trennid tallinnas

Rattad, varustus, treeningud, rajad, võistlused
BK13
Posts: 1
Joined: 29. Dec 2013 16:49

trennid tallinnas

Unread post by BK13 »

tere, olen tüdruk 13 tallinnast!

Olen juba pikemat aega plaaninud hakata tegelema motokrossiga, kuid pole leidnud selleks kohta ning ise pole sellega kunagi tegelenud. Huvi ja tahtmist on, aga algselt tahaksin seda hobina võtta, eks kui ratta peale saan, siis vb tahtmine hoopis suureneb või vastupidi väheneb.. vähemalt hetkel on tõmme suur. Äkki keegi oskaks pakkuda motokrossi trenne tallinnas, algajatele siis?
iceman
Tavakasutaja
Posts: 653
Joined: 27. May 2009 00:00

Re: trennid tallinnas

Unread post by iceman »

väga kahtlen ,et tänapäeval ,tallinna linnas . kõik rahad on ju ära kärbitud. kullos oli kunagi midagi, Pleki onu seal toimetas ,sellest nüüd ikka mingi aastaid juba ,kui oli juttu ,et neilt võeti ruumid ära ja seal nüüd tsurbanburger minuteada, samuti võeti ära sõiduplats , mis asus mustamäe ja linnutee nurgal. tulevikus peaks sinna nurgapeale tulema järjekordne kaubanduskeskus, õppesõidu platsi taga asunud suur trollipargi kompleks tehti ka enne valimisi vedelaks ,et ajupesu ja propakanda kulusid katta.
ise olen ka tallinnas ja ega sõita eriti kuskil pole, isegi kui endal ratas olemas , kunagi oli hea koht järve metsas , kõrgepinge liini all , kus vägavanal ajal krossirada oli. nüüd seal kõvakattega nn tervisespordi rada.
tankokal oli ka võimalik käia, suht linnalähedane koht , kuid kunakisest maismaast on enamaltjaolt veekogu saanud, eks mingi väike jupp on jäänud. ülejäänud kaitseväe polügon ,seal võib kogematta tina saada, kui juhtud valelajal vales kohas olema.
kui oled täielik rooki , võiks algatuseks proovida säärekaga äkki, võrrivõidusõidu moodi asja, seal simuvanused pliksid sõidavad , mõned isegi kõvasti nooremad, koolutavad külgkorviga päris kõvasti, poodjumil olemine pole harulduseks.
see oleks vast kõigelihtsam , kuid ikkagi mitte liiga odav väljund. samas on perspektiivi võistluste näol ,kui asi sobib. youtube klippe täis, linke panna ei oska kahjuks , kuid leida pole ju raske.
Post Reply