mini dirt bike tuled

Uuemate rataste remont, rikked, hooldus
vesipea
Tavakasutaja
Posts: 20
Joined: 17. Dec 2011 01:00
Location: Jõgevalt 4km eemal

mini dirt bike tuled

Unread post by vesipea »

mul on mini dirt bike 50cc peal on AOXIN süüde, kas sinna saab üldse tulesid paigaldada?
om
Moderaator
Posts: 223
Joined: 30. Aug 2004 00:00
Location: Läänemaa
Contact:

Unread post by om »

Murutrimmeritel ei käi valdavalt tulesid ja selle tõttu ei ole nende süütemängudel ka mingeid vooluväljundeid olemas.

Ainus mõistlik lahendus on kasutada sisseehitatud akuga või patareidelt töötavaid jalgrattatulesid. Omaette küsims on see, et miks üldse - see masin ei ole ju ei tuledega ega ka ilma tänavalegaalne.
vesipea
Tavakasutaja
Posts: 20
Joined: 17. Dec 2011 01:00
Location: Jõgevalt 4km eemal

Unread post by vesipea »

om wrote:Murutrimmeritel ei käi valdavalt tulesid ja selle tõttu ei ole nende süütemängudel ka mingeid vooluväljundeid olemas.

Ainus mõistlik lahendus on kasutada sisseehitatud akuga või patareidelt töötavaid jalgrattatulesid. Omaette küsims on see, et miks üldse - see masin ei ole ju ei tuledega ega ka ilma tänavalegaalne.
Ega ma sellega tänaval sõida, tulesid oleks vaja selleks et praegu on pimedad õhtud ja ei näe sõita muidu.
Maidor
Posts: 8
Joined: 25. Jan 2011 01:00

Re: mini dirt bike tuled

Unread post by Maidor »

vesipea wrote:mul on mini dirt bike 50cc peal on AOXIN süüde, kas sinna saab üldse tulesid paigaldada?

Tulesi saab sinna panna küll, aga voolu pead kotiga kaasa võtma. Kasvõi akutrelli aku.
User avatar
nex
Tavakasutaja
Posts: 70
Joined: 26. Oct 2008 00:00
Contact:

Unread post by nex »

egas jah ainuke võimalus osta sul süütemäng tulede väljunditega , ise ostsin 125cc sellise.
vesipea
Tavakasutaja
Posts: 20
Joined: 17. Dec 2011 01:00
Location: Jõgevalt 4km eemal

Unread post by vesipea »

ok
Post Reply