Tagadi vanatehnika laat 02.okt 2011

Võistlused, laadad, messid, kokkutulekud, matkad ja reisikirjad
User avatar
eru
Tavakasutaja
Posts: 27
Joined: 19. Mar 2010 01:00
Contact:

Tagadi vanatehnika laat 02.okt 2011

Unread post by eru »

Lööme teema taas ülesse. Veel paar päeva ja kaua oodatud laadapäev käes. Ilm lubab ilus ja soe tulla. Kahjuks ei aja Dneprit välja ja tulen autoga. Loodan, et saan omale Muraveile kaks vanematüübi suunatuld, sidurilingi ja M-400 salongitule klaasi. Vot need asjad on veel originaalsusest puudu. Veel võiksin leida M-72 piduri konna ja äkki veel üht-teist. Kui muud ei saa, siis ühe toreda ja huvitava puhkepäeva saab laadalt küll.
Dnepr MT-10, Ural M-63, Minsk 3.112, TGA-200-01F «Muravei» ja sellest elu vaid ei koosne
irukas
Tavakasutaja
Posts: 184
Joined: 03. Sep 2009 00:00
Location: tallinn,iru

Unread post by irukas »

Proovin seekord ise ka kohal olla kevadel sai käidud mopiga aga eks vaatab millega seekord tuleb. 8 )
User avatar
Tafka
Admin
Posts: 422
Joined: 16. Nov 2003 01:00
Location: Tallinn > Nõmme

Unread post by Tafka »

Vist tulen ka. Võibolla üritan Dnepriga kohale vurada, saab müügi sildi külge panna seni kuni ringi käin. Muidugi iseasi kas kohale veab :D
Mul vist midagi otseselt polegi vaja....raamatuid peaks piiluma. Vahel leidub midagi head.
User avatar
madeinussr
Moderaator
Posts: 1552
Joined: 13. Jan 2006 01:00
Location: Kesk-Eestist pooliku Planeta Spordiga

Unread post by madeinussr »

Minagi löön leti püsti hinnad algavad 10 sendist ;)
Mina sõidan oma vanade motikatega. Kas sina ka?
vootele
Tavakasutaja
Posts: 208
Joined: 29. Jul 2005 00:00

Unread post by vootele »

Ja nagu traditsiooniks on saanud, on jälle laat 1 päev enne palgapäeva. :(
User avatar
Nobody
Admin
Posts: 2213
Joined: 04. Oct 2003 00:00
Location: Tallinn
Contact:

Unread post by Nobody »

Tafka, võtad korvipoisiks?
Auto võib olla, tsikkel peab olema.
User avatar
Tafka
Admin
Posts: 422
Joined: 16. Nov 2003 01:00
Location: Tallinn > Nõmme

Unread post by Tafka »

Nobody wrote:Tafka, võtad korvipoisiks?
Ei luba hetkel midagi, lubasin ühele teisele inimesele korvi kohta kui peaks minema korviga...aga pole täpselt läbi rääkinud. Sa tahad ju hirm vara kohale minna:D Ma ise plaanin mingi 10paiku kodust liikuma hakata alles.
eliisa25
Tavakasutaja
Posts: 28
Joined: 26. Jul 2009 00:00
Location: Kehra - Tallinn.
Contact:

Unread post by eliisa25 »

Minu käest ei saa 10 sendiga aga mitte kui midagi... :lol: :lol: :lol:
Jawa, mis siis muu...mopeede ka mõni.
raivoku
Tavakasutaja
Posts: 135
Joined: 14. Jan 2005 01:00
Location: Tartu
Contact:

Unread post by raivoku »

ma juba mitu aastat olen kaenud, et peaks hoopis teistsuguse äri püsti panema:D

Tellima emexi konteineri kohale ja need kes siis pahna kodu ei taha vedada saavad kohe konteinerisse saata.
Iga aasta laadal vähemalt 30-50prosa emexi kraami. mida enam detaili algse eesmärgikohaselt kasutada ei anna.


to Elisa25
HINNAD ALLA :)


Ma nüüd lähen ja häbenen nurgas.
User avatar
madeinussr
Moderaator
Posts: 1552
Joined: 13. Jan 2006 01:00
Location: Kesk-Eestist pooliku Planeta Spordiga

Unread post by madeinussr »

raivoku wrote: Iga aasta laadal vähemalt 30-50prosa emexi kraami. mida enam detaili algse eesmärgikohaselt kasutada ei anna.


