K: Transalpi reservi maht?

Uuemate rataste remont, rikked, hooldus
iz350super
Tavakasutaja
Posts: 456
Joined: 07. Oct 2010 00:00
Location: Ida-Virumaa
Contact:

K: Transalpi reservi maht?

Unread post by iz350super »

Tere,
ehk oskate aidata, kui palju on honda transalpi reservi maht aastaks 98 xl600v. Paak ise 18 aga reservi ei leidnud. Ning siis küsiks juurde kui palju keegi reserviga maksimumi sõita on saanud, aiman, et see ei saa olla suurem kui 80kilomeetrit kindlasti.
User avatar
Tafka
Admin
Posts: 422
Joined: 16. Nov 2003 01:00
Location: Tallinn > Nõmme

Re: K: Transalpi reservi maht?

Unread post by Tafka »

Reserv vist oli 3,5L umbes. Reaalselt kättesaadav osa vähem kuna paagi kuju on nõme. Vasakule küljele kallutades saab tsipa rohkem kätte. Kilomeetreid....noh järgmisse tanklasse jõuab kenasti :) Kõige lihtsam...viska endale 2L pudel kütusega pakiraamile ja sõida paak kuivaks....saad teada kilometraazi :)
iz350super
Tavakasutaja
Posts: 456
Joined: 07. Oct 2010 00:00
Location: Ida-Virumaa
Contact:

Re: K: Transalpi reservi maht?

Unread post by iz350super »

Umbes nii saigi tehtud, kilometraaziks sain veidi üle 50km, sisaldas maantesõitu suuremal määral, kuid ka linna ja metsas tiksumist ja mitmeid käivitamisi, üks oli külmkäivitus.
Kunagi kui dominatoriga sai sõita, sai selgemini aru kui kütuss nullipeal otsa sai, (lärtsus nagu ja suht kiirelt said aru, et enam edasi ei liigu )
transalp, nagu sõidab ja siis ei sõda ja siis on mingi teatud pöördejuures ainult, alles õpin seda asja.
Väike teemaväline küsimus, kui palju masin tooreklappi tahab, sest tundub, et vähem kui tavalised ühebütased, nii kümalt kui ka siis kui juba sõitnud on ja mootor jahe. Ning mida pidin jälgima, kui tuleb see tüüpviga välja, et toores peale jääb? Tahab kohapeal välja surra? Kindlasti kütusekulu peaks tõusma.
User avatar
Tafka
Admin
Posts: 422
Joined: 16. Nov 2003 01:00
Location: Tallinn > Nõmme

Re: K: Transalpi reservi maht?

Unread post by Tafka »

Mina toorest kasutasin ainult esimesel käivitusel, tõmbasin toore põhja ja starterit. Soojast peast toorest ei puutunud. Koolis käies peale loenguid sai ka toorega käima. Pöörded liiga kõrgele lähevad siis lased toorest maha...mingi 2500 juures toorega pöörded hoida.
Toores peal....kõige lihtsam kruti toore siibrid maha karpa küljest ja tee nad mingi sellise kerge õliga kokku....näiteks silikoon õli või PTFE. Üldjuhul nad jäävad kinni kui ei kasuta toorest ja ei hoolda.
Minu Transalpil oli kütuse otsasaamine arusaada nii, et üks pütt kaob enne tagant ära kui teine....selle ajaga jõudis hoopealt reservi peale keerata ja võttis uuesti mõlemad pütid taha.
iz350super
Tavakasutaja
Posts: 456
Joined: 07. Oct 2010 00:00
Location: Ida-Virumaa
Contact:

Re: K: Transalpi reservi maht?

Unread post by iz350super »

Tundub jah nii, mul selline halb kiiver, ma ei kuule eriti masinat sel kiirusel aga läks jõuetumaks, aga liikus ikka edasi.
Post Reply