2010. aasta Motokuuri kokkutulekud

Võistlused, laadad, messid, kokkutulekud, matkad ja reisikirjad
delta15
Tavakasutaja
Posts: 33
Joined: 05. Oct 2007 00:00
Location: Tartumaa
Contact:

2010. aasta Motokuuri kokkutulekud

Unread post by delta15 »

Kas keegi veel peale minu on mõelnud Mk kokkutulekutele? :D Aasta jookusl võiks ikka paar korda kõik kokku saada või mis? Me siin Kristjaniga(extinctioniga) arutasime, et võiks minu pool korraldada mingit sorti kokkutuleku :D Igatahes on mul suur maja, suur õu, saunad ja tiik, saab grillida ja teha muud huvitavat. Võimalusi on miks mitte kasutada seda. See oli lihtsalt üks mõte :D
simsu
Tavakasutaja
Posts: 38
Joined: 13. Dec 2008 01:00

Unread post by simsu »

Mõte on hea, kui aega on sellel ajal oleksin arvatavasti tulija, kuigi ma kahtlustan, et mõnel jääb Tartu liiga kaugele.
jawarider2
Posts: 2
Joined: 25. Jun 2006 00:00
Contact:

Unread post by jawarider2 »

ja miks mitte.
User avatar
Tank85
Tavakasutaja
Posts: 67
Joined: 08. Apr 2006 00:00
Location: Tallinn

Unread post by Tank85 »

Kellegijaoks on iga punkt Eestipeal liiga kauge. Tegelt pole asi kaugustes vaid tahtmises ;)
Ja siiani pole kohaletulemise transpordile ka piiranguid seatud, on tuldud ka autode ja läänetsikklitega...kedagi ju tagasi ei saada, kellel motokuuri pisik veres.
Maanteerott!!! (IZ 56P3, K-750M solo, K-750M korv, Riga 13)
extinction
Tavakasutaja
Posts: 473
Joined: 29. Jul 2009 00:00
Location: Jõgevamaa

Unread post by extinction »

Ja ma ei saa üldse aru kes tuli kunagi sellisele mõttele, et ainult vene päritolu või niisama vanade tsiklitega võib tulla. Mootorratas on mootorratas ja see, et siin foorumis pidevalt IZ-idest ja Jawadest räägitakse, ei tähenda et siin kohe 100% veneraua kommuun on. :D
Tsiteerides Nobody't:
Nobody wrote:Viimasel ajal mu postkasti potsatanud tihe küsimus, et kas selle ja selle aasta masina või autoga võib tulla. Jumalaeest, loomulikult võib! Tähtis on õige meelestatus, seltskond ja hea tuju.

Peaasi, et olemas olete, kui teil mõnda sõidukit teistele näidata ka on, siis ainult pluss. :wink:
Harjutamine teeb harjutajaks.
GSX-R 1146
simsu
Tavakasutaja
Posts: 38
Joined: 13. Dec 2008 01:00

Unread post by simsu »

Mõneti jah, ise olen 100km Tartust eks millegagi saab ikka tulla, kasvõi 50cc masinaga :D Aga toimumis aeg oleks vist hea kui oleks Juulis kuna need kes käivad koolis, eriti 9 ja 12 klass, neil on juunis veel eksamid ja ilmad peaks siis ka väga soojad ning mõnusad olema.
delta15
Tavakasutaja
Posts: 33
Joined: 05. Oct 2007 00:00
Location: Tartumaa
Contact:

Unread post by delta15 »

Kui muuga ei saa, siis saab ju bussiga tulla, ei pea jah ilmtingimata tsikliga tulema, sest ega meist kõigil pole lube. Ma arvan kah, et juuli ja/või august on sellised head kuud :D aga jah sinna veel tohutu aeg :?
jaan2
Tavakasutaja
Posts: 36
Joined: 22. Jan 2008 01:00
Location: Tartumaa
Contact:

Unread post by jaan2 »

No ma arvan, et ma tuleks küll kohale aga kahjuks on mul üsna pikk tee kh tulla :? (u 2 kilomeetrit :lol: ).
Jaff
delta15
Tavakasutaja
Posts: 33
Joined: 05. Oct 2007 00:00
Location: Tartumaa
Contact:

Unread post by delta15 »

Jah Jaan sul kõige kaugemalt tulek :D Aga lisaks veel ühte asja :D , nimelt tegelen kolbide kogumisega ja need kes tulevad võtku kolbe kaasa :D :D :D
User avatar
Nobody
Admin
Posts: 2213
Joined: 04. Oct 2003 00:00
Location: Tallinn
Contact:

Unread post by Nobody »

Tervitus!

