja
Posts: 36
Joined: 22. Jan 2008 01:00
Location: Tartumaa
Contact:

Unread post by jaan2 »

Päris tummaks lõi see pilt 8O 8O 8O .Sa oled päris head tööd teinud sellega :D .
Jaff
karlerik110
Tavakasutaja
Posts: 182
Joined: 17. Jun 2005 00:00
Location: Abja-Paluoja
Contact:

Unread post by karlerik110 »

Kena värv on tõesti :wink:
Abja Tehnikaringi koduleht: Www.abjatehnikaring.com
Sellelt lehelt leiate kõik, mis puudutab võrrivõidusõitu!
mesamees
Tavakasutaja
Posts: 61
Joined: 12. Oct 2006 00:00
Location: Türi , Järvamaa
Contact:

Unread post by mesamees »

Korralik töö tõesti!Mitte selline nagu enamuse siinsete kasutajate omad.
stella1000
Tavakasutaja
Posts: 27
Joined: 05. Jul 2009 00:00
Location: Ida-Virumaa
Contact:

Unread post by stella1000 »

Ilus võrr 8O !! Endal sama mark ja sama värv aga mul koledam :D
stella1000
Tavakasutaja
Posts: 27
Joined: 05. Jul 2009 00:00
Location: Ida-Virumaa
Contact:

Unread post by stella1000 »

Lambid töötavad w :twisted:
User avatar
Kevin68
Tavakasutaja
Posts: 252
Joined: 22. Jul 2008 00:00
Location: Hiiumaa
Contact:

Unread post by Kevin68 »

Esimene tõõtab väga edukalt orginaal lüliti pealt. Kahjuks pole ma veel ära jõudnud vedada ei tagutulejuhet ega suretusjuhet. Kahjuks on homme Talupood kinni ning ei saa juhet osta, kuid esmaspäev loodan juhtme ära osta ning siis edasi tegutseda. Viimased kaks päeva olen kõvasti sõitnud, pool paaki juba tühjaks vuratud, nüüd annan talle vähekene pausi ja varsti jääb masin talveunne.

Parimat.
User avatar
Kevin68
Tavakasutaja
Posts: 252
Joined: 22. Jul 2008 00:00
Location: Hiiumaa
Contact:

Unread post by Kevin68 »

Kahjuks enam sõiduilmasi pole, kuid mõningad päevad on päike siiski paistnud ning olen ära kasutanud ja pisikese sõidu teinud. Vahepeal panin ka uued esiratta laagrid ning tegin esipidurid korda, samuti sidurit kõvasti näpitud ning paar juppi seal vahetatud. Järgmise asjana tahaks ära vahetada sidurilaagrid koos taguratta laagritega. Sõiduomadused on endiselt.. suurepärased! : )

Sain ka enda 4 kuud tagasi katki kukkunud kaamera kätte ning tegin täna ühe pildi, kahjuks see seebikarp ei taha eriti punast värvi tuvastada ning muudab selle kergelt roosakaks, tegelikuses on ikka värv ilus punane. : )

Image
User avatar
Kevin68
Tavakasutaja
Posts: 252
Joined: 22. Jul 2008 00:00
Location: Hiiumaa
Contact:

Unread post by Kevin68 »

Nonii, täna sain kätte ka parempoolse orginaal peeglikinnituse ning nüüd sai ka parempoolne peegel külge. Nii peeglivart kui ka peeglikinnitust tuli natukene kruustangide vahel väänata. Süütekarbikaan sai ka ära teibitud alt poolt ning külge tagasi pandud. Muud märkimisväärset polegi vist rohkem toimunud..

üks halb pilt ka, kahest peeglist.

Image
User avatar
Kevin68
Tavakasutaja
Posts: 252
Joined: 22. Jul 2008 00:00
Location: Hiiumaa
Contact:

Unread post by Kevin68 »

Hei-hei.

