Vajan uut kolbi ATVle!!!

Uuemate rataste remont, rikked, hooldus
gen
Tavakasutaja
Posts: 132
Joined: 30. May 2009 00:00

Vajan uut kolbi ATVle!!!

Unread post by gen »

Sattus minu kätte Hiias valmistatud ATV.Kolvis auk ja klapp segamini.
Kirjade järgi peaks olema 200cc(silindril kiri 198cc)Silindri läbimõõt 69mm ja kolvi käik 60mm(mina sain 225cc)

Nüüd oleks mul vaja sobivat kolbi,läbimõõt 69mm ja kolvi sõrm 17mm.

Olen läbi küsinud hiinlaste osi pakkuvad kauplused(ka neti poed) kahjuks abi pole saanud(saadavus on ainult rõngastele).

Äkki suudab keegi mind aidata??

Ah ja masin on 4T
User avatar
donn
Tavakasutaja
Posts: 58
Joined: 11. Dec 2008 01:00
Location: on my murdercycle
Contact:

Unread post by donn »

Oled kindel, et just hiinakaga tegemist? Muidu SIIN on näha, millise kubatuuriga mootoril on milline kolvimõõt ja -käik. Ehk on abiks.
extinction
Tavakasutaja
Posts: 473
Joined: 29. Jul 2009 00:00
Location: Jõgevamaa

Unread post by extinction »

Seal on vähe infot, sest hiinas toodetakse väga palju erinevaid mootoreid ja näiteks minu K166FMI (ka FML) pole seal üldse kirjas, kuigi seda kasutatakse meie maal küllaltki levinud Qingqi 200 cm3 dual sport rattal.

Äkki on otsingutel abiks, kui ütled kas su ATV on käigukastiga või variaatoriga.
Äkki on masinal isegi mingi imelik nimi olemas? :D
Harjutamine teeb harjutajaks.
GSX-R 1146
gen
Tavakasutaja
Posts: 132
Joined: 30. May 2009 00:00

Unread post by gen »

Masina nimi on ajapikku värvimistega kaduma läinud.Mootor on 5 käiguline ja sarnane pildil oleva õhk jahutusega varjandiga.
Kaantel on kiri GV200 ja Zongzen.Ühtegi muud markeeringut ei suutnud tuvastada.
Poes nähtud Lifani mootorrattal sai hoolega uuritud nende markeedingute asukohti,siis minu mootoril on ainult kohad aga markeeringuid pole.

Antud kohast sai ka küsitud,nemad ei suutnud sellist kolbi leida(küll aga pakkusid rõngaid).
marcom
Posts: 1
Joined: 04. Feb 2012 01:00

ATV jupid

Unread post by marcom »

Kas oled midagi edasi teinud või masin seisab?
Jan
ostaee@hot.ee
gen
Tavakasutaja
Posts: 132
Joined: 30. May 2009 00:00

Unread post by gen »

Kolbi ei õnnestunudki leida.Mõte läks juba "uuele"mootorile(üks oli just pakkumisel),kuid sõber viis kolvi Tallinna tutavate motomeeste juurde kes selle ära keevitasid(mul oli kolvis klapi tekitatud auk).Nad olla varemgi nii teinud.
Masin juba mõnda aega edukalt sõidab.
Post Reply