Liivapritsi ja värvimis teenused Tallinnas?

Töötlemine, keevitamine, liivaprits, värvimine jne.
Kes millega abiks saab olla?
urmet48
Tavakasutaja
Posts: 343
Joined: 28. Jul 2009 00:00
Location: Dagö
Contact:

Liivapritsi ja värvimis teenused Tallinnas?

Unread post by urmet48 »

Paluksin kontaktandmeid liivapritsi teenust, värvimise teenust ja pulbervärvi teenust pakkuvatest ettevõtetest Tallinnas.
HeigoK
Posts: 1
Joined: 10. Jan 2017 13:16

Re: Liivapritsi ja värvimis teenused Tallinnas?

Unread post by HeigoK »

Värvimis teenust võib minult küsida.
Asun tallinnas
5185141
User avatar
Nobody
Admin
Posts: 2213
Joined: 04. Oct 2003 00:00
Location: Tallinn
Contact:

Re: Liivapritsi ja värvimis teenused Tallinnas?

Unread post by Nobody »

Plaanin liivapritsimisel proovida järgmisena seda kohta:

Pulbervärvimine
Liivaprits
53 999 919 Gaasi 7
Blackline OÜ
https://www.facebook.com/Gaasi7/?fref=ts
Auto võib olla, tsikkel peab olema.
anti_biootikum
Tavakasutaja
Posts: 55
Joined: 06. Jun 2007 00:00

Re: Liivapritsi ja värvimis teenused Tallinnas?

Unread post by anti_biootikum »

Kuidas Sinu kogemus oli @Nobody?
Mina viisin oma CZ raami sinna sooviga pritsida ja pulbervärvida. Nagu uksest sisse astusin, hakkasid sisemised häirekellad helisema. Kahjuks ignoreerisin neid. Ruumi põrand oli otsast otsani mingit jama täis, poolikud tööd, veljed siin, midagi seal. Sellele lisaks liiv igal pool ja samas ruumis nurgas värvi kuivamis ahi. Hind, pritsimisele ja värvimisele (raam, kiige, mootori kinnitus ja kaks väikest detaili), pakuti üüratut - 120 €. Eelnevalt olin helistanud Ossmeti ja seal pakuti raami värvimist 20 €-ga (ilma pritistamata). Niiet jätsin need vidinad sinna ainult pritsi, et täna lõuna ajal järgi minna. Praegu just selgus et asjad ei ole valmis, kuigi eelnev jutt jäi, et saan kätte.

Minujaoks igapidi negatiivne kogemus. Oskab keegi soovitada veel head pulbervärvijat? Kuulsin, et Ossmeti kvaliteet on kõikuv.
vx800
Tavakasutaja
Posts: 16
Joined: 19. Dec 2004 01:00
Location: tallinn-rapla

Re: Liivapritsi ja värvimis teenused Tallinnas?

Unread post by vx800 »

Lipson laagris.
User avatar
Nobody
Admin
Posts: 2213
Joined: 04. Oct 2003 00:00
Location: Tallinn
Contact:

Re: Liivapritsi ja värvimis teenused Tallinnas?

Unread post by Nobody »

anti_biootikum wrote: 17. Apr 2018 13:26 Kuidas Sinu kogemus oli @Nobody?
Mina viisin oma CZ raami sinna sooviga pritsida ja pulbervärvida. Nagu uksest sisse astusin, hakkasid sisemised häirekellad helisema. Kahjuks ignoreerisin neid. Ruumi põrand oli otsast otsani mingit jama täis, poolikud tööd, veljed siin, midagi seal. Sellele lisaks liiv igal pool ja samas ruumis nurgas värvi kuivamis ahi. Hind, pritsimisele ja värvimisele (raam, kiige, mootori kinnitus ja kaks väikest detaili), pakuti üüratut - 120 €. Eelnevalt olin helistanud Ossmeti ja seal pakuti raami värvimist 20 €-ga (ilma pritistamata). Niiet jätsin need vidinad sinna ainult pritsi, et täna lõuna ajal järgi minna. Praegu just selgus et asjad ei ole valmis, kuigi eelnev jutt jäi, et saan kätte.

Minujaoks igapidi negatiivne kogemus. Oskab keegi soovitada veel head pulbervärvijat? Kuulsin, et Ossmeti kvaliteet on kõikuv.
Sinna ma ei olegi jõudnud. Ilmselt vist jääb siis minemata ka. Samas Ossmet on mitu raami mul väga lühikese ajaga ära värvinud ja olen rahul.
Auto võib olla, tsikkel peab olema.
anti_biootikum
Tavakasutaja
Posts: 55
Joined: 06. Jun 2007 00:00

Re: Liivapritsi ja värvimis teenused Tallinnas?

Unread post by anti_biootikum »

Mõtlesin, et kirjutaks siia ka mis lahendus oli.
Lasin pritsida sealsamas Blackline OÜ-s. Selle hind oli 30. Siis läksin eraldi Ossmeti ja sain 32,5 €-ga hakkama.

Lipson küsis telefonitsi samuti 120 € pritsimise ja värvimise eest. Niiet sinna ma ei läinud.
Käisin ka Voxelis, kuna paar sõpra soovitasid, aga seal oli ca 1,5 kuu pikkune järjekord. Eks see on norm ka, keegi tegelikult ei taha neid ühe-detaili-tegijaid eriti kuskil teenindada.
Post Reply