Estonia 21M

Kartautodega seonduv. Tehniline, projektid jne.
hundu615
Tavakasutaja
Posts: 138
Joined: 26. Mar 2010 01:00

Estonia 21M

Unread post by hundu615 »

Kui kõik ausalt ära rääkida,siis hakkas kõik sellest,et sõbrapoiss Taavi Kroon helistas mitu aastat tagasi vist augusti lõpus ja pakkus proovida Audru ringil estonia 21-10 vormeliga sõita.
Pildil masin millega haigus sisse tuli,istmes toona veel lühike noorem kasvandik.
07D09DED-6804-4476-AD3B-BB4BD5BD6613.jpeg
Sellega sai seal hirmsasti "kihutatud" ja koju sõites autos vaatas naine mind imeliku pilguga ja ütles,et "ära hakka peale....."
Läks vaid mõni nädal ja tuli mu telliskivile mms,mis sisaldas pilti estonia 21-10nest ja all tekst "see vabanes kas tahad?"
6398FA22-E092-4F02-B5B7-BDD11F7A3DFE.jpeg
Muidugi saatsin kohe sõnumi,et igal juhul,samas terve päev ei teadnud kuidas seda serveerida kodusele ülemusele.Läksin koju kõrvad lontis,silmad kui kuu vanusel kutsikal ja lubaduse peale end mitte sandiks sõita,saisee koju tassitud.Olgu ära öeldud,et see masin oli antud mulle nn.rendile 5-eks aastaks,rahalisi kohustusi polnud,ainus kohustus oli sõitudel käija ja tehnika korras hoida. Minuni jõudis masin puruks lastud käigukasti ja olematute piduritega.Esimese võistluseni oli alla kuu ja hakkasin endale selgeks tegema selle masina hinge elu.Lasin keevitada ja freesida uue käigukasti korpuse,ruttu kast kokku ja vist jõudsin nii,et eelmine õhtu sai masin kokku ja järgmine päev Superkrossi etapile.Sain vist isegi poodiumi kolmandale astmele.Easi järjejuttu mõni teine päev.
hundu615
Tavakasutaja
Posts: 138
Joined: 26. Mar 2010 01:00

Re: Estonia 21M

Unread post by hundu615 »

Pole nagu siia midagi kribanud,lihtsalt aega pole,kuid teema peakangelasega juhtus esimese võistluse vabatreeningus niimoodi.........
https://www.youtube.com/watch?v=TY7Mu7DztHo
Post Reply