Armid seoses mootoratta/mopeedi sõiduga

Kõrvalised, kuid HUVITAVAD ja olulised teemad
User avatar
hs33
Tavakasutaja
Posts: 39
Joined: 25. May 2004 00:00
Location: Läänemaa/Tallinn

Armid seoses mootoratta/mopeedi sõiduga

Unread post by hs33 »

Siin siis rääkige oma armidest,haavadest jms. seoses kaherattalisega sõiduga.

Teen siis otsa lahti:
Suve alguses suutsin vasaku polve paremale poole võrri silindri "tätoveerida"
ehk õigemini põletada.
Asi juhtus siis niimoodi,et ma keerasin ennast paremale poole ja põlv läks vastu silindrit(ise istusin võrril)
kui aega leian,viskan mõne pildi armist :wink:
Sten
Tavakasutaja
Posts: 39
Joined: 30. Jan 2005 01:00
Location: Tartu/Saaremaa
Contact:

Unread post by Sten »

Sumpsi vastu jalga vahest ikka põletatud. Midagi suuremat ei ole siiamaani juhtunud(ptüi-ptüi-ptüi).

PS. Mulle see teema meeldib ;)
User avatar
Tank85
Tavakasutaja
Posts: 67
Joined: 08. Apr 2006 00:00
Location: Tallinn

Unread post by Tank85 »

Vanasti kui mul Delta oli siis oli alalõpmata vasaku jala säärel põletusjäljed...kuidagi õnnestus kogueg leegitoru vastu ära põletada. Korra õnnestus ka käevars vastu leegikat ära põletada. Suuremad armid olen jalgrattaga saanud, 2 õmblust peas(NB! Kandke kiivrit) ja 15 cm pikkune lihahaav vasakul jalal.
IZ-iga sõites olen siiani veel vigastusteta pääsenud :D
Last edited by Tank85 on 04. Oct 2006 21:23, edited 1 time in total.
Maanteerott!!! (IZ 56P3, K-750M solo, K-750M korv, Riga 13)
thesun90
Posts: 4
Joined: 25. Aug 2005 00:00
Location: Harjumaa
Contact:

Unread post by thesun90 »

mul oli siis 1 väike triki proovimine 11 augustil 2006l aastal, et siis sõber sõitis minu ees kurvi, ja kui oli juba kurvist väljumas lasi kenasti ketsi(lahtine kruus, kuid ta juba vana kala:)) ega minagi siis kehvem tahtnud olla, proovisin ka umbes poole kurvi peal, ja nii kui natuke gaasi andsin, oli tagaratas alt läinud, kiivrit mul peas ka polnud - tulemus siis siin http://img104.imageshack.us/my.php?imag ... 234ki9.jpg , ise enesest tegelt väga valus polnud, kuid see ei tähenda et seda tasuks järgi proovida vms, peale seda on mul alati kiiver peas olnud kui sõitma olen läinud - õpitakse ju ikka ainult oma vigadest
õnneks pole veel 18 täis, ja hambad ehitati ülesse tasuta, 1 esihamba kõrval olev hammas on küll viltu, kuid see ei häiri mind, ainuke jama asi on nüüd see, et hamba arstid tegid röntkeni, ja see viltuse hamba juur on surnud, eks paistab mis sellega tehakse :wink:
User avatar
tsiklivend
Tavakasutaja
Posts: 43
Joined: 10. Jan 2005 01:00
Location: Tartu
Contact:

Unread post by tsiklivend »

Siin kohal rõhun sellele, et ostke koralik varustus ja üle jäänu raha eest alles tsikkel.Kindlasti kaitsmetega riietus.Vahet ei ole kas sõidad vähe või palju
Ise sain suvel vastutulevalt auto alt lennand plastik tükiga piku jalga ja tulemuseks katkine jalg mitmest kohast ja üks suur lihahaav, lonkasin tükk aega
User avatar
wake
Moderaator
Posts: 85
Joined: 25. Oct 2003 00:00
Location: Saare talu - Põlva - Värska
Contact:

Unread post by wake »

Sel teemal on ka mul sõna sekka öelda. Esimene kord oli kaks aastat tagasi, kui Tartus sain löögi autolt. Ise kutsusin kiirabi ja ise maksin trahvi ka veel- jäin ikkagi süüdi. Mõningad õmblused vasakul säärel, väiksed kriimustused paremal käel + sõrmus oli ovaalne. Järgmine päev juba sõitsin.
Teine peaaegu õnnetus oli vihmast märjal tänaval, kui 1 imelik autojuht pidas vajalikuks keset ristmikku pidurdada. Mul tõmbas esiratta libisema ja refleks - panin vasaku jala vastu, et ei kukuks, krt nüüd siiamaani vahepeal vasak puus valutab.
Kolmas kord autole, mille juht ei suutnud otsustada, kas ületada fooriga ristmik või mitte(tuli vilkus), tagant sisse. Seekord olid kaitsmetega riided seljas ja häda mitte midagi.
Huvitav, kas EESTI POLITSEI määrab trahvi ka siis, kui ennast puusse sõidad? Postuumselt või? Mul igatahes on küll selline mulje jäänud.
Korstnapühkimistööd - 5258784
www.laurilinnus.ee
Taunts
Posts: 4
Joined: 24. May 2006 00:00
Location: Valgamaa, Palmisaar

Unread post by Taunts »

Nende hammastega võrreldes pole midagi nii julma olnud :D .
Kunagi kui veel võrriga sõitsin siis ikka paar katkikukutud käsivart ja kõrvetatud sääred, aga need käivad asja juurde :wink:
Kui jood, ära sõida!
Vellou_Kask
Tavakasutaja
Posts: 13
Joined: 21. Oct 2004 00:00
Location: Suure-Jaani
Contact:

Unread post by Vellou_Kask »

Üle naiste Jawa lenksu lendasin, peale seda kui olin liiga suure kiirusega auku sõitnud. Meele kohast oli kriimustatud päris suur ala, pea valutas. Praegu ei ole häda midagi.
Läbi raskuste tsikli poole...
1 kord mõõda, 9 korda lõika, kohati kipub nii olema...
User avatar
meister
Posts: 8
Joined: 01. Oct 2006 00:00
Location: Rapla
Contact:

Unread post by meister »

Kui esimest korda võrriselga sain see oli mingi piisavalt mitu aastat tagasi... Sõitsin töökoja vahel seal olid suured prügi tähendab rauahunnikud.Jõudsin kurvi paemat kätt jäi suurem hoone ja tee keeras paremale 90kraadi ning hunnikud olid kohe ees kuna sisekurvi juba ei võta kui maja ees on siis läksin suurema kaarega ja keerasin punni põhja kiirus oli kuskil 30 enne kui matsu panin.Lõppes sellega ,et roppumoodi õnne ,et mõni raudlatt või ork kuskilt läbi ei läinud lõin pea vastu lenkse nii ära ,et ninaäärest tuli õmmelda. Kui koju kõmpisin mõtlesin ,et lintsalt väike kriim on peal kui olin jõudnud esimese trepiastmeni tuntsin ,et jalanõu on kuidagi märg, kui püksisääre üles tõmbasin ilutses ilus auk jalas. Siis sain aru ,et miskit tõsist ikka on juhtunud lendasin tuppa ja üritasin jalga käbe pesta kui enamvähem puhas siis naabrimutt viis kiirabisse ja seal kraatseldati nina ja jalg kokku.
Õnneks on see mul siiamaani ainus tõsisem mats olnud.(ptüi,ptüi,ptüi)
paga2
Posts: 5
Joined: 21. Nov 2005 01:00
Location: järvamaa
Contact:

Unread post by paga2 »

no olin mingi 12 aastane,lükkasin võrri käima ja ei läinud,keerasin gaasi põhja ja järsku läks käima,ei jõudnud reageeridagi kui lohisesin võrril järgi(seljas oli t särk ja lühkad) võrr kukkus mulle selga.lonkasin kuju tagasi võrr käekõrval.mõlema jala sääred olid peaaegu täispikkuses kruusa poolt veriseks tõmmatud.läksin tuppa ja tunnen et selg oli märg,katsun ja tunnen et midagi on seljal,vaatasin siis peeglist ja seljal oli 15 cm pikkune lihahaav mis ei veritsenud vaid sealt tuli koemahala,olin kõva jõmm ja õmblema ei läinud,nüüd on nn. noa laev seljal. 2-3 nädalat olid nagu puujalad all,jalad painduma hakkasid siis juba sain võrri allamäge käima ja sõitma.põrgupiin oli see 2-4 nädalat kui hommikul ärkad,paned jalad maha ja vereringe kiireneb(hirmsad valud olid,pisarad olid isegi silmis)
seljahaava tekitas muide pakiraamile kinnitatud korv(asjade jaoks)
Minu loogika on siiamaani niisugune et mida lahjem aparaat seda rohkem õnnetusi.see juhtus 4 aastat tagasi ja siiani on ainult seljaarm alles!
ahjakas
Tavakasutaja
Posts: 18
Joined: 10. Jun 2006 00:00
Location: tartust 34 km rapina poole
Contact:

Unread post by ahjakas »

Minu koige hullem mats oli kuskil aasta tagasi!!soitsin oma stella raamile ehitatud minskiga,mis kiirendas suht monusalt!!Keerasin siis kaares tee kurvis gaasi ja ratal tuli 3.kaiguga kiirendades nokk ohku ja jarsku vajusin ma teperve.siin kaisin kogu kupatusega ule pea!!Minsk maandus kogu oma raskuses mulle ola peale ja tanu sellele tuli olg jakkust valja!!jalad olid kah monusalt lohki.peale seda ma arsti juurde ei lainud isa pani ise kodus ilust paika,ning ega ma ei saanud kuu aega midagi rasket tosta!!Aga nadala parast olin jalles tsikli seljas!! :twisted: :twisted: Siiamaani on jalgadel armid ja olg annab vahel,midagi rasket tostes tunda.Siiani pole uue voshod 3miga matsu pannud.ja loodame,et ei pane kah!! :roll: :roll:
mini125
Posts: 2
Joined: 24. Jun 2006 00:00
Location: Lääne-Virumaa
Contact:

Unread post by mini125 »

Kui siin lugeda ,et nii julmalt ikka siis mina pole veel purna pand ,loodan et ei pane ka aga olen hoolikam kuna lugesin ,et minsk stella raamil võib üle tõmmata .Endal ka minsk 125 mini raamil :D
Last edited by mini125 on 09. Oct 2006 18:03, edited 1 time in total.
heinam
Tavakasutaja
Posts: 31
Joined: 10. Apr 2006 00:00
Location: sindi
Contact:

Unread post by heinam »

ega ma ka täna panin 2korda käntsa skatepargis võrriga .Lugu siis niisugune et tuli mõte minna pikemale reisile võrriga ja siis läksin -sõitsin umbews 20km maha võrriga ja kui tagasi koju jõudsin siis tuli mõte et minna skateparki võrriga hüppama ja siis ma läksingi ,esimesed 3hüpet tuli täiuslikud välaja aga neljas hüpe läks luhta kuna hakkasin pöörama ja sattusin külglibisemisse võrriga ja põrutasin vastu rampi võrriga (kiiver oli ka peas mul)-ega siis midagi kuid uuesti püsti ja edasi harjutama siis sai veel 2 korralikku hüpet tehtud ja siis 7. hüpe tuli kõige parem siis ma hüppasin võrriga üle trampliini(nime ei oska öelda) need kes seal olid need siis ka plaksutasid ja karjusid midagi aga kui läksin 8.hüpet tegema siis asi läks p***se olin juba pool hüpet ära teinud kui maandusin kallaku peale ja siis tõmbas rooli risti ja olingi pikali maas ja lohisesin paar meetrit aga midagi tõsist ei juhtund -põlv oli marraskil ja käel on pool sentimeetrit nahka maha tulnud aga jh esimene kord oli se ka mul võrriga skatepargis !
moskvits
Tavakasutaja
Posts: 12
Joined: 29. Jan 2006 01:00
Contact:

Unread post by moskvits »

minu õnnetus oli selline juhtus sellel suvel ajasin kuurist välja vanaisale kuulunud iz-i külkaga (P3k) tegin korda (puhastasin ära ja panin laetud aku peale)masin läheb 1 matuga tööle.Sain sõita ca50 meetrit kui tunnen et masin kisub kraavi ja ei näe teed masina ees on üks värdjalik tuuleklaas ja päike paistis tuuleklaasi peale ja masin oli kraavis tagumine ots taeva poole siis kutsusin vanaema ja näitasin ta hakkas naerma ja ajasime masina välja ja sõitsin kuuri tagasi krt seepäev oli nii närviline päev. a võraga olen kukkunud nii et jalad arme täis. sai veel oma hübriid masinaga rallitatud nii et metsas jäljed siiamaani veel alles
Mik
Tavakasutaja
Posts: 38
Joined: 05. Feb 2005 01:00
Location: Tartu

Unread post by Mik »

Enda kõige hullem õnnetus juhtus ka võrriga liivaselt külavaheteel 3 suve tagasi, kui sõbraga koos minu vanaisa Riga 11. ga sõitsime. Ühel hetkel vajus esiratas ära ja ei jõudnud enam masinat kinni hoida ja nii me siis külili käisime sinna. Üks jalg jäi võrri leegika alla ning kahest kohast vasak jalg nii põlenud, et liha oli ilusasti väljas. Sõber väänas ainult oma jala kergelt ära. Siiani väike arm vasaku jala peal. 2004. talvel sai oma Jawa Stadioniga ka korra pimedas külapealt koju sõites ühes kurvis külg maha pandud, kuna oli jäine ning hoog üsna suur aga see ei olnud väga midagi. Tõstsin masina püsti ja sõitsin edasi.
Sten
Tavakasutaja
Posts: 39
Joined: 30. Jan 2005 01:00
Location: Tartu/Saaremaa
Contact:

Unread post by Sten »

Ahjaa, sõbraga käisime Iziga sirge asfalttee peal külili. Vasakpoolne leegitoru tuli silindri küljes lahti ja keeras ennast vastu maad. Kohe keeras külili ja keeras otsa ringi. Mul oli lihtsalt mõnus adrenaliinilaks ja vasakult jalalt võttis läbi botase natuke nahka maha. Sõbral pole midagi juhtunud. Kiivreid pole kummalgi peas olnud.
User avatar
madeinussr
Moderaator
Posts: 1552
Joined: 13. Jan 2006 01:00
Location: Kesk-Eestist pooliku Planeta Spordiga

Unread post by madeinussr »

Sten wrote:.... Kiivreid pole kummalgi peas olnud.
..idioo*id :roll:
Enda pead säästis just kiiver, kui kodu lähedases kurvis lehe pa*a peal külg maha läks ja pea kolksti vasta maad kõksas.
Mina sõidan oma vanade motikatega. Kas sina ka?
zanner
Posts: 9
Joined: 05. Jul 2006 00:00
Location: Saaremaa ,Paevere,Kuressaare
Contact:

Unread post by zanner »

ükskord käisin võrriga üle kuudi ja jalal arm nüüd :D ma ei saa siiamaani aru kuidas ma üle sain käia
Võrr - Delta - Võrr - IZ planeta5 - Honda Dio - IZ planeta3 - Iz Jupiter 4 - Jawa Stella - Stella V50m - Jawa 638 - Delta - Delta - Rocket 50 - Delta - Hiina Roller
User avatar
casher
Tavakasutaja
Posts: 78
Joined: 27. Sep 2006 00:00
Location: Saaremaa

Unread post by casher »

Mul juhtus viimane matakas sel suvel. Asi oli selles et hakkasin sõbrale võrriga vastu minema(sõber oli ka võrriga). Sõitsin kodust minema vihma sadas ka ja olin mingi 1,5 kilti kodust eemal kruusatee peal. Eest tuli jeep ja ma hakkasin muidugi vaatama ega tagant autot ei tule ja niipea kui ma uuesti ette hakkasin vaatama nägin ma oma esiratta ees suurt kivi. Tegin sealt kivilt hüpeka ja kuna mu kiirus oli kuskil 30 ringis siis tegin hullult kõrge hüppe lendasin õhus 4meetrit ja maandusin hullu kärtsuga. Võrr oli õhus mõned ringid teinud ja maas keerutas ka kenasti nii et esikahvel, esituli ja sarved olid puhta keered. Kiiver oli õnneks pias nii et hullu midagi ei juhtunud. Kuigi pärast tundsin et küünarnukk kipitab ja on kuidagi märg. See natuke veritses aga hullu polnud midagi. Praegu on jala peal väike armikene aga see ei ole hull asi.
Last edited by casher on 28. Oct 2006 22:08, edited 1 time in total.
User avatar
Tafka
Admin
Posts: 422
Joined: 16. Nov 2003 01:00
Location: Tallinn > Nõmme