Ma nüüd lähen ja häbenen nurgas.
Ise oled emex :lol:
Mina sõidan oma vanade motikatega. Kas sina ka?
User avatar
Nobody
Admin
Posts: 2213
Joined: 04. Oct 2003 00:00
Location: Tallinn
Contact:

Unread post by Nobody »

Kuidas siis asjaosalised kommenteerivad? Tänane rõhk läks võrrindusele, et oma riga jalgratas võrriks ümber teha. Ühtteist sain, kuid kevadel taas põhjust minna. Alati jääb midagi puudu. 8 )

Sai seekord ka raskerauda koju veetud, nimelt kaua igatsetud sangpomm :twisted:
User avatar
madeinussr
Moderaator
Posts: 1552
Joined: 13. Jan 2006 01:00
Location: Kesk-Eestist pooliku Planeta Spordiga

Unread post by madeinussr »

Käidud, müüdud ja ostetud. Elamus jällegi positiivne.
Imestan,et minu enda poolt "soojadeks saiadeks" peetud jubinad jäid kätte ja kadus hoopis muu rämps... :roll:
Mina sõidan oma vanade motikatega. Kas sina ka?
Aivar
Tavakasutaja
Posts: 60
Joined: 02. May 2007 00:00
Location: Tallinn

Unread post by Aivar »

madeinussr wrote:Käidud, müüdud ja ostetud. Elamus jällegi positiivne.
Imestan,et minu enda poolt "soojadeks saiadeks" peetud jubinad jäid kätte ja kadus hoopis muu rämps... :roll:
Mulle su "muu rämps" igaljuhul meeldib! :D
Tänud.

Aivar
om
Moderaator
Posts: 223
Joined: 30. Aug 2004 00:00
Location: Läänemaa
Contact:

Unread post by om »

See aasta sai siis esimest korda oma pisikese mopeediseltskonnaga ka ajaga tekkinud mittevajalikku ja projektidest üle jäänud kraami müümas.

Meie igatahes saavutasime eesmärgi - saime oma ülearuste asjade koguse vähendatud ja jäime rahule. Loodame, et meie kliendid ka.
User avatar
eru
Tavakasutaja
Posts: 27
Joined: 19. Mar 2010 01:00
Contact:

Unread post by eru »

No minagi sain endale kauaoodatud kraamid kätte. Sain oma M- uralile vägagi defka pidurikonna, mis kevadel oli 20 ja nüüd vaid viis!!!! eurot. Samuti sain väääga soodsalt -kevadel oli 20 nüüd 2,5 eurot- aasta otsa otsitud vana 400 mosse salongitule, mis leiab kasutust muravei furgooni valgustusena. Veel õnnestus saada dneprile korralikud kahed peeglid 1 euro tk ja veel pisut nipet-näpet. Igal juhul saak oli hea ja, mis põhiline, ILM EI VEDANUD ALT. Nägin esimest korda elus tõeliselt hästi taastatud POBEDAT ja ka GAZ 69 nägi välja kui tehasest tulnud. Au ja kiitust taastajatele. :lol: LUAZ vääris tähelepanu, kuid piltidelt oli asi ilusam, kui tegelikult. Üle tonni ta eest välja ei käiks. Lätlased olid lahedad, kõike pudi mida küsisid, oli hinnakiri paberile trükitud ja vaadati sealt. Kuigi üle kahe paberi ma ei näinud, kuid pudi oli tuhandeid. Lihtsal koomiline oli vaadada kuidas vaadati vana roostes rauapudinate hindu paberilt. :roll:
Dnepr MT-10, Ural M-63, Minsk 3.112, TGA-200-01F «Muravei» ja sellest elu vaid ei koosne
User avatar
Nobody
Admin
Posts: 2213
Joined: 04. Oct 2003 00:00
Location: Tallinn
Contact:

Unread post by Nobody »

Kõigele lisaks, kui kevadel sai nn "lätlasi" siunatud, et tahavad näljaselt viimase leiva haarata, siis tänane mulje oli 100% midagi muud. Nii mõnegi juurde sai mindud ka kolmandal korral ja veel ja veel kastidest pudinaid välja urgitsedes ja nende eest üksikuid münte soovides...

