krati suur võrr PANNONIA T5

Liikmete rattad ja tegemised.
Lugemiseks registreeru kasutajaks.
kratt
Posts: 3
Joined: 15. May 2008 00:00

krati suur võrr PANNONIA T5

Unread post by kratt »

Tegemist siis Pannonia T5 mille autokanalist eelmine aasta suvel välja tõstsin ja vanaisaga korda tegin. Tulemus on korralik ja lõbusõiduks piisab 1969 oli tehtud kui ei eksi. Pidurid tuled, kõik olemas. Isegi arvel on. bensiini on kah 5L sees veel. Samuti on müüa see võrr 6000 on alghind. OOTAN arvamusi siia!

Image
Image
Image
Image
Image
Image
User avatar
morten002
Tavakasutaja
Posts: 10
Joined: 08. Apr 2006 00:00
Location: läänemaa

Unread post by morten002 »

väga 5+ masin sul :D
User avatar
priito
Auliige
Posts: 133
Joined: 23. Nov 2003 01:00
Location: Eesti

Unread post by priito »

peaaegu väga ilus ja hästi taastatud. Mõned iluvead on natuke alles, nagu näha, aga kui ilusti sõidab siis iluvigu ei märka keegi.
Külkas olev iste on kuidagi võõras selle masina jaoks- norma vist : )
Jawa 250; Iz Planeta 4
Peaaegu nagu pealinna soomlane Kari Munõ
om
Moderaator
Posts: 223
Joined: 30. Aug 2004 00:00
Location: Läänemaa
Contact:

Unread post by om »

priito wrote:peaaegu väga ilus ja hästi taastatud.
Tore ja normaalses säilivuses ning käepäraste vahenditega elus hoitud vana mootorratas, aga ühtki taastamiseks nimetatavat tööelementi ei ole küll sellel masinal tehtud.
rallitaja
Tavakasutaja
Posts: 170
Joined: 27. Jul 2007 00:00

Unread post by rallitaja »

Teatud piltidelt tundub, et värvitud pintsliga.

Praegused ratta- ja korvi tagatuli ja korviiste minu poolt kommenteerimisele ei kuulu. Pütipea võiks ära vahetada ja vändad korda sättida. Kas rehvid on originaalid ja on nad sõidetavad?

Muidu on Pannonia minu jaoks väga huvitav ratas. Näinud olen neid paari eksemplari, aga kunagi tahaks ühega proovisõitu ka teha. 8 )
kratt
Posts: 3
Joined: 15. May 2008 00:00

Unread post by kratt »

Jah kõik tuled välja arvatud esimene on jawa või mingi sellise ratta omad, külgkorvis on haiglates olevate plastikistmete oma. selle sai sinna põhja külge kinni monteerida. saab kah kergesti eemaldada. rattad on originaalid ja heas seisukorras. sumbuteid ja kroomiga tehtud kohti ei hakanud üle lihvima ja värvima kuna pole kohta kus kroomi peale panna uuesti. rattapeal on mõned värvipritsmed kuna rattad olid heas seisukorras ja rõhk pidas.
User avatar
priito
Auliige
Posts: 133
Joined: 23. Nov 2003 01:00
Location: Eesti

Unread post by priito »

om wrote:
priito wrote:peaaegu väga ilus ja hästi taastatud.
Tore ja normaalses säilivuses ning käepäraste vahenditega elus hoitud vana mootorratas, aga ühtki taastamiseks nimetatavat tööelementi ei ole küll sellel masinal tehtud.
Noh, kuidas keegi sõna "taastamine" on harjunud võtma, on täiesti erinev vist. Ma arvan, et kasutaja Krati arvates on tema võimaluste ja oskuste piires masin sõidukorda taastatud. Näri tