Iz Jupiterile korvi ehitamine.

Kõrvalised, kuid HUVITAVAD ja olulised teemad
User avatar
vazmees
Tavakasutaja
Posts: 44
Joined: 08. Mar 2007 01:00
Location: Hiiumaa, Kärdla
Contact:

Iz Jupiterile korvi ehitamine.

Unread post by vazmees »

Mul sõber oli hädas et tal Izil korv on täitsa mäda ja ehk ma aitakin tal ära keevitada või uue otsida. Korraliku korvi ma ei leidnud aga leidsin kuuspaki eest teise mäda korvi millelt ma soovisin ainult ilu liiste.
Siis tuli rumal mõte et panen kahe korvi pealmised pooled kokku ja teen ühe korvi :D ja nii tegingi. Taastasin taga tunneli ja keevitasin külge pean ütlema et jubedalt mõõtmist ja märkimist. Esimese kinnituse tegin nullist .

Mõned pildid siis ka http://album.ee/album/269643/50361203?

Kas keegi on sellist tsirkust enne teinud või olen ma esimene? :D
3x Iz jupiter 2x Pannonia 1x Minsk 2x Mini 2x Delta
1x Tuula TG 200-K 1x Riga 7 1x Riga 5 1x Gauja 1x Kart 1x Riga11 1x Riga13 2x Vijatka
Myrka
Tavakasutaja
Posts: 326
Joined: 13. Jun 2008 00:00
Location: Pärnu

Re: Iz Jupiterile korvi ehitamine.

Unread post by Myrka »

Korraliku korvi vast jah keeruline leida, kuid väheke keevitamist vajavat võib ikka leida. Osta.ee´s hiljuti müüdi alles mõnda. Piltide järgi suur töö tehtud juba. Müts maha igatahes. Mul vedeleb üks 56 korv, millel põhi kehva. Ei raatsi ära ka visata, ehk kunagi tuleb sama teed minna ja uus põhi keevitada.
User avatar
vazmees
Tavakasutaja
Posts: 44
Joined: 08. Mar 2007 01:00
Location: Hiiumaa, Kärdla
Contact:

Re: Iz Jupiterile korvi ehitamine.

Unread post by vazmees »

Ei tohi ära visata tule taastada või anda inimesele kes oskab taastada. Ma pidevalt käin kohalikes vanaraua kokku ostudes uskumattu mida leida võib aga raua mehed on lollid lõõvad puruks neid ei huvita. Olen mitut korvi näinud aga juba haaratsite vahelt läbi käinud.
3x Iz jupiter 2x Pannonia 1x Minsk 2x Mini 2x Delta
1x Tuula TG 200-K 1x Riga 7 1x Riga 5 1x Gauja 1x Kart 1x Riga11 1x Riga13 2x Vijatka
User avatar
hs33
Tavakasutaja
Posts: 39
Joined: 25. May 2004 00:00
Location: Läänemaa/Tallinn

Re: Iz Jupiterile korvi ehitamine.

Unread post by hs33 »

http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=55976

Seal paistab piltidel korv olevat.
Iz-56, Riga-11
User avatar
vazmees
Tavakasutaja
Posts: 44
Joined: 08. Mar 2007 01:00
Location: Hiiumaa, Kärdla
Contact:

Re: Iz Jupiterile korvi ehitamine.

Unread post by vazmees »

Ma enam ei soovi korvi osta ja pealegi see vale korv.
Pildil olev korv peaks olema ülemineku variant Iz P/J kahelt kolmele aga kindel pole.
3x Iz jupiter 2x Pannonia 1x Minsk 2x Mini 2x Delta
1x Tuula TG 200-K 1x Riga 7 1x Riga 5 1x Gauja 1x Kart 1x Riga11 1x Riga13 2x Vijatka
Post Reply