Teema algatus on igati hea ja kiiduv22rt. Kuid ytlen, et enne mai l6ppu 2010 ei toimu yhtegi MK suuremat v2liyritust, kuna alles 29. mai saan reservi. (T2idan kodumaa ees kohuseid). Kuid edasine tegevus suvel ja hiljem on siis puhtalt fantaasias kinni. Seega on hetkel hea k2ia v2lja plaane, ideid. Kuid r6hutan mitte liialt lubama lubamatut, ehk suhtun kriitiliselt paljude kasutajate v2ljaytlemisse, et kindlalt kohale tulla. Tegelik elu on midagi muud ja kui l2heb raha kogumisele v6i kindlal ajal kokkusaamisele on paljud 'lubajad' kadunud. Kuigi hindan soovi osa v6tta, on siiski oluline, et saaksime arvestada inimhulgaga, sest selle j2rgi arvutatakse osav6tutasusi, toitu, magamiskohti, tegevusi ja p2evaplaane. Iga viimasel hetkel 2raytlemine t2hendab karuteenet yritusest osav6tjale ja korraldajatele. Sest n2iteks 1 ylemakstud lisaportsu eest saaks hoopis yyrida tunnike rohkem sauna vms.

Seega olge lubamistes kindlad ja kiidan seniseid ennast heast kyljest n2idanud Motokuurlasi.

Head arutelu soovides!
n-srs H2usler e. Nobody 8 )

*SK arvutid ei lase t2pit2hti lisada, kuid siiski peaks tekst arusaadav olema
Auto võib olla, tsikkel peab olema.
delta15
Tavakasutaja
Posts: 33
Joined: 05. Oct 2007 00:00
Location: Tartumaa
Contact:

Unread post by delta15 »

Selgesee, kui peale mai kuud, siis kah ju veel aega, suvi hakkab alles siis. Ega siis midagi, elame, näeme, mis saama hakkab, seniks minu poolt kõik :D

Terv. Juss
User avatar
ivojoeloo
Tavakasutaja
Posts: 15
Joined: 26. Jun 2009 00:00
Location: Võru-Tartu

Unread post by ivojoeloo »

Pm. Tuleks ise kh kohale , juhul kui võrust keegi kampa lööks. Päris võrriga ei julgeks tulla Võrust kuid Enduuro peaks selle otsa ilusti vastu. Võin mõne huvilise Võrus pera peale kh võtta. :D .

Eks aeg teeb oma töö. : )
habemik
Tavakasutaja
Posts: 52
Joined: 02. Jan 2009 01:00
Location: Põlva / Tartu
Contact:

Unread post by habemik »

Nobody wrote:Kuid ytlen, et enne mai l6ppu 2010 ei toimu yhtegi MK suuremat v2liyritust, kuna alles 29. mai saan reservi.
veits muud juttu kah
et kui Nobody't pole siis ei toimu mitte midagi?
naerma ajas
karlerik110
Tavakasutaja
Posts: 182
Joined: 17. Jun 2005 00:00
Location: Abja-Paluoja
Contact:

Unread post by karlerik110 »

Minumeelest pole siin miskit naljakat, Asko on ju olnud MK kokkutulekute nn peakorraldaja. Ütle mulle üks inimene veel siit kes viitsiks ja jõuaks korraldamise enda peale võtta.