Ükspäev sai sõidetud Tiidu juurde sadulat keevitama ning tagasi sõites mõtlesin, et peaks mähise ära vahetama. Kodus saigi süüde maha keeratud, kuid siis otsustasin vaadata mis seisus tihend ning kolb on ning võtsin silindri ka maha, siis tabas mind ebameeldiv üllatus - väntvõllis suhteliselt suur loks sees. Seejärel sai mootor täielikult laiali lammutatud.

Hetkel olen ära ostnud täiesti uue väntvõlli kasutaja virgori käest, mis läks mulle maksma 550 krooni, samuti sai ostetud ka tagumisse rattasse uued laagrid, silindripea alla õnnestus samuti saad täitsa uus tihend (tänud Kaurile). Homme katsun eska tihendi ka ära osta ning siis hakkan mootorit kokku panema..

Hetkel on seis selline,

keevitatud sadul,

Image

mootor peale laiali võtmist,

Image

uued tagumise rattad laagrid,

Image

uus silindripea tihend, vasakul uus ja paremal vana.

Image

tutikas väntvõll,

Image

esialgne plaan on masin saada täitsa kokku umbes järgmise nädala keskpaigaks, aga eks see näha ole.

seniks parimat,
Kevin.
karlerik110
Tavakasutaja
Posts: 182
Joined: 17. Jun 2005 00:00
Location: Abja-Paluoja
Contact:

Unread post by karlerik110 »

Sidurikorv on ka vastu karterit käinud...

Vaata et Sa siis mootorit haamri ja meisliga kokku ei lao :wink:
Abja Tehnikaringi koduleht: Www.abjatehnikaring.com
Sellelt lehelt leiate kõik, mis puudutab võrrivõidusõitu!
mesamees
Tavakasutaja
Posts: 61
Joined: 12. Oct 2006 00:00
Location: Türi , Järvamaa
Contact:

Unread post by mesamees »

Ega siis kõik meisli ja haamriga mootorit kokku ei lao nagu enamus algajad võrrimehed.
Sõidaks või seenele... www.sohver.ee
User avatar
vorrimen
Tavakasutaja
Posts: 277
Joined: 29. Dec 2007 01:00
Location: võrumaa

Unread post by vorrimen »

mesamees wrote:Ega siis kõik meisli ja haamriga mootorit kokku ei lao nagu enamus algajad võrrimehed.
aga mõndel on võrr olnud 5 aastat ja ikka käivad vasaraga kallal
User avatar
Kevin68
Tavakasutaja
Posts: 252
Joined: 22. Jul 2008 00:00
Location: Hiiumaa
Contact:

Unread post by Kevin68 »

Nii valusaks vast asi ei lähe, sidurikorv on jah vastu karterit käinud, sidurikorv logiseb päris kõvasti kuid see enam peale ei lähe. Sain enam-vähem korraliku sidurikorvi.. aga kurat tahaks enne suuremat pakast veel masina töökorda saada.. ei viitsi miinus kraadidega seda lükata eriti. :?

EDIT: Kas keegi oskab mulle õelda mitu mm on silindri all käiva tihendi paksus?

Aga loodame parimat,
Kevin.
tofetome
Tavakasutaja
Posts: 210
Joined: 10. Aug 2009 00:00
Location: Saue - Sangaste
Contact:

Unread post by tofetome »

Natuke OT, kuid kas sina olid see, kes reedel 6.nov käis Haapsalus oma võrriga? Täpsemalt Fra Mare spa juures?
Kuda vääne nõnda tõmme. | Stella V-501M
User avatar
Kevin68
Tavakasutaja
Posts: 252
Joined: 22. Jul 2008 00:00
Location: Hiiumaa
Contact:

Unread post by Kevin68 »

Välistatud, võrr seisab praegu ilma tagumise ratta ja mootorita keldris ning ootab kokkupanekut.
tofetome
Tavakasutaja
Posts: 210
Joined: 10. Aug 2009 00:00
Location: Saue - Sangaste
Contact:

Unread post by tofetome »

Hmm, selge, siis oli see kellegi teise foorumlase võrr.
Kuda vääne nõnda tõmme. | Stella V-501M
User avatar
Kevin68
Tavakasutaja
Posts: 252
Joined: 22. Jul 2008 00:00
Location: Hiiumaa
Contact:

Unread post by Kevin68 »

Vahepeal olen jõudnud ära osta uued sidurilaagrid ning kaasfoorumlane Kauri tegi mulle silindri ning hallile plaadile uued tihendid. Tänaseks on mootor koos, haamrit ei pidanudki kasutama, laagrid läksid väntvõlli otsa näppudega surudes ning karteripooled läksid ka surudes kokku, eelnevalt sai karteripoole tihend kaetud grafiit määrdega. Vaja veel uut kondensaatorit ning juhtmed vaja korralikult ära ühendada, selle taha asi täna pidama jäigi.. kümme meetrit üritasin käima lükata, keldris oli säde kui välja tuues läksid juhtmed massi ning sinna taha see jäigi, seejärel läks kondensaatori juhe kah pooleks. Pisemaid detaile veel küljes pole, aga üritan homme-ülehomme enamvähem asjaga valmis jõuda. : )

Image

Image

Image

Image
User avatar
Kevin68
Tavakasutaja
Posts: 252
Joined: 22. Jul 2008 00:00
Location: Hiiumaa
Contact:

Unread post by Kevin68 »

Viimased päevad on võrriga ikka 5-7 tundi päevas tegeletud, näpi süüdet palju tahad aga paika ei saa. Lõpuks sain enda lollist veast aru ka - nukkmuhv oli vales soones, peale õigesse soonde panemist on masin matsupill ning alates eilsest mõõdab jälle uhkesti kilomeetreid! 8 )

Sai ostetud ka uus kondensaator,

Image

ja pilt eilsest,

Image
Kauri
Tavakasutaja
Posts: 123
Joined: 21. Aug 2009 00:00

Unread post by Kauri »

Kevin68 wrote:Viimased päevad on võrriga ikka 5-7 tundi päevas tegeletud, näpi süüdet palju tahad aga paika ei saa. Lõpuks sain enda lollist veast aru ka - nukkmuhv oli vales soones, peale õigesse soonde panemist on masin matsupill ning alates eilsest mõõdab jälle uhkesti kilomeetreid! 8 )

Sai ostetud ka uus kondensaator,

Image

ja pilt eilsest,

Image
Kas ma tuletan meelde, kes kelle lollist veast aru sai :twisted: ?
User avatar
Kevin68
Tavakasutaja
Posts: 252
Joined: 22. Jul 2008 00:00
Location: Hiiumaa
Contact:

Unread post by Kevin68 »

Vahepeal pole suurt midagi toimunud.. olen ühekorra temaga koolis käinud ning tegin arvatavasti selle aasta viimase pika ringi, see oli nimelt Aadma ring mis on umbes 20 kilomeetrit pikk. Lõpuks sain endale ka küünlavõtme, enam ei pea küünalt kruvikeerajaga kinni peksma. Peale seda panin ka uue küünla, A11.. säde on igastahes parem. Muud polegi nagu juhtunud, vedasin tagutule juhtme ära kuid rüüd pole veel ümber pannud, tagutule pirni suutsin ka ära lõhkuda. :oops:

Niipea pole uuendust oodata, annan talle nüüd natukene aega puhata ka, ei pea koguaeg sõitma. : )

Image
Image

Terv,
Kevin
User avatar
Kevin68
Tavakasutaja
Posts: 252
Joined: 22. Jul 2008 00:00
Location: Hiiumaa
Contact:

Unread post by Kevin68 »

Tänaseks on masin olnud minu käes täpselt aasta aega! : )

Aga vahepeal natukene nokitsetud kah. Nimelt said üle võõbatud porilauad altpoolt kivikaitsmega, samuti sai vahepeal toodud teine d8e mootor varuosadeks, kust ma tegelikult suurt juppe ei saanudki, pooleks läks ka vahepeal siduritross, nüüd on ka see vahetatud ja ega suurt midagi rohkem tehtud polegi, puhkab enda väljateenitud talveund.

Image

Üks pilt masinast, suht pimedas ruumis tehtud.

Image
User avatar
Kevin68
Tavakasutaja
Posts: 252
Joined: 22. Jul 2008 00:00
Location: Hiiumaa
Contact:

Unread post by Kevin68 »

Tervitust, vahepeal jälle natukene võrri nokitsetud.. kuna sidur pole juba mõnda aega minuga koostõõd teinud sai sellele pisikene remont tehtud, sai vahetatud sidurivõll (vanal olid juba kiilupesad natukene lamedaks kulunud) , surveplaat, pealmine lamellketas (sai tehtud tagumistest uued esimesed, tänud Kaurile), siduripulk ja sidurikuul ning siduritross sai veel korra uus tehtud kuna eelmine ei olnud siiski see mida vaja, nüüd paistab et sellega ka ühelpool.. ragin on seest kadunud ning lahutab ka väga hästi.

Vahepeal sai ostetud ka paagikleebised, küll repliikad kuid siiski parem kui tühi paak - vähemalt minuarust. :roll:

Image

Image
tundmatu987
Tavakasutaja
Posts: 130
Joined: 02. Aug 2009 00:00
Location: Harjumaa
Contact:

riga

Unread post by tundmatu987 »

Kust said, endal oleks ka vaja?
User avatar
Kevin68
Tavakasutaja
Posts: 252
Joined: 22. Jul 2008 00:00
Location: Hiiumaa
Contact:

Unread post by Kevin68 »

www.moped.ee foorumist sealse lehekülje haldaja oldmopedi käest.
User avatar
Kevin68
Tavakasutaja
Posts: 252
Joined: 22. Jul 2008 00:00
Location: Hiiumaa
Contact:

Unread post by Kevin68 »

Kui masina värvimisse saatsin ununes ketikaitse maha ja see jäigi esialgu värvimata. Õnneks oli töökojas töötajad mõistlikud ning olid nõus ka ketikaitsme üle värvime paari nädala eest. Tänaks siin kohapeal kaasfoorumlast urmet48't. Puhastatud sai ka summutisõel,mõlemad ketid sai õlitatud, määritud ning ülejäänud aja seisnud, kuid mõni nädalavahetus saab välja ajatud ja käima pandud ning teinekord mõni sõitki tehtud! : )

Image

Ja üks suhteliselt kehva kvaliteediga pilt praegusest seisust, ketikaitse ka suht õline hetkel. :oops:

Image
User avatar
Kevin68
Tavakasutaja
Posts: 252
Joined: 22. Jul 2008 00:00
Location: Hiiumaa
Contact:

Unread post by Kevin68 »

Oli tore masin, aga minujaoks oli aeg ta müüa parematesse kätesse.. masin läks Viljandisse ning edasipidi on ehk võimalik näha seda masinat sõitmas sääreväristajate võidusõidul standard klassis. Hetkel pean kaherattaliste maailmast pisikest pausi ning peagi alustan otsast. : )

Siin pildil on see konkreetne isend mõõtmas minu käes viimaseid kilomeetreid, ehk Rohuküla sadamasse sõit.

Image

Mind teenis ta hästi, loodame et teenib ka uut omanikku hästi! : )
stella1000
Tavakasutaja
Posts: 27
Joined: 05. Jul 2009 00:00
Location: Ida-Virumaa
Contact:

Unread post by stella1000 »

tutikas väntvõll,

Image

Vabandust et alles nüüd küsin, aga kui palju maksis uus väntvõll?
sympson
Tavakasutaja
Posts: 36
Joined: 08. Apr 2009 00:00
Location: lihula, läänemaa

Unread post by sympson »

Ülevalpool kirjas, et 550EEK ehk praegusesse valuutasse ringi arvutatult ~35¤
Post Reply