Seoses foorumi tarkvara uuendamisega võib uute kasutajate liitumine olla häiritud. Probleemide korral kirjuta info(ät)motokuur.ee

Voshod 3m säde

Mootorrataste mehaanika, elektroonika, hooldus
vossukas
Tavakasutaja
Posts: 13
Joined: 28. Nov 2010 01:00

Voshod 3m säde

Unread post by vossukas »

Tere!Mul pole ennem motikat olnud ning soetasin endale ühe Vossu.Masinal puudub praegu säde.Ise ei tea mida teha :oops: Keegi võiks seletada kuidas sädet tagasi saada??

User avatar
Motohull
Tavakasutaja
Posts: 15
Joined: 02. Jun 2008 00:00
Location: Orissaare, Saaremaa
Contact:

Unread post by Motohull »

No sul võib see hallkarp läbi olla , midagi ei saa kuskilt lihtsalt massi, juhtmed valesti või ei saa ühendust, süütepool läbi, küünal per**** jne.. kontrolli ennem ikkka veidi või vii asjatundja kätte

nott
Posts: 6
Joined: 30. Nov 2008 01:00

Unread post by nott »

Ei aita küll teema algatajat, aga sügisel sõitis enda 3M, nüüd ei sõida. Säde on kehva, ja seda ka nii et paar korda lööd vänta on ja siis kaob sootuks ära. Küünalde vahetamine ei aidanud. Ilmselt midagi läbi siis süütepool või kommutaator ? Kellelgi sarnaseid juhtumeid ?

User avatar
-mustadpapud
Tavakasutaja
Posts: 136
Joined: 30. May 2010 00:00
Contact:

Unread post by -mustadpapud »

no , mul oli sõbral eelmise aasta lõpus nii et säde kadus ära siis sai otsitud probleemset kohta , lõpuks tuli välja et geneka juurest oli üks juhe üless suland vms , sai see uuesti tehtud ja keeratud ja töötas
Sõna ''business'' tähendab aint vaid ühte suurt huiamist .

nott
Posts: 6
Joined: 30. Nov 2008 01:00

Unread post by nott »

Kui korraks nagu on siis juhtmed ikka terved. Proovin süütepooli vahetada, mehed saunas rääkisid et omal ajal sellist jama neil olnud. Peaks kannatama auto 12V süütepooli ka sinna peale panna, muu süsteem nagunii 12 V ja ongi ehk vähe mehisem ?

nott
Posts: 6
Joined: 30. Nov 2008 01:00

Unread post by nott »

Proovisin vahetada süütepoole, küünlajuhtmeid ja küünlaid. Ikka sama seiklus. Nii 3 esimest vänta on säde ja siis kaob ära. Tundub kangesti kommutaatori rike olevat. Õnneks leidsin siit foorumist infot et kloostrimetsa poest peaks saama.

nott
Posts: 6
Joined: 30. Nov 2008 01:00

Unread post by nott »

Sai siis täna lõpuks uus kommutaator külge kruvitud ja esimesest vändast käima :). Minul on vanem 12V süüde, aga karbi panin uuema süüte oma mis on 12V ja 90watti. Kõik töötas, ilmselt võib siis niimoodi olla. Ehk on kellelgi kunagi sümptomitest ja lahendusest abi.

Post Reply