Vene jalgratta ventiile?

Kõrvalised, kuid HUVITAVAD ja olulised teemad
User avatar
Nobody
Admin
Posts: 2213
Joined: 04. Oct 2003 00:00
Location: Tallinn
Contact:

Vene jalgratta ventiile?

Unread post by Nobody »

Tarvis ühe vanakese liikvele saamiseks paari ventiili ja metallist pingutuskorki. Mõnes poes müüa või on kellelgi paar sellist mulle poetada? :)
Auto võib olla, tsikkel peab olema.
Sapi-Vana
Tavakasutaja
Posts: 368
Joined: 07. Jul 2010 00:00
Location: Tõrva, Helme
Contact:

Unread post by Sapi-Vana »

Magaziini pood või siis mõni rattapood kindlasti pakub Hiina varianti vanast vene rattaventiilist. Kuivalt ei toimi, aga kui silikooniga ventiili määrida ja siis kinni keerata, käib suurepäraselt. Kontrollitud värk.
irukas
Tavakasutaja
Posts: 184
Joined: 03. Sep 2009 00:00
Location: tallinn,iru

Unread post by irukas »

Kui vaja näiteks klassikalist nö rattaventiili siis soovitan klapiga ventiile kuna õhk käib neist kergemini läbi. Leiab neid näiteks marketites või ehituspoodides jalgrataste jubinate juures.
User avatar
Nobody
Admin
Posts: 2213
Joined: 04. Oct 2003 00:00
Location: Tallinn
Contact:

Unread post by Nobody »

Mingi variandi leidsin Fixuse rattaosakonnast, no need südamikud on vähe teised ning külgedel pole kahte fiksaatorkõrva, mis peaks lohvi ventiilikõri sälkudesse minema. Vähe erinevad... kogu selle kombineerimise ja juurdemaksmise juures tuleks juba uued rehvid osta soodsam.


EDIT: Mjah, ventiilidest on vähe, selgus et ka lohvidel 10 cm lõhed sees...
Auto võib olla, tsikkel peab olema.
Sull7
Tavakasutaja
Posts: 20
Joined: 17. Jul 2006 00:00
Location: Harjumaa
Contact:

Unread post by Sull7 »

Kaks kõrvadega ventiili leidsin, pingutuskorke millegipärast enam polnud. Lohve samuti pakkuda pole, kui ventiile tarvis siis anna teada.
User avatar
Nobody
Admin
Posts: 2213
Joined: 04. Oct 2003 00:00
Location: Tallinn
Contact:

Unread post by Nobody »

Hetkel seis selline, et üks lohv kindlasti uus vaja osta, võimalik et teine ka. Sel juhul pole vaja, nendega tuleb kaasa. Kuid tänud, jätan meelde :)
Auto võib olla, tsikkel peab olema.
irukas
Tavakasutaja
Posts: 184
Joined: 03. Sep 2009 00:00
Location: tallinn,iru

Unread post by irukas »

Uuematel ventiilidel neid sälke ei ole aga need ei sega kasutamist, mul ei ole olnud kunagi probleeme, et asi oleks lekkima jäänud.
User avatar
Nobody
Admin
Posts: 2213
Joined: 04. Oct 2003 00:00
Location: Tallinn
Contact:

Unread post by Nobody »

irukas wrote:Uuematel ventiilidel neid sälke ei ole aga need ei sega kasutamist, mul ei ole olnud kunagi probleeme, et asi oleks lekkima jäänud.
Selles ma kindel olla tahtsingi, tänud. :roll:
Auto võib olla, tsikkel peab olema.
Post Reply