Unread post by Tafka »

Hmm kui nüüd hakata mõtlema siis ei meenugi mulle tsikliga käna panemisi(õnneks veel...kolm korda üle õla nüüd sülitada).
Tegelt talvel IZiga sõites on ühekorra väikses kurvis väikse kiiruse pealt esiratas alt läinud....aga see nagu polnudki eriline kukkumine:P
Ütleks,et jalgrattaga on kõvasti hullemad kukkumised olnud.
User avatar
N2O
Tavakasutaja
Posts: 30
Joined: 14. Apr 2005 00:00
Location: Saaremaa
Contact:

Unread post by N2O »

Kusjuures see peab minu puhul kah täitsa paika, et mida lahjem masin, seda rohkem õnnetusi, suuremaga pööratan lihtsalt liiklemisele rohkem tähelepanu. Pisikse mootoriga ei taha hoogu maha ka võtta, kogub nii kaua tagasi seda jälle... Omalgi selline kogemus, 2kesi võrri peal, 45km/h lennuga 90kraadises kurvis külg ees kraavi poole nagu selgus hiljem jälgi uurides. Esialgu jäime tee äärde lükatud 5cm valli peale, aga see vajus ära ja ikka kraavi poole... Siis välja, kõik oli korras ja sõit võis jätkuda. Ainuke arm, mille olen tsiklist saanud, on leegitoru kõrvetatud ning see tuli kõige esimese sõiduga või õigemini masina sisse lükkamisel peale seda. (ptüi,ptüi,ptüi)


Vanad mehed räägivad, et mootorratturid teevad elu jooksul 3 matsu - esimesed 2 on algaja "õnn", kolmas aga juba üleolevast suhtumisest ja kõva mats ning kui selle üle elad, siis rohkem õnnetusi ei juhtugi.
Ninjaaaaa
User avatar
madeinussr
Moderaator
Posts: 1552
Joined: 13. Jan 2006 01:00
Location: Kesk-Eestist pooliku Planeta Spordiga

Unread post by madeinussr »

Tafka wrote:Hmm kui nüüd hakata mõtlema siis ei meenugi mulle tsikliga käna panemisi(õnneks veel...kolm korda üle õla nüüd sülitada).
Tegelt talvel IZiga sõites on ühekorra väikses kurvis väikse kiiruse pealt esiratas alt läinud....aga see nagu polnudki eriline kukkumine:P
Ütleks,et jalgrattaga on kõvasti hullemad kukkumised olnud.
Ühinen Tafka jutuga.
Rattaga on rangluu katki läinud ja kõvasti marrastusi saanud.
Tsikliga (<--ptüi, ptüi, ptüi) pole peale ühe pisikese libeda kurvi midagi olnud.
Samas olen peale sõitu tundnud õhtuti kuidas põlved valutavad, sest ei olnud normaalset sooja riietust, see võib vanaduses kätte maksta! :(
Aga nüüd on mul kaitsmetega riided :) Sweet.
Mina sõidan oma vanade motikatega. Kas sina ka?
User avatar
KoBa
Tavakasutaja
Posts: 90
Joined: 09. Dec 2006 01:00
Contact:

Unread post by KoBa »

Enda masinatega siiamaani kukkumata(õnneks).Sõber pani korra rolleriga külje maha kui ma ka peal olin, sellest ajast jala peal väike liigliha kogum(oleks pidanud õmblema)
mx
Posts: 3
Joined: 24. Jan 2007 01:00
Location: saaremaa

Unread post by mx »

mina olen käsi ja jalgu küll kõrvetanud aga tõsist laksu pole pannud ainult korra jawaga üle tõstnud ja mopi kahvli puruks sõitnud mõõda kivis aeda
aga tädi poeg kukkus iz-iga rangluu puruks
User avatar
b6
Tavakasutaja
Posts: 25
Joined: 08. Jan 2005 01:00
Location: Türi
Contact:

Unread post by b6 »

