Tartu ootab! AO Talvekarika II etapp 07. jaanuaril

Võistlused, laadad, messid, kokkutulekud, matkad ja reisikirjad
Seiklusminister
Tavakasutaja
Posts: 58
Joined: 18. Sep 2015 16:28

Tartu ootab! AO Talvekarika II etapp 07. jaanuaril

Unread post by Seiklusminister » 20. Dec 2016 10:38

Seiklusministeeriumi Talvekarika II etapp autoorienteerumises leiab aset Tartu ümbruses 07. jaanuril. Annan kõigile huvilistele märku, et registreerimine Tartu ümbruses toimuvale sarja II etapile on avatud. Kogu võistlustrass asub väljaspool Tartut ja seega saab sõita sarnasel maastikul nagu 1. etapil Tallinnas.

Registreerimine ja juhend on avatud: http://www.seiklusministeerium.ee/talvekarikas lehel. Kui näete veel miskipärast aegunud infot, siis tehke lehele refresh.

Soodsam registreerimisvoor sulgub selle aastaga. Alates 1. jaanuarist tõuseb tasu 40 euroni tiimi kohta.

Võistluse stardi ja finishi koht asuvad Kärevere Steakhouse ees. Võistluse formaadiks on ikka valik(punkte võib võtta vabalt valitud järjekorras) ja kontrollaeg on 4 tundi.

Info ja küsimused: Joonas@seiklusministeerium.ee

Ürituse Facebooki event: https://www.facebook.com/events/1807113492893643/

Tule ise ja võta sõbrad ka kaasa!


Image


[b]Autoorienteerumine, Linnaseiklused, Seikluskoolitused, Suvepäevad[/b] - [b][url]http://www.seiklusministeerium.ee[/url][/b]

Seiklusminister
Tavakasutaja
Posts: 58
Joined: 18. Sep 2015 16:28

Unread post by Seiklusminister » 04. Jan 2017 10:16

Tere

Mul on väga hea meel, et Tartu etapile on registreerunud juba 20 võistkonda. Annan teada, et täna läksid kaardid trükki ja neid tuleb sealt 30 tk. Seega 10 viimast soovijat saavad end kirja panna ja võistlema tulla.

Kaardiks taas üks A2 formaadis kaart, kus seekord on punkti asukoht paremini täpsustatud. Punkti täpne asukoht on märgitud väikse punase täpiga ja see annab aimu, et millist maja nurka või kummalt poolt teed punkti otsida. Lisaks on keerulisemad kohad toodud välja suurema kaardifragmendina. Kaardi servas on toodud ära ka legend!

Punkte on rajal 63.

Kuna maha sadas lumi, siis raja olukord võib laupäevaks olla ettearvamatu ja mõne punkti leidmine võib olla natuke raskendatud. Teed peaks siiski olema enamuses ilusti sõidetavad. Laupäevaks lubati ka korralikku külma, seega pange selga soojad riided, laadige täis telefoni akud ja visake autosse kindlasti labidas ja köis.

Kuna kasutsel on taas AO äpp, siis aja säästmiseks on mõistlik see juba varakult alla laadida. Kui kellelgi on see varasemast juba olemas, siis on hästi. Kellel pole, siis tegutsege järgnevalt:

Iga tiim peab endale enne võistlust ühte(ainult ühte) android süsteemiga telefoni alla laadima meie seikluse äppi. Äppi saab alla laadida siit: http://vessmann.ee/download/GisPo-latest.apk

NB! Mitmes telefonis sama tiimi nime kasutamine jooksutab süsteemi kokku!

1. Luba oma telefoni turva settingutes installida programme tundmatutest allikatest.
2. Veendu, et su telefoni gps on sisse lülitatud.
3. Mine lehele: http://vessmann.ee/download/
4. Download-i ja installi Seikluse äpp GisPo-latest.apk
5. Hetkel pole vaja liituda ühegi võistlusega.

Võistlus muutub aktiivseks laupäeva hommikul.

Nüüd on sul äpp olemas ja edasisest räägin kohapeal!

Kohtume stardis

Joonas Väärtnõu
Seiklusministeerium


[b]Autoorienteerumine, Linnaseiklused, Seikluskoolitused, Suvepäevad[/b] - [b][url]http://www.seiklusministeerium.ee[/url][/b]

Seiklusminister
Tavakasutaja
Posts: 58
Joined: 18. Sep 2015 16:28

Unread post by Seiklusminister » 08. Jan 2017 10:02

Tartu etapp on edukalt läbi saanud. Rajale läks 20 tiimi ja tagasi tuli neist 19. Üks tiim lõhkus kaks rehvi ja jäi abi ootama. Tänu külmale ilmale oli rada kõva ja kiire. Kuidas keegi liikus ja palju punkte korjas, seda saab vaadata järgnevatelt linkidelt.

Talvekarika 2. etapi tulemused – http://nutilogi.ee/ao/?vid=126
Talvekarika 2. etapi teekonnad – http://nutilogi.ee/a8ef15

Talvekarika koondtulemused peale teist etappi - http://www.seiklusministeerium.ee/koondtabel.pdf

Järgmine ja viimane etapp leiab aset 04. märtsil Pärnus ja Pärnu ümbruses. Registreerimine on juba avatud ja esimesed 5 tiimigi on juba kirjas. Pane end kirja: www.seiklusministeerium.ee/talvekarikas ja tule veeda mõnus nädalalõpp Pärnus!


[b]Autoorienteerumine, Linnaseiklused, Seikluskoolitused, Suvepäevad[/b] - [b][url]http://www.seiklusministeerium.ee[/url][/b]

Post Reply