Kõik laadad ei ole vennad. 8 )
Auto võib olla, tsikkel peab olema.
User avatar
ats97
Tavakasutaja
Posts: 81
Joined: 29. Nov 2005 01:00

Unread post by ats97 »

Laadaga rahul. Hinnad nagu ikka seinast-seina. Sain hea hinnaga otsitud jawa 559 originaalmõõdus kolvi ning Eliisaga kaupa tehtud(temal olid hinnad minu meelest täiesti mõistlikud võrreldes veel konkurentidegagi). Ilm ja meeleolu olid ka väga head. Sügisel jälle.
User avatar
Nobody
Admin
Posts: 2213
Joined: 04. Oct 2003 00:00
Location: Tallinn
Contact:

Unread post by Nobody »

ats97 wrote:Sügisel jälle.
Eilne hea ilm tekitas kevadise meeleolu? :D
Last edited by Nobody on 04. Oct 2011 15:35, edited 1 time in total.
eliisa25
Tavakasutaja
Posts: 28
Joined: 26. Jul 2009 00:00
Location: Kehra - Tallinn.
Contact:

Unread post by eliisa25 »

No raamatute pärast sain küll palju porinat! :D Hinnad jäid 5-20 euri vahele ning nende raamatute eest pole see tegelikult väga hingehind. Kuid las porisevad, Eliisa läheb ikka edasi! (Baseerudes ühele vanarahva tarkusele : ) )
Nalja sai see laat küll rohkem, kui teistel kõigil kokku. Ei tea, kõik laada lõuapoolikud sattusid vist arutellu minu platsi juures järjepidevalt.
Ja kes Tafka oli, selle reetis seekord VX800 pöördumine... 8 )
Ning ühele usinale, kuid rahatule noorsandile sai lausa kolvirõnga aitähh eest loovutatud. :D :D :D
Jawa, mis siis muu...mopeede ka mõni.
martvl
Tavakasutaja
Posts: 52
Joined: 14. Dec 2004 01:00
Location: rakvere;tapalaeg ajalt liiklen karinul !
Contact:

Unread post by martvl »

hindade vahe võrreldes kevadega oli küll huvitav :)
hingele jäi aga üks siklitagi,valeltpoolt sai ringi alustatud ja minust ta sinna jäi :roll:
User avatar
Nobody
Admin
Posts: 2213
Joined: 04. Oct 2003 00:00
Location: Tallinn
Contact:

Unread post by Nobody »

martvl wrote:hindade vahe võrreldes kevadega oli küll huvitav :)
hingele jäi aga üks siklitagi,valeltpoolt sai ringi alustatud ja minust ta sinna jäi :roll:
Mida kevadel peeti üliharuldaseks ja kalliks, leidus pea igal kolmandal samade osade müüjal hulgim. Eks "jutud" levivad parimatest pärlitest, mida iga müüja püüab järgmisel laadal ennetada ja heaga kokku varuda.

Kas nn "kaubatänavate" mõte on läbikäinud? Ala raamatutänav, mototänav, autotänav, ehtetänav, talutänav, kilakola jne? Et sarnasemaid tegijaid ühte kohta koondada?

Korraldajatele kiitus, võtke ka muud kriitikat arvesse ja tehke asja veel paremaks!
Auto võib olla, tsikkel peab olema.
Myrka
Tavakasutaja
Posts: 326
Joined: 13. Jun 2008 00:00
Location: Pärnu

Unread post by Myrka »

Keei võiks teema pealkirjas trükivea parandama, kui see just nii ei olegi mõeldud :)
Sai ka käidud, kauplema pidi seekord jah palju rohkem kui muidu. Mõnega jäigi kaup tegemata, teisega said nii kaubale, et muu vajalik tuli veel kauba peale tasuta.
Seda kaubatänavate asja minu teada on kunagi korraldajad arutanud. Mingil põhjusel seda ei saanud või oli väga raske teha. Muidugi oleks väge tore kohe minna motika juppe müüvate lettide juurde ilma seebi ja saapavaha nägemata.
Post Reply