Iz planeta sport

Kasutajate uued ja vanad võistlusrattad.
Lugemiseks registreeru kasutajaks.
iz350super
Tavakasutaja
Posts: 456
Joined: 07. Oct 2010 00:00
Location: Ida-Virumaa
Contact:

Unread post by iz350super »

Kindlasti proovin kumbagi neist. Pragu mõtlesin et:
Aga malmi ei kahjusta..silindri hülss malmist??

T.M
iz350super
Tavakasutaja
Posts: 456
Joined: 07. Oct 2010 00:00
Location: Ida-Virumaa
Contact:

Unread post by iz350super »

Ostsin rakverest uue kolvi. Sinna kremplisse kuulus siis kolm rõngast, otsa splindid, sõrm. Eestirahas kuskil üle 800 krooni.
Nmelt küsimus järgmine, mul on 0 mõõdus sisetöötanud silinder, kuid kolb jääb kuskil sõrme, või isegi natuke enne seda kinni. ei lähe enam rokem silindrisse.Kuid pole mikromeetrit vaatamaks kas on tehtud viga kolvi tegemisel, et kolb on alt valede mõõtudega.
T.M
cyc
Tavakasutaja
Posts: 36
Joined: 09. Nov 2008 01:00
Location: Põlvamaa
Contact:

Unread post by cyc »

Kas kolb ei mahu silindrist läbi, kui ei siis tuleb silinder üle puurida, üldiselt kolb peabki alt servast olema suurema läbimõõduga kui ülevalt.
iz350super
Tavakasutaja
Posts: 456
Joined: 07. Oct 2010 00:00
Location: Ida-Virumaa
Contact:

Unread post by iz350super »

See antud silinder on juba sissekäinud tehasesilinder 0 mõõdus. Originaal, kuid halvas seisus kolb läheb ilusti sisse.
Kuidas saab olla võimalik , et uus kolb ei lähe sissetöötanud (kulunud) sislindrisse sisse.
See on minumeelest mingi järeltehtud kraam, kuna valu ei ole identne tehase kolviga. Ei ole isegi õlitusauke kolvisõrme otstel. (seespool).
Kas ei või olla kolvi viga, pärast puurin silindri tööigaa hoopis vähemaks.
T.M
User avatar
madeinussr
Moderaator
Posts: 1552
Joined: 13. Jan 2006 01:00
Location: Kesk-Eestist pooliku Planeta Spordiga

Unread post by madeinussr »

Põlva motopoes on Rakvere kolbidest kordades korralikumaid kolbe saada ja seda ka remontmõõtudes. Seega kui tahad oma närve ja raha säästa siis viska see Rakvere kolb minema, osta omale Põlvast korralikum(!) 1 rem mõõt kolb ja lase silinder üle puurida. Ja loomulikult on võimalik, et kulunud silindrisse ei lähe uus 0 rem kolb sisse, tegemist on lihtsalt sitasti tehtud kolviga.
iz350super wrote:See antud silinder on juba sissekäinud tehasesilinder 0 mõõdus. Originaal, kuid halvas seisus kolb läheb ilusti sisse.
Kuidas saab olla võimalik , et uus kolb ei lähe sissetöötanud (kulunud) sislindrisse sisse.
See on minumeelest mingi järeltehtud kraam, kuna valu ei ole identne tehase kolviga. Ei ole isegi õlitusauke kolvisõrme otstel. (seespool).
Kas ei või olla kolvi viga, pärast puurin silindri tööigaa hoopis vähemaks.
T.M
Mina sõidan oma vanade motikatega. Kas sina ka?
iz350super
Tavakasutaja
Posts: 456
Joined: 07. Oct 2010 00:00
Location: Ida-Virumaa
Contact:

Re: Iz planeta sport

Unread post by iz350super »

http://forum.automoto.ee/attachment.php?aid=43728
On keegi selle kolvi kasutamist kaalunud?
User avatar
madeinussr
Moderaator
Posts: 1552
Joined: 13. Jan 2006 01:00
Location: Kesk-Eestist pooliku Planeta Spordiga

Re: Iz planeta sport

Unread post by madeinussr »

Mul on sulle sarnane kolb pakkuda, hind koos rõngastega 150€
iz350super wrote:http://forum.automoto.ee/attachment.php?aid=43728
On keegi selle kolvi kasutamist kaalunud?
Mina sõidan oma vanade motikatega. Kas sina ka?
iz350super
Tavakasutaja
Posts: 456
Joined: 07. Oct 2010 00:00
Location: Ida-Virumaa
Contact:

Re: Iz planeta sport

Unread post by iz350super »

Kas selliste lääne kolvide kasutamisel jääb kepsupikkus samaks? Kolvisõrm? Miskit silindrit ei pea alla laskma nagu cz kolvi puhul?
User avatar
madeinussr
Moderaator
Posts: 1552
Joined: 13. Jan 2006 01:00
Location: Kesk-Eestist pooliku Planeta Spordiga

Re: Iz planeta sport

Unread post by madeinussr »

Minu kolvi puhul on vaja 2mm plekist tihend silindri alla teha, omal 2 ratast nii ja süõidavad väga hästi ,kokku jooksmise muret küll pole.
iz350super wrote:Kas selliste lääne kolvide kasutamisel jääb kepsupikkus samaks? Kolvisõrm? Miskit silindrit ei pea alla laskma nagu cz kolvi puhul?
Mina sõidan oma vanade motikatega. Kas sina ka?
iz350super
Tavakasutaja
Posts: 456
Joined: 07. Oct 2010 00:00
Location: Ida-Virumaa
Contact:

Re: Iz planeta sport

Unread post by iz350super »

Kui niimodi pead kokku, panna, saab ühe visa ja töökindla spordi, ise lasin treida kepsule sisse tapi, et kui kinni jookseb, pole vaja uue kepsu järgi minna, vaid vahetad tapi nagu vanal iz planetal. Tegin ka kaks masinat sama ideoloogia peale, ühe müüsin maha, kokku pole ka minukäes kumbgi jooksnud.
Kepsule üesesse sisse cz viisesajase nõellaager ja toimib.
Post Reply