IZ 56

Üldine mototeemaline arutelu
oliveer
Tavakasutaja
Posts: 72
Joined: 05. Jan 2014 19:54

Re: IZ 56

Unread post by oliveer »

Signaal ei tööta kah, Võtsin eile lähti mõtlesin et ära korrudeerunud vms äkki, aga täiesti puhas seest, juhte otsad kraapisin kah puhtaks aga ei midagi.
User avatar
madeinussr
Moderaator
Posts: 1552
Joined: 13. Jan 2006 01:00
Location: Kesk-Eestist pooliku Planeta Spordiga

Re: IZ 56

Unread post by madeinussr »

Proovi otse akupealt.
P5 paak ei sobi kindlasti, kahtlen ka P4 kinnituste kohapealt,
paake liigub, isegi Soovis on hetkel vist.
Mina sõidan oma vanade motikatega. Kas sina ka?
oliveer
Tavakasutaja
Posts: 72
Joined: 05. Jan 2014 19:54

Re: IZ 56

Unread post by oliveer »

Proovisin ka otse akult, mitte kõssugi. Kas need iluliistud paagi külgedel on liimitud sinna ? Proovin liivapaberiga sealt kohast paaagi ära puhastada ja seejärel ära joota. EHk jääb pidama.
Ja kas keegi oskab öelda, mis aasta masin see on ? http://fotoalbum.ee/photos/oliveer/105401129
Ühtlasi hakkan ka vaikselt mõtlema, et oleks aeg hakata ostma mootorile uusi tihendeid, laagreid ja muud vajaminevat. Oskab keegi öelda kust ma neid laagreid saan jne ?
oliveer
Tavakasutaja
Posts: 72
Joined: 05. Jan 2014 19:54

Re: IZ 56

Unread post by oliveer »

Palun abi nüüd ka kergelt elektri skeemiga. Nimelt pidurituli ei lähe põlema. Pirn ise on teve, aga vool ei jõua temani. Samas on probleem ka signaaliga ja elektri skeemilt vaadates tulevad nende mõlema juhtmed süütepooli küljest. Kuhu see kolmas juhe läheb (juhe nr 11) Mis tuli see seal on või kuhu ta jookseb). Olen seda juhet süütepoolilt lahti kerinud ja otsi puhastanud aga ei muutunud midagi.
Elektri skeem http://forum.automoto.ee/attachment.php?aid=24373
Stern84
Tavakasutaja
Posts: 33
Joined: 09. Jun 2013 18:07
Location: Harjumaakond

Re: IZ 56

Unread post by Stern84 »

Vibratsiooni saab vältida tasakaalustamisega !
fomoco
Tavakasutaja
Posts: 744
Joined: 04. Oct 2011 00:00
Location: Virumaa
Contact:

Re: IZ 56

Unread post by fomoco »

Ma pole küll 56`ga tegelenud, kuid minu pakkumine on selline.

3. Toide süütelukule.
11. Toide süütelukust süütepoolile ehk peamine pluss, kust saavad toite ülejäänud tarvitid.
12. Toide signaalile, kui süüde on sees, siis seal peab olema pidev pluss ning signaali laskmiseks ühendatakse teine signaalijuhe lülitis massi.
2. ja 4. on piduritule toide, vahel on katkesti e. lüliti.
See lamp, mida sa küsisid on laadimise tule lamp, see süttib kui on liiga suur erinevus generaatoril ja akul näit. mootor ei tööta või gene ei lae.

Vigade otsimisel kasuta kontrolllampi.

Kui vigade otsimine üle jõu käib, siis soovitan masin puhtaks teha, tavotiga sisse määrida ja aastateks seisma panna.

Loodan, et ei pannud mööda.
Post Reply