K: Autoraadiole AUX-i väljund

Kõrvalised, kuid HUVITAVAD ja olulised teemad
User avatar
vorrimen
Tavakasutaja
Posts: 277
Joined: 29. Dec 2007 01:00
Location: võrumaa

K: Autoraadiole AUX-i väljund

Unread post by vorrimen »

Mul on selline küsimus,et kas piltidel olevale autoraadiole saaks külge aretada AUX-i väljundi? Ja mis moodi?

Image
Image
Riga 12 1974.a ;Yamaha tw 125 1998.a ;Qingqi classic 2000E 1995.a ;Ford Sierra 2.0 77kw 1987.a
MargusM
Tavakasutaja
Posts: 84
Joined: 08. Nov 2011 01:00
Location: Harjumaa/ Pärnumaa
Contact:

Unread post by MargusM »

Kui siit vastust ei saa proovi otsida või küsida http://foorum.audiclub.ee/
Seal teab kindlasti keegi mis võimalused selle makiga on.
User avatar
Asbest
Tavakasutaja
Posts: 135
Joined: 10. Aug 2010 00:00
Location: Põltsamaa

Unread post by Asbest »

Kui ma nüüd mööda ei pane, siis neid konkreetseid aux porte sai oomipoest hankida. Aga ma ei tea, kuidas ühendustega on. Eks raadiol peab ka vastav tugi vist olema. Täpselt ei tea.
User avatar
vintizvint
Tavakasutaja
Posts: 151
Joined: 13. Feb 2008 01:00
Location: Soome> Riihimäki
Contact:

Unread post by vintizvint »

Lõppvõimendi kivide täpne markeering?
User avatar
vorrimen
Tavakasutaja
Posts: 277
Joined: 29. Dec 2007 01:00
Location: võrumaa

Unread post by vorrimen »

vintizvint wrote:Lõppvõimendi kivide täpne markeering?
Kust ma seda markeeringut otsima peaks?
Riga 12 1974.a ;Yamaha tw 125 1998.a ;Qingqi classic 2000E 1995.a ;Ford Sierra 2.0 77kw 1987.a
Sapi-Vana
Tavakasutaja
Posts: 368
Joined: 07. Jul 2010 00:00
Location: Tõrva, Helme
Contact:

Unread post by Sapi-Vana »

Selgita, mida sa tahad selle auksiga teha. Kas sa tahad selle kaudu midagi VÄLJA võtta või sa tahad selle abil midagi raadiole SISSE anda? Sul ei ole viimasel juhtumil muud midagi vaja teha, kui et installida raadio fassaadi 3,5mm stereopesa ja siis viia sealt juhtmed läbi kolmeklemmise lüliti võimendikivisse. Võimendikiviks on väga tõenäoliselt TDA2005, vist oli mingi 10 jalaga kivi. Sellel siis vaatad järele, mis jalad on sisendiks ja mis on maanduseks. Sisendid olid vist 1 ja 4 ja maandus 3, aga võin ka eksida. Vastav info on ELFA kodulehel www.elfaelektroonika.ee saadaval. Nii... nüüd siis võtad lahti sisendiühendused ja viid need rahulikult eraldi lülitite (neid peab olema 2 tükki, sest kanaleid on ju ka 2) ühe klemmi alla ja teise klemmi alla viid selle auksi sisendijuhtmed. Keskmise klemmi viid siis nüüd võimendikivi sisenditesse. Ja ongi valmis. Sõltuvalt lüliti positsioonist läheb võimu peale nüüd kas raadio signaal või auksi oma. Lihtsalt ümberlülitamise hetkel pead võimupote nulli keerama või raadio välja lülitama.
Post Reply