Auto/Moto orienteerumine Tartumaal 05.03

Võistlused, laadad, messid, kokkutulekud, matkad ja reisikirjad
Seiklusminister
Tavakasutaja
Posts: 58
Joined: 18. Sep 2015 16:28

Auto/Moto orienteerumine Tartumaal 05.03

Unread post by Seiklusminister » 18. Feb 2016 09:19

Autoorienteerumise Talvekarika 3. etapp ja Eesti Autoorienteerumise Karikasarja 1. etapp

Nagu ürituse pealkirigi ütleb, siis 05. märtsil jagatakse Tartumaal punkte kahe erineva sarja raames. Kavas on Seiklusministeeriumi Talvekarika 3. etapp ja sama võistlus läheb arvesse ka Eesti AO Karikasarja I. etapina. Duubel üritus toimub juba 05.03.2016 Tartumaal. Võistluse start asub Käreveres Kärevere Ristmiku Steakhouse-i, endise Kärevere Teemaja parklas. Võistluse finishi koht sõltub osalejate huvist sauna ja ööbimise vastu. Esialgne plaan on lõpetada võistlus Kadrina Mõisas – www.pootsman.ee. Lõpliku finishi koha avalikustame hiljemalt 29. veebruariks. Seni kehtib ka soodsam registreerimine.

Võistlus on stiililt valik orienteerumine ja toimub taas valgel ajal. Kuna võistlus on Talvekarika viimaseks ja otsustavaks etapiks, siis peale võistlust tuleb suurem autasustamine ja saunaga pidu. Soovi korral saavad osalejad jääda ööbima ja kõiki ootab kuumaks köetud saun.

Kuna sellel võistlusel jagatakse punkte kahe võistluse eest, siis tõstame ka panuseid.

Kavas on 6 tunnine valikorienteerumine ja punktid asuvad Tartumaal. Üritus algab kell 10.00 registreerimisega. Kell 11.00 saab esimene võistlusauto stardi. Rada on kuni 250 km pikk. Võistlusele saab registreerida Seiklusministeeriumi kodulehel asuva vormi kaudu ja tehes seda enne 29. veebruarit on osalustasu tunduvalt soodsam. Eelregistreerides on iga võistkonna liige 15 eurot. Kohapeal ja nädal enne võistlust 20 eurot liige. Alla 16 aastased lapsed saab võtta tasuta kaasa. Osalustasu sees on peale igat etappi ka pesemisvõimalus ja saun. Ööbimise ja söögid peab igaüks ise broneerima.

Võistluse juhendiga saab tutvuda http://www.seiklusministeerium.ee/publi ... ikas16.pdf ja küsimuste korral saab abi e-maili teel: Joonas@seiklusministeerium.ee

Registeeru võistlusele siin ja vaata juba registreerunud võistkondi! http://www.seiklusministeerium.ee/registreerimine

Aktiivset registreerimist!

Joonas Väärtnõu
Sarja peakorraldaja

Image

Image


[b]Autoorienteerumine, Linnaseiklused, Seikluskoolitused, Suvepäevad[/b] - [b][url]http://www.seiklusministeerium.ee[/url][/b]

Post Reply