Planeta esituli (see väike) IZ-49le?

Mootorrataste mehaanika, elektroonika, hooldus
stiilneyksik
Tavakasutaja
Posts: 15
Joined: 04. Mar 2012 01:00

Planeta esituli (see väike) IZ-49le?

Unread post by stiilneyksik »

Hei

Tahaks paigutada oma 49 projektile planeta 1 või 2 tule, sest see on väiksem ja annab ehk ka süüte ümber paigutada nii. Küsimus selline, et kas ma pean sellisel juhul ka planeta kahvlit kasutama, et ei jääks mingeid inetuid vahesid laterna ja kinnituskõrvade vahele?

Mul 49 kahvel olemas, lihtsalt huvitab see palju seal üks-ühele ümbervahetatavaid osasid olemas on :)
User avatar
Sisse
Tavakasutaja
Posts: 193
Joined: 06. May 2011 00:00
Location: raplamaa
Contact:

Unread post by Sisse »

Pakun ,et istub esihark aga kindel ei ole! Selle tulega saad teha nii ,et kas painutad natuke sissepoole või mingid seibid vahele ! Parem otsi originaal asi sinna!
uazik.
User avatar
suslik83
Tavakasutaja
Posts: 98
Joined: 20. Dec 2007 01:00
Location: Paide
Contact:

tuli

Unread post by suslik83 »

vot ei mäleta, kas need kinnitused lühikeseks ei jäänud - kopsiku tagumine osa hakkab vastu roolikannu käima.
ise olen sobitanud 56 vanema versiooni hargile (orig. on sellel ka lühike suure korpusega tule korpus-nobody teab sellest) pl5 tule ja k175 tuld...ühel juhul klaas 135 teisel suurem ning ainus teema oli kinnituste painutamine. üldiselt on need plekid pehmed arvestama pead värvimisega - painutamisel lööb värvi lahti.
minu iz 49 oli varustatud iz 56 varasema hargiga ning hiljem sobitasin jup3 kahvli.
edu katsetamisel!
elu ongi mäng!
Post Reply