3D printimine ja modelleerimine

Töötlemine, keevitamine, liivaprits, värvimine jne.
Kes millega abiks saab olla?
Mitokafander

3D printimine ja modelleerimine

Unread post by Mitokafander »

Tere, mootorrattaentusiastid ja masinaehituse huvilised!

Kas sul on mõni lahe idee mootorratta modifikatsiooniks või vajad katkise detaili asendust? Või on sul hoopis täiesti uus tooteidee, mida soovid reaalsuseks muuta? Olen siin, et aidata!

3D printimine on suurepärane võimalus luua unikaalseid ja personaalseid lahendusi oma mootorrattale. Siin on mõned näited, kuidas 3D printimine võib sind aidata:
  • Katkiste või haruldaste detailide asendamine: kui mõni detail on katki läinud või seda on raske leida, siis saab selle 3D printida.
  • Kohandatud disainielemendid: lisa oma mootorrattale isikupära, luues unikaalseid disainielemente, nagu näiteks spidomeetri korpus, käepidemed või peegelklambrid.
  • Funktsionaalsed lisad: valmista praktilisi lisasid, nagu telefonialused, tööriistakastid või GPS-i hoidikud.
  • Prototüüpide loomine: enne kallite tootmisprotsesside alustamist testi oma ideid, valmistades prototüübid 3D printimisega.
Pakun 3D printimise ja modelleerimise teenust, mis aitab sinu ideed ellu viia. Kasutan erinevaid materjale, et luua vastupidavaid ja kvaliteetseid detaile.

Materjalid:
  • PLA: kõige levinum ja kasutajasõbralikum 3D printimise materjal. Sobib hästi detailidele, mis ei pea vastu pidama suurele kuumusele või survele.
  • PET-G: vastupidavam kui PLA, hea löögikindlusega ja kuumakindlusega. Sobib detailidele, mis peavad vastu pidama suuremale koormusele.
  • TPU: paindlik ja elastne materjal, sobib ideaalselt amortisaatorite, tihendite ja muude painduvate detailide valmistamiseks.
  • ABS: tugev ja löögikindel materjal, mida kasutatakse sageli korpuste ja muude vastupidavust nõudvate detailide valmistamiseks.
  • Durapro ABS: ABS-i täiustatud versioon, mis on veelgi tugevam ja vastupidavam.
  • Polyamide COPA: väga vastupidav ja kulumiskindel materjal, sobib hästi mehaaniliste osade ja tööriistade valmistamiseks.
  • Polükarboniit: tugev ja löögikindel materjal, mida kasutatakse sageli kaitsekestade ja muude vastupidavust nõudvate detailide valmistamiseks.
  • Carbon fiber nailon ja PET: tugevdatud materjalid, mis pakuvad suurepärast tugevust ja jäikust, ideaalsed suure koormusega detailidele.
  • Nailon: vastupidav ja kulumiskindel materjal, mida kasutatakse sageli hammasrataste, laagrite ja muude mehaaniliste osade valmistamiseks.
Erinevate materjalidega saad lähemalt tutvuda siin: https://www.3djake.com/3d-printer-filaments
Kui üleval olevast listist sobivat ei leia, siis valik on üsna suur ja saab tellida.

Minu teenused hõlmavad:
  • 3D modelleerimine: loon sinu soovitud detaili 3D mudeli nullist või kohandan olemasolevat mudelit.
  • 3D printimine: valmistan sinu detaili valitud materjalist ja kvaliteediga.
  • 3D skännimine: loon olemasolevast objektist digitaalse mudeli, mida saab kasutada edasiseks töötlemiseks, printimiseks või arhiveerimiseks.
  • Konsultatsioon: aitan sul valida sobiva materjali ja disainilahenduse.
Olen uus mootorratta omanik, kuid 3D printimise kogemust on mul juba varasemast. Olen edukalt aidanud erinevatel ettevõtetel 3D printimisega probleeme lahendada ja detaile valmistada.

Printimisvõimalused:
  • Printimisala 420x420x480mm materjalidele PLA, PET-G, TPU
  • Printimisala 220x220x240mm materjalidele Polyamide COPA, Polükarboniit, Carbon fiber nailon, carbon fiber PET, nailon, ABS, Durapro ABS
  • Kui detail ei mahu tervikuna printimisalasse, siis saab mudelit jupitada ja hiljem üheks tervikuks kokku liita.
Kvaliteedigarantii:
Olen oma töö kvaliteedis kindel ja pakun 100% rahulolu garantiid. Kui sa ei ole tulemusega rahul või kui midagi puruneb seal, kus ta puruneda ei tohiks, siis saad raha tagasi või teeme juppi nii kaua ümber kuniks oled rahul.

Näited minu töödest:
Iga kord, kui valmistan oma mootorrattale mõne uue detaili, lisan selle pildi ja kirjelduse (koos kasutatud materjali ja hinnaga) selle kuulutuse alla kommentaaridesse. Nii saad aimu, mida kõike on võimalik 3D printimisega teha.

Hinnapakkumine:
Iga projekt on unikaalne, seega hind sõltub detaili keerukusest, kasutatavast materjalist ja printimise ajast. Saadan sulle hea meelega personaalse hinnapakkumise.

Võta minuga ühendust:
Kui sul on küsimusi või soovid hinnapakkumist, siis saada mulle julgelt sõnum siin foorumis kommentaariumisse, sõnumitesse või kirjuta info@mikkrosin.ee
Mitokafander

Re: 3D printimine ja modelleerimine

Unread post by Mitokafander »

Esimene vidin enda rattale. Käigukangile uus kate (ei tea kuidas seda päriselt nimetatakse).

Punast värvi TPU. Elastne ja ülimalt vastupidav materjal.
Materjali kulu 3,26g
Kuulunud materjali hind 0,08€
Printimise aeg ~20min

Paar mõõtmist nihikuga ja ~ 1 minut modelleerimist.
Põhimõtteliselt "kruvisin" jupi otsa. Mõnusalt pehme ja ehk ei kuluta nii palju saapapealset kui metall.
Lihtne!
Attachments
20240604_152741.jpg
20240604_152757.jpg
Post Reply