orion agb 30D mootoris imelik vibra ja kohin

Uuemate rataste remont, rikked, hooldus
Kavross
Tavakasutaja
Posts: 28
Joined: 06. Nov 2007 01:00

orion agb 30D mootoris imelik vibra ja kohin

Unread post by Kavross »

Tere, tekkis siis ükskord sõites selline probleem, et lõi mootorisse sisse imeliku kohina ja üsnagi tugeva vibra. Tuleb see kohin süüte kaane poolt. Mootor läheb käima kenasti põõrdesse läheb kenasti ja ei suitse ka aga milles võib olla probleem. Ise arvasin et äki magneto lahti aga proovisin sealt keskelt august keerata ja magneto tundus täitsa kinni olevat. Äki kellegil mingi taoline jama olnud ja oskab nõu anda.
antuand
Tavakasutaja
Posts: 312
Joined: 10. Jan 2009 01:00
Location: lehola
Contact:

Unread post by antuand »

Mul tekkis samajama, ja järsku lõi midagi väga pooleks mootoris. Iseenesest mootor käib ringi aga kolb üles alla enam ei liigu, aga alguses tekkis sama asi mis sul.
Kavross
Tavakasutaja
Posts: 28
Joined: 06. Nov 2007 01:00

Unread post by Kavross »

Anna teada kui mootori lahti oled võtnud ja teada saanud milles probleem. Kõlab just nagu oleks väntvõll juppideks või midagi sellist.
antuand
Tavakasutaja
Posts: 312
Joined: 10. Jan 2009 01:00
Location: lehola
Contact:

Unread post by antuand »

Väntvõll juppideks:) Õige
Kavross
Tavakasutaja
Posts: 28
Joined: 06. Nov 2007 01:00

Unread post by Kavross »

Mis tal siis täpsemalt viga? Kas lõhkus ka midagi ära?
antuand
Tavakasutaja
Posts: 312
Joined: 10. Jan 2009 01:00
Location: lehola
Contact:

Unread post by antuand »

Ma ei tea täpselt. Aga väntvõll on sodi igatahes.
User avatar
Pihlakas
Tavakasutaja
Posts: 27
Joined: 09. May 2011 00:00
Location: Lääne-Virumaa
Contact:

Unread post by Pihlakas »

Mul oli ka midagi taolist.. mootor käis ringi, käigud ei töödanud jms. Aga no panin käigu sisse tuuritasin veits ja lõi sidurikaane koos karteripoolega sodiks.. hiljem avastasin, et siduriketas oli lahti olnud ja oma lollusest tegin asja veel hullemaks. Juhtus mul seda masina käesoleku ajal isegi 2x aga teisel korral olin targem :)

Soovitan sul see maha müüa, vastasel korral saad sellega korralikku n***i ja vaeva näha .

See võib tunduda, et tuleb magneeto juurest, aga minuarust peaks sa siduriketta üle kontrollima.
Post Reply