Dokid kadunud

Üldine mototeemaline arutelu
matuuu
Posts: 3
Joined: 30. Mar 2011 00:00

Dokid kadunud

Unread post by matuuu »

Tere! ehk teist keegi oskab mind aidata?! nimelt on mul üks mootorratas aastast 89, mis pole kunagi vene ega eesti ajal arvel olnud ja dokid ka kadunud. kas ja kuidas on võimalik, sellist isendit ark -is arvele saada ? :roll:
User avatar
kondekas
Tavakasutaja
Posts: 90
Joined: 31. Mar 2007 00:00
Location: Tallinn
Contact:

Unread post by kondekas »

Ütlen sulle ausalt et sellega näed sellist p******i et vähe ei ole, kuna endal voshod 2 ja samuti pole pabereid ja arvele saamisega on väga keerulised lood. Aga igaksjuhuks uuri muidugi ise üle Ark-st saad täpselt teada, igaljuhul edu :wink:
Mida tasub omada, selle nimel tasub ka tööd teha.
ErkoJ

Unread post by ErkoJ »

Oli ka peaegu sama jama,et ei saanud arvele võtta aga leitsin juhuslikult ratta numbrimärgi yles ja üllataval kombel olid ark-is vanad paberid säilinud.Aga edu sulle selle vaevaga :D
tofetome
Tavakasutaja
Posts: 210
Joined: 10. Aug 2009 00:00
Location: Saue - Sangaste
Contact:

Unread post by tofetome »

Mina olen sellist asja lugenud, puudutas just neid, kellel puuduvad dokumendid. Põhimõtteliselt pead suutma tõestada, et masin sinuoma. Ostu-müügi leping vms. Nüüdse uue liiklusseadusega kaasneb ju palju neid masinaid millel dokid puuduvad. Eks ARK-is on ka sellepeale mõeldud.

M
Kuda vääne nõnda tõmme. | Stella V-501M
User avatar
kondekas
Tavakasutaja
Posts: 90
Joined: 31. Mar 2007 00:00
Location: Tallinn
Contact:

Unread post by kondekas »

No see oleks tõesti tore kui Ark vastu tuleks, sp et mopeedidele ju tullakse sest kirjutad ise ju kirjaliku taotluse et see sinu oma. Mõtlen uut liiklusseadust.
Mida tasub omada, selle nimel tasub ka tööd teha.
matuuu
Posts: 3
Joined: 30. Mar 2011 00:00

Unread post by matuuu »

eks pean siis jah ARK -i pöörduma oma murega ! tahaks kevadel liikluses osaleda pilliga :D tegu siis 89 aasta dnepri mt 11 -ga millel spidokal vaid 142 km :D
Post Reply