Aga palun, tee ise üks korralik ja hästi organiseeritud kokkutulek.
Abja Tehnikaringi koduleht: Www.abjatehnikaring.com
Sellelt lehelt leiate kõik, mis puudutab võrrivõidusõitu!
delta15
Tavakasutaja
Posts: 33
Joined: 05. Oct 2007 00:00
Location: Tartumaa
Contact:

Unread post by delta15 »

Kuule habemik, sa võid jah enda seltskonna peo korraldada aga me siin tahame ikka Motokuuri kokkutulekut korraldada. Seega kui pole kokkutulekul Motokuuri alustalasid :D pole kokkutulekut kah. Tänu Nobody-le oleme me siin, niiet mina hoiaksin suu kinni, kui midagi tarka öelda pole:D Ja just siin arutame igasuguseid võimalusi kus ja millal kokkutulek korraldada, kõigil on võimalus oma arvamuseks, seda ma pole keelanud ega keela ka teised, lihtsalt tuleb rääkida mõistlikku juttu.

Seniks kõike head minu poolt.
Juss.
User avatar
ivojoeloo
Tavakasutaja
Posts: 15
Joined: 26. Jun 2009 00:00
Location: Võru-Tartu

Unread post by ivojoeloo »

Vaatab. Vb kui load kätte saan varem siis tulen autoga ja viskan mõne huvitava kahe rattalise kh peale :D . Juhul kui b kati lube kätte ei saa siis Suzuki Ts on kindlalt platsis.
ciffiff
Tavakasutaja
Posts: 17
Joined: 09. Nov 2009 01:00
Location: Tartu
Contact:

Unread post by ciffiff »

cz 125 on ka platsis!!!! veits pikk ma aga pole hullu!!!1
jaan2
Tavakasutaja
Posts: 36
Joined: 22. Jan 2008 01:00
Location: Tartumaa
Contact:

Unread post by jaan2 »

Selleks ajaks on sul see cz kas juba hõre või üldse koos... :D .
Jaff
ciffiff
Tavakasutaja
Posts: 17
Joined: 09. Nov 2009 01:00
Location: Tartu
Contact:

Unread post by ciffiff »

nja aga uus kolb lahendab mureed
extinction
Tavakasutaja
Posts: 473
Joined: 29. Jul 2009 00:00
Location: Jõgevamaa

Unread post by extinction »

Aga kas viimaste postide autorid ei leia, et midagi kindlat lubada on natuke vara ja kuidas üldse saate lubamisele mõelda, kui ei ole absoluutselt kindel, kas, kus ja millal kokkusaamine toimub, kui üldse?

Ses suhtes tasuks nagu veidi oodata, millal on korraldust orgunnima hakatud ja kokkutulek välja kuulutatud... ning siis saate oma kohale ilmumist lubada, kandes osavõtumaksu üle.
User avatar
madeinussr
Moderaator
Posts: 1552
Joined: 13. Jan 2006 01:00
Location: Kesk-Eestist pooliku Planeta Spordiga

Unread post by madeinussr »

extinction wrote:... ning siis saate oma kohale ilmumist lubada, kandes osavõtumaksu üle.
Väga hea lause, varem ei ole mõtet rääkida, kes tuleb ja mitte.
Viimased aastad on näidanud, et kõige kõvemad lubajad kaovad kokkutuleku päevadeks silmapiirilt. Ühel ei sõida võrr ja teine müüs päev enne mopi maha või lõppes kellelgi rattal kindlustus jne.
Seega ärge spekuleerige siin, oodake kenasti kuni tulevad täpsemad juhised selle aastase kokkutuleku kohta. :wink:
Pole seda möla mõtet ju nii tähtsasse teemasse toota eks :)
Mina sõidan oma vanade motikatega. Kas sina ka?
User avatar
tarmok1
Tavakasutaja
Posts: 27
Joined: 22. Feb 2009 01:00
Location: tartu
Contact:

Unread post by tarmok1 »

huvitatud oleks kindlasti.
Aga kahjuks jääks iz koju
Tarmok.
surm
Posts: 9
Joined: 05. Sep 2009 00:00
Location: võrumaa

Unread post by surm »

ma tules kaa ... ise elan võrus aga jamh . tartusse lähe ära mingi tunniga . aga see vib päris hea kokutulek olla ..
User avatar
ivojoeloo
Tavakasutaja
Posts: 15
Joined: 26. Jun 2009 00:00
Location: Võru-Tartu

Unread post by ivojoeloo »

Tervist.
On plaanis endiselt Korradada kokkutulek Tartus ?
delta15
Tavakasutaja
Posts: 33
Joined: 05. Oct 2007 00:00
Location: Tartumaa
Contact:

Unread post by delta15 »

On plaanis, aga vara veel sellel teemal rääkida. :D
User avatar
ivojoeloo
Tavakasutaja
Posts: 15
Joined: 26. Jun 2009 00:00
Location: Võru-Tartu

Unread post by ivojoeloo »

delta15 wrote:On plaanis, aga vara veel sellel teemal rääkida. :D
Hea.
surm
Posts: 9
Joined: 05. Sep 2009 00:00
Location: võrumaa

Unread post by surm »

hea mõte ;D
User avatar
madeinussr
Moderaator
Posts: 1552
Joined: 13. Jan 2006 01:00
Location: Kesk-Eestist pooliku Planeta Spordiga

Unread post by madeinussr »

Kui mina eile Askoga rääkisin siis mainis ta, et ajaks saab vast juuli/august.
Toimumispaigast polnud mingit juttu.
Mina sõidan oma vanade motikatega. Kas sina ka?
User avatar
ivojoeloo
Tavakasutaja
Posts: 15
Joined: 26. Jun 2009 00:00
Location: Võru-Tartu

Unread post by ivojoeloo »

Tervist foorumi rahvas.
Täpne kuupäev on paika ära pantud ?
User avatar
madeinussr
Moderaator
Posts: 1552
Joined: 13. Jan 2006 01:00
Location: Kesk-Eestist pooliku Planeta Spordiga

Unread post by madeinussr »

Ei veel.
Kuigi nüüd oleks aeg aktiivsematel maha istuda ja veidikene kuupäevadet rääkida.
ivojoeloo wrote:Tervist foorumi rahvas.
Täpne kuupäev on paika ära pantud ?
Mina sõidan oma vanade motikatega. Kas sina ka?
delta15
Tavakasutaja
Posts: 33
Joined: 05. Oct 2007 00:00
Location: Tartumaa
Contact:

Unread post by delta15 »

Äkki sobib juuli algus? 3. ja 4. juuli näiteks. Oleks tore kui kõik, kes tulla saaksid oma nimed kirja paneksid. Rääkige mida teha tahaksite, siis on mul lihtsam midagi organiseerida :D
urmet48
Tavakasutaja
Posts: 343
Joined: 28. Jul 2009 00:00
Location: Dagö
Contact:

Unread post by urmet48 »

Reedel ja Imaveres :D Sai ju ühes teises teemas kokku lepitud nii :D Pidime ühiselt Imavere kante piiluma minema ju ;)
User avatar
madeinussr
Moderaator
Posts: 1552
Joined: 13. Jan 2006 01:00
Location: Kesk-Eestist pooliku Planeta Spordiga

Unread post by madeinussr »

Olge nüüd rahulikud, pigem on motokuuri kokkutulekud olnud juuli lõpus augusti alguses, eks nad sinna vist satuvad kah.
delta15 wrote:Äkki sobib juuli algus? 3. ja 4. juuli näiteks. Oleks tore kui kõik, kes tulla saaksid oma nimed kirja paneksid. Rääkige mida teha tahaksite, siis on mul lihtsam midagi organiseerida :D
Mina sõidan oma vanade motikatega. Kas sina ka?
delta15
Tavakasutaja
Posts: 33
Joined: 05. Oct 2007 00:00
Location: Tartumaa
Contact:

Unread post by delta15 »

ma pakkusin lihtsalt midagi välja :D Minugi poolest võib teha augustis.
User avatar
ivojoeloo
Tavakasutaja
Posts: 15
Joined: 26. Jun 2009 00:00
Location: Võru-Tartu

Unread post by ivojoeloo »

Tere.
Vahepeal on aeg kiiresti läind ja nüüdseks on juba 13 juuli.
Oskate öelda ,kas toimub või on plaan ediselt korraltada kokkutulek Tartus ?
Vajadusel Võin Võru mehi oma transpordika aidata ja mõned võrrid käruga kohale toimetada.
Ivo
Seniks kena suve .
Raika5000
Tavakasutaja
Posts: 10
Joined: 05. Mar 2009 01:00
Contact:

