M: metallist Powerball / randmetele ning kätele

Masinad, varuosad, sõidu- ja lisavarustus
Powerball
Posts: 1
Joined: 02. Mar 2018 21:42

M: metallist Powerball / randmetele ning kätele

Unread post by Powerball »

Tere Mootorrattur!

Aastaid tagasi oli meeletult populaarne randmete taastuseks ja mõõdukaks treeninguks Powerball.
Ratturile on ilmselt tuttavad valulikud ja põrutustest raputatud randmed ning käed.

Powerball on güroskoop, mis sõltuvalt sinu käe liigutamise intensiivsusest tekitab peopessa kuni 20kg+ jõudu.
Ehk teisisõnu abivahend, millega iga kasutaja saab omale sobiliku koormuse valida. Imevahend see ei ole, mistõttu on ikkagi vaja pidevalt seda kasutada ning kulturisti käsi ka ei saa, aga kindlasti on see omal kohal vigastusest taastudes või vigastuse ennetusel. Peale luumurde või peale pikka puhkeperioodi enne ratta selga istumist, tasuks kindlasti kätele mõõdukat koormust anda.

Letihind 120€
Image

Letihind 150€
Image

Saan pakkuda metallist Powerballe turuhinnast tunduvalt soodsamate hindadega.
Müün läbi ettevõtte, mis annab sulle garantii ja 14 päevase tagastusõiguse.


Huvi korral kirjuta mulle siim@powerballs.ee või helista 56 viis viis 875 (mõistlikul ajal palun :D )

PS: Tõsise ostusoovi korral olen nõus Tallinna piires kokku saama ja eelpool nimetatud Powerballe proovimiseks andma.
Tänaseks olen http://www.powerballs.ee leheküljel erinevaid müünud üle 100 ja tagasiside on eranditult positiivne (y)
Post Reply