Caberg Justissimo/Sintesi

Ostuabi, soovitused, tagasiside
User avatar
Tafka
Admin
Posts: 422
Joined: 16. Nov 2003 01:00
Location: Tallinn > Nõmme

Caberg Justissimo/Sintesi

Unread post by Tafka »

Hei
Kuna uue kiivri ost plaanis siis tekkis tahtmine proovida korra suuruse ja istuvuse mõttes Caberg Justissimo või Sintesi kiivrit M suuruses.
Kas kellelgi Tallinnas või lähiümbruses oleks minutiks laenata, et korra pähe tõmmata kiiver?
Kuna nii palju kui ma uurinud olen siis Cabergi müüb ainult Motohoov Tartus ja no ei ole tahtmist hetkel paarsada krooni maksta, et lihtsalt proovima minna kiivrit sinna.
Seega kui kellelgi on eelpool mainitud kiivrit M suuruses siis anna märku :)
Erasõnum abiks. Telefoni numbri leiab googeldades aga kuna olen see inimene kellel tihti mobla eemal siis ei pruugi alati vastata.
Ilts
Tavakasutaja
Posts: 54
Joined: 22. Sep 2007 00:00

Unread post by Ilts »

Kindlasti oled juba nende kiivrite kohta piisavalt uurinud aga igaks juhuks mainiks, et Sintesit peetaks motomaailmas liialt "raskeks" kiivriks (pikal sõidul pidi kael liialt väsima). Ise olin mõni aeg tagasi samasuguse valiku ees nagu teiegi...Sintesi istus mulle paremini ja millegi pärast tundus mulle, et vaateväli oli ka avaram. Muidugi oli mulle ka tähtis eemaldatav vooder, udukaitse, klamber ja meeldis mulle ka see, et tegu ühest vähestest avatava lõuaosaga kiivritest, millega võis avatud lõuaosaga sõita (lukustub ülemisse asendisse), iseasi, kas see on vajalik, võib-olla linnakiirusel. Tollal sobis mulle Sintesi peas istumise poolest paremini, kuid tunduvalt Justissimost tihedam, aga eks see sõltu kandjast. Minu arvamus on äärmiselt subjektiivne, sest kiiver jäi ostmata (kuigi valisin 1,5 h).

Edukat kiivri valimist!
User avatar
Tafka
Admin
Posts: 422
Joined: 16. Nov 2003 01:00
Location: Tallinn > Nõmme

Unread post by Tafka »

Jep, Sintesi kohta päris palju uurinud ja selle hinna eest on kiivrit päris palju.
See raskus nii väga ei morjenda. Ja Sintesi ver. 2 (ehk tsipa uuem Sintesi) on ka kergem kui vana. Nolan N102 või oli 103 pidi veel raskem olema.
Ja see, et lõug üles fikseerub on minujaoks üsna oluline kuna meeldib sõita lõug üleval...praeguse kiivrigagi nii sõitnud.
User avatar
Tafka
Admin
Posts: 422
Joined: 16. Nov 2003 01:00
Location: Tallinn > Nõmme

Unread post by Tafka »

Tõstaks korra.
Aga tundub, et peab kevadel Tartu minema :)
Post Reply