Unread post by Raika5000 »

juhul kui toimub siis pärnu/läänemaa rahvast ka sinna trügib või ainult tartukad?:D
on huvi vanade/uuemate kontsert/kino tehnikaüle.
Saan aidata helitehnika alal.
User avatar
Nobody
Admin
Posts: 2213
Joined: 04. Oct 2003 00:00
Location: Tallinn
Contact:

Unread post by Nobody »

Olen mõelnud ja kaalunud. Kui saame kokku, siis seekord säästuvariandis, sest sõjaväest väljasaanuna oli juba juuni keskpaigast alates hilja seda asja suuremas plaanis korraldada. Seega hetkel oleks õhus kuskil vaba grillimiskohake, ehk miskisuguse sauna vms'ga ning paljudele vastuvõetava asukohaga. Midagi vägevamat kahjuks õige aeg juba märtsis-aprillis kinni panna. Ideid?
Auto võib olla, tsikkel peab olema.
Sull7
Tavakasutaja
Posts: 20
Joined: 17. Jul 2006 00:00
Location: Harjumaa
Contact:

Unread post by Sull7 »

Delta15 pakkus teema algul enda juures,saunad ja tiik ja mis seal veel oli?Tartumaa kesk Eestit kah nii et peaks kõigile sobima ja kui pererahvast ei sega siis peaks päris normaalne olla olema.Võib ju ka minu juures teha aga olen siin Tallinna külje all ,pole sauna ega tiiki. Eks delta 15 ise ütleb mis asjast arvab kuigi suve lõpp läheb päris kiireks.Kui sel aastal asja ei saa ehk saab tuleval.
User avatar
Nobody
Admin
Posts: 2213
Joined: 04. Oct 2003 00:00
Location: Tallinn
Contact:

Unread post by Nobody »

Enamusi aktiivsemaid ise nägupidi näinud või tean mõne aktiivsema kaudu, kuid võhivõõraid pakkumisi ei saa/julge tõe pähe võtta. Seega kasutaja Delta pakkumine on hea, kuid ehk veidi tema poolt liiga ennatlikult esitatud.
Auto võib olla, tsikkel peab olema.
Sull7
Tavakasutaja
Posts: 20
Joined: 17. Jul 2006 00:00
Location: Harjumaa
Contact:

Unread post by Sull7 »

Ega seda ei tea jah, venda ei tunne kes või mis.Lubab viimati kõik kokku aga tuleb välja et on päris noor alles ja vanemad ei tea asjast midagi.Seleta siis pärast kui hulk tsiklimehi õuel on!
delta15
Tavakasutaja
Posts: 33
Joined: 05. Oct 2007 00:00
Location: Tartumaa
Contact:

Unread post by delta15 »

Tervist, tervist.
Mul pole aega olnud siin foorumis käia, sellepärast pole midagi vastu kirjutanud. Minu pakkumine on siiani jõus. Muidugi olen ma veel noor aga tahaks proovida midagi head korraldada :D . Paneme kuupäeva paika siis või mis?
User avatar
Nobody
Admin
Posts: 2213
Joined: 04. Oct 2003 00:00
Location: Tallinn
Contact:

Unread post by Nobody »

Austatud noor kasutaja, ajaga tekib palju kogemusi ja õpib ka seda, et ei maksa tühja-tähja ette rutata. Seetõttu kannatame veel selle pakkumisega, võta osa teistest üritustest aegajalt, tutvu kasutajatega laatadel, motoüritustel ja küll tuleb ka õige aeg oma koduõuel grillimist korraldada.
Auto võib olla, tsikkel peab olema.
User avatar
ivojoeloo
Tavakasutaja
Posts: 15
Joined: 26. Jun 2009 00:00
Location: Võru-Tartu

Unread post by ivojoeloo »

Võib siis järeldada ,et see suvi ei toimu midagi ? :(
roosakummik
Tavakasutaja
Posts: 720
Joined: 09. Mar 2005 01:00
Location: Raplamaa
Contact:

Unread post by roosakummik »

Jama ma mõtlesin, et saab veel see aasta kuhugi vurada.
delta15
Tavakasutaja
Posts: 33
Joined: 05. Oct 2007 00:00
Location: Tartumaa
Contact:

Unread post by delta15 »

Egas midagi siis.
Post Reply