Väiksemaid õnnetusi on ikka olnud, aga ei midagi tõsist.Kõige karmim mats oli mopiga metsavahel.Kiirust oli umbes 40km/h ja ma ei teadnud et kurv tuleb.Tagupidutit polnud, esimene plokki ja külili võssa.Jalg sai ühe kohapealt põletada ja natuke kriipida. Mopil läks halvemini,esiporilauda tuli mõlk ja vända pulk läks kõvaraks.
mesamees
Tavakasutaja
Posts: 61
Joined: 12. Oct 2006 00:00
Location: Türi , Järvamaa
Contact:

Unread post by mesamees »

No jupiteriga korra ikka elektripost on ära proovitud,kael ja jalg siiani vigased :?
vootele
Tavakasutaja
Posts: 208
Joined: 29. Jul 2005 00:00

Unread post by vootele »

Kuna sõidukogemusi just üleliia pole, siis on võrrivõidusõitudel kukkumisi päris palju olnud...tulemuseks sinakad laigud vasaku põlve all, paremal säärel ja reie siseküljel (lahtine sidur tõmbas naha maha)
User avatar
kaMa2
Tavakasutaja
Posts: 19
Joined: 23. Aug 2005 00:00
Location: Järvamaa
Contact:

Unread post by kaMa2 »

OT: arvestades, et motokuuris on 947 kasutajat hetkeseisuga ja umbes 200 neist on väga aktiivsed ja on kindlasti seda teemat juba märganud, siis peaks mainima, et tegelikult on siin päris õnnelikud kasutajad, sest suurem osa on ju vigastusteta siiamaani pääsenud. :wink:
Kaks ratast on ikka kaks ratast.
annusvere
Posts: 1
Joined: 12. Mar 2007 01:00

Unread post by annusvere »

mina panin võrriga samusel kodu juures üle pea, nii et võrri raam ei kõlvanud enam kusagile ja sai uus muretsetud...Nimelt tulin kusagil metsavahel umbes 40km/h aga ei pannud tähele suure rohu sees olevat kivi millele otsa kimasin ja sealt otse mingi autorisule sisse...ise lendasin üle auto aga võrr oli lootusetus olukorras...Paar tundi lonkasin jalga ka aga õnneks läks õnnelikult:)
y2k
Posts: 5
Joined: 05. Nov 2005 01:00
Location: Türi

Unread post by y2k »

Väikseid õnnetusi on juhtunud 2-3. Kõige suuremaks võib vast seda pidada kui voshodiga neljanda käiguga gaas põhjas sõitsin üle tee, raudposti ja sireli puu vahele kinni.( Pidur lakkas töötamast) :lol:
Õnnelik õnnetus võib öelda( Esimest korda kandsin üldse kiivrit)
Voshodi esihark oli ikka parajalt kõver ja samamoodi ka velg.Raam oli ka veidikine väändes. :twisted:

Esihark oli nimelt selline. :roll:
Image
User avatar
jalg12
Posts: 4
Joined: 10. Jan 2007 01:00
Contact:

Unread post by jalg12 »

mopeediga kunagi ammu kärsatasin põlve vastu leegikat ära :D ,mingi 7cm pikk 2 lai pind kärssas ära,siis külgkorviga iz jupiteriga lahtise kruusa peal üritasin külge lasta aga krt ebaõnnestus ja tsikel käis üle kuudi ja ise lendasin kõrge kaarega sellili teepeale,selg lõhki,see tüüp kes külkas oli sai hästi minema sest et mul oli külgkorvil se jama sealt pealt maha lõigatud ja auto iste oli sees.tsikel jäi tagurbidi teepeale ja "MOOTOR TÖÖTAS EDASI" :o :o,muidugi väga imelik oli see et ma olin varem ikka oma 20-30 korda seda sama trikki teinud,isegi kinnisõidetud kruusateepeal ja suurema kiirusegagi
kaur
Posts: 1
Joined: 23. Nov 2005 01:00

Unread post by kaur »

Mõned põletushaavad vastu leegikat ja siis tuleb veel meelde, kuidas täitsa toreda kiiruse pealt sai 180kraadine pööre tehtud ja selili, küünarnukkidega kruusateele maha. Pärast sai kivisid ja muid toredaid asju sõbra juures küünarnukkidest välja võetud. Ja muidugi veel palju, palju väiksemaid trikke miniga.
User avatar
ressu
Tavakasutaja
Posts: 20
Joined: 19. Apr 2004 00:00

