Vajan abi mootorratta pükste ostmisel.

Ostuabi, soovitused, tagasiside
Kuivati
Tavakasutaja
Posts: 55
Joined: 14. Aug 2006 00:00
Location: Tallinn
Contact:

Vajan abi mootorratta pükste ostmisel.

Unread post by Kuivati »

Mul on vaja osta omale korralikud püksid, mis peavad talvel hästi sooja ja mida saab ka suvel kasutada. Eriti tähtis on see, et püksid hoiaksid põlved soojana. Vihma peaks ka pidama. Ilmselt enamik mootorratta pükse vastavadki neile tingimustele(vist...pole kursis selle teemaga). Aga ma vajan kellegi isiklikul kogemusel toetuvat soovitust. Ostan selliseid pükse esimest korda.
Võite ka mingi kindla firma pükse soovitada.


Üle 2500krooni ei raatsi eriti maksta. Netist vaatasin korra neid pükse aga kirjeldused on väga pealiskaudsed ja nende järgi ei julge ma midagi osta. Ei soovi ka seda, et esimene ost aia taha läheks.

Samas kui kellegil on üleliigseid kasutatud pükse, siis võite pakkuda neid. Olen 175cm pikk ja peenema kehaehitusega.
User avatar
vintizvint
Tavakasutaja
Posts: 151
Joined: 13. Feb 2008 01:00
Location: Soome> Riihimäki
Contact:

Unread post by vintizvint »

Usun et parima vastuse saad hästi varustatud motopoest, seal on võimalus ka proovida, vaadata mida soovid. Ära häbene ei ütelda müüale, osta ikka see mis on praktiline ja vastab sinu ootustele.

Samas olen täheldanud, et sellist universaalset mis sobiks talveks ja suveks on suht vähe. Ise kasutan talvel suuri liigendiga põlvekaitsmeid.
User avatar
teints
Tavakasutaja
Posts: 222
Joined: 02. Mar 2007 01:00
Location: Kesk-Eesti, maalt Sport Iz -ga.
Contact:

Unread post by teints »

Ostmisel peab pükse kindlasti proovima. Kuigi püksid mõõtudelt hästi sobivad, võivad näiteks põlvekaitsmed ja igasugused muud kaitsmed olla täiesti ebasobivas kohas. Enamusel pükstel peaks paksem vooder suvekasutuseks seest välja käima.
Oman mõnda roostes mootorratast.
User avatar
Tafka
Admin
Posts: 422
Joined: 16. Nov 2003 01:00
Location: Tallinn > Nõmme

Unread post by Tafka »

Njah...selliseid universaal pükse sa tõesti ei leia ma usun.
Ise ma esimesteks püksteks ostsin Held Nelix, suht paksud ja vooder eemaldatav jne...sügis sõitudeks olid täitsa head aga suvel sulasid sisse sinna kui seisma jäid.
Teisteks püksteks sai ostetud LindSRTandsi Lizard püksid. Suht õhukesed ja piisava tuulutusega, eemaldatav vihmavooder. Omab ka kaitsme taskuid aga kaitsmed tuleb eraldi juurde osta. Ja sääred käivad lukuga ära ehk saad lühikesed püksid endale kiiresti.
Kuivati
Tavakasutaja
Posts: 55
Joined: 14. Aug 2006 00:00
Location: Tallinn
Contact:

Unread post by Kuivati »

Probleem lahenes sellega, et ma võtsin kasutusele lihtsalt ühed paksud talvepüksid. Mopeediga sõitmisel nendega külm ei hakanud.


Kuid eelmine nädal õnnestus mul tutvuse kaudu kohalikult kaltsukaupmehelt saada täiesti korraliku väljanägemisega mootorratta püksid vaid 200 krooni eest. Kahjuks pole ma veel neid proovida jõudnud ega oska õelda, kui soojad nad on.


Kas keegi mingisuguseid talviseid kindaid oskab soovitada?

Eelmine talv ostsin omale lumesaani kindad 600eek eest.
0 kraadi ringis kannatas sõita lühemaid vahemaid. Kuid -10 kraadiga sai hädavaevu 4 km ära sõidetud. Alla oli veel teine paar õhemaid kindaid pandud.
Kuna need kindad olid hästi mugavad, siis ma sõitsin nendega terve suve. Kevadel oli natukene palav, kuid hiljem harjusd käed soojemaga ära. Kahjuks kaotasid kindad suve jooksul oma sooja pidavad omadused ning nüüd hakkab nendega juba plusskraadisel jahe.

Kui keegi oskab mingeid konkreetseid kindaid soovitada, siis olen väga tänulik. Katse eksitus meetodil kah ei tahaks kindaid ostma hakata. Eelmised kindad sai sellepärast ostetud, et nad olid odavad. Kuid nüüd olen korralike kinnaste eest nõus välja käima ka suuremat summat.
User avatar
vorrimen
Tavakasutaja
Posts: 277
Joined: 29. Dec 2007 01:00
Location: võrumaa

Unread post by vorrimen »

ise ostsin endale laadalt lambanahast kindad ,kätel igatahes külm ei ole
maksid nad 150kr
Riga 12 1974.a ;Yamaha tw 125 1998.a ;Qingqi classic 2000E 1995.a ;Ford Sierra 2.0 77kw 1987.a
Kuivati
Tavakasutaja
Posts: 55
Joined: 14. Aug 2006 00:00
Location: Tallinn
Contact:

Unread post by Kuivati »

vorrimen wrote:ise ostsin endale laadalt lambanahast kindad ,kätel igatahes külm ei ole
maksid nad 150kr
Kui palju kilomeetreid sa sõita saad ja mis temperatuuril, ilma, et külm hakkaks?
Post Reply