Unread post by ressu »

y2k wrote:Väikseid õnnetusi on juhtunud 2-3. Kõige suuremaks võib vast seda pidada kui voshodiga neljanda käiguga gaas põhjas sõitsin üle tee, raudposti ja sireli puu vahele kinni.( Pidur lakkas töötamast) :lol:
Õnnelik õnnetus võib öelda( Esimest korda kandsin üldse kiivrit)
Voshodi esihark oli ikka parajalt kõver ja samamoodi ka velg.Raam oli ka veidikine väändes. :twisted:

Esihark oli nimelt selline. :roll:
Image
Enda jupiter2 oli esiratas kõhuall täiesti:)
User avatar
hs33
Tavakasutaja
Posts: 39
Joined: 25. May 2004 00:00
Location: Läänemaa/Tallinn

Unread post by hs33 »

Nonii!
Täna suutsin (JÄLLE, vt esimest posti) oma jala vastu võrri silindrit ära kärsatada :twisted:
See kord on ohver teine jalg(parempoolne, ära suutsin kõrvetada osa sääremarjast)
moskvits
Tavakasutaja
Posts: 12
Joined: 29. Jan 2006 01:00
Contact:

Unread post by moskvits »

Noored ärge üritage purjuspäi sõita nagu mina.Jaanilaupäev sai kohlikul jaanitulel käidud I¸ iga ja ma jäin natuke purjakile ja ei suutnud väikesel kiirusel kurvi välja võtta ja käisin külili põlve nahk on maas ja valutab i¸iga pole õnneks häda midagi parem suund veits kõver. suutsin veel silindri ribidega jalga "tätoveerida" nii et ribi jäljed peal.

Inimene õpib kogu elu oma vigadest ja ma sain ühe väga tähtsa õppetunni:Kui jood,ära sõida!
User avatar
bad-5
Posts: 6
Joined: 17. Feb 2007 01:00
Location: tartu/tammecity

Unread post by bad-5 »

summuti kõrvetisu olnud ja ükskord vihma ja mudaga asfaldile pikali käija ja rolleriga paarkorda metsas pikali pandud : ) ja saadud paarkorda tatoveerinud jalale silindriga_ 8 )
siim123
Tavakasutaja
Posts: 65
Joined: 23. Apr 2007 00:00
Contact:

tere

Unread post by siim123 »

2005 aasta augustis sai vashodiga asfaldil ümber lennatud... kiirus oli täpselt 80 kmh ja varustus puudus (jalas sussid , lüh püksid ja t särk), kui siis järsku esiotsa üles viskas, oli juba hilja midagi ette võtta... tulemuseks murtud jalaluu ja palju marrastunud kohti, õla lõi ka välja aga selle lõin tagasi paika... asfaldil sa oma 7 tiiru peale tehtud... vasoti jätsingi kraavi
viimane jalaop. oli aprillis ja nüüd hakkan juba terveks saama(kannatab vaikselt jalgpalligi mängida : )
User avatar
juss350
Posts: 3
Joined: 18. Apr 2007 00:00

Re: tere

Unread post by juss350 »

siim123 wrote:2005 aasta augustis sai vashodiga asfaldil ümber lennatud... kiirus oli täpselt 80 kmh ja varustus puudus (jalas sussid , lüh püksid ja t särk), kui siis järsku esiotsa üles viskas, oli juba hilja midagi ette võtta... tulemuseks murtud jalaluu ja palju marrastunud kohti, õla lõi ka välja aga selle lõin tagasi paika... asfaldil sa oma 7 tiiru peale tehtud... vasoti jätsingi kraavi
viimane jalaop. oli aprillis ja nüüd hakkan juba terveks saama(kannatab vaikselt jalgpalligi mängida : )
80 pealt viskab esiotsa üles :lol:
sellist vasoti tahaks küll näha :idea:
siim123
Tavakasutaja
Posts: 65
Joined: 23. Apr 2007 00:00
Contact:

re

Unread post by siim123 »

see voshodike oli kórrast ära ja hakkas esiotsa pilduma...kui aukudest läbi sõita, tule ise valga-võru maantee 25 kilomeeter (siledat teed pole võimalik leida, igalpool augud ja sõna otseses mõttes hüppad seal teel... aga see voshod oli väga hea mnekuga küll muidu...mootor töötas veel kraavis edasi aga sinna ta jäigi, kuni keegi ära varastant..
User avatar
canyondrift
Tavakasutaja
Posts: 89
Joined: 13. Apr 2007 00:00
Location: Antsla
Contact:

Unread post by canyondrift »

minul pole veel õnneks midagi juhtunud... Üks küll oli aga see oli väike asi nimelt panin võrriga peale vihma porisel teel külje maha endal polnud häda midagi kuid oleks veel meetri kaugemal piduri põhja lasknud siis oleks ojas lõpetanud... :lol:
[img]http://i212.photobucket.com/albums/cc47/canyondrift/Signature-0-1.jpg[/img]
jolinar
Posts: 3
Joined: 04. Jun 2007 00:00
Location: Viljandi
Contact:

Unread post by jolinar »

nii..
üleeile siis.. gs500e'ga ..
tõmbas esiratta blokki.. ja paremale küljele maha..
kiiver päästis.. mälestuseks - suht tõsin peapõrutus.. parem põlv nahast puhas.. parem puus.. sinine ja verevalumeid täis.. ja paremal küünarnukil enam nahka ega muud asja juurde käivat ei ole.. :(
aga ega see ei vähenda tahtmist ja soovi edasi sõita : )
aga endast eriti ei hooli.. [igatahes järgmine kord on kaitsmed ja riietus ka vastav seljas.. ]
trauma ja sügavad hingehaavad jäid järele mälestustest gs'ist.. milline oli ta enne ja milline pärast.. :wink:
User avatar
sten12
Posts: 7
Joined: 01. Apr 2007 00:00
Contact:

Unread post by sten12 »

Olen oma mopeediga mitu korda külje maha pannud, ja sääri ka vastu leegutoru ära põletanud. Õnneks pole midagi tõsist olnud. : )
ispy
Posts: 6
Joined: 25. Apr 2006 00:00

Unread post by ispy »

Käime sugulasega kalal ja et see retk oleks põnevam, siis püüame väikest viisi võidu sõita. Probleem selles, et minul minsk ja temal jup5 ja seepärast mul mõnevõrra raskem tempot hoida. Nii saigi kalale minnes üks kurv lihtsalt kraavi sõidetud (ilma kukkumiseta) ja tagasitulles 2 korda külili käidud. Teekond 2x10km.
Pikematel sõitudel kiiver alati peas, kui ilm lubab siis ka paksemad/mitu paari pükse ning põlve/küünarnuki kaitsmed :D
JJ1
Posts: 4
Joined: 23. Apr 2007 00:00
Contact:

Unread post by JJ1 »

Polegi eriti midagi hullu, põletusi pole old, aint viimati jäi näpp sääru tagaratta hammaka ja keti vahele :lol: hhmmm.... kõige hullem vist siis aint Deltaga, käisin ühel ristmikul sõbraga hüppamas üle ühe tee ots(autosid ei tuld hüppe ajal, 1 meist valvas alati), eks tänu nendele hüpetele põrutas lenksu esi kahvli küljest lahti, tänu millele järgmine päev sai sõitma mindud ja 45-50kmh metsa teed kaudu koju jäi äkki lenks kätte ja teelt välja kraavi, ise kukkusin tänu lenksu käes hoidmise ehmatusele enne maha, aga delta veeres piki puud, esiosa täiesti pu**is, ja silindri osa kõik puruks. Õnneks kiiver ja paksud riided peas, aga ikka oleks old kaitsmeid vaja, lõin põlve kuhugi ära, vahetavahel hüpates annab tunda(hüppamine spets trikkirattaga:D)
User avatar
Tommssuu
Posts: 8
Joined: 22. Sep 2007 00:00
Location: Võrumaa

Unread post by Tommssuu »

irv....panin kaks nädalat tagasi enda jawa 350-ga vastu seina...et siis põse pealt natuke veel puru....arm jääb arvatavasti....siis põlv oli pepu ;D et vesi oli põlves :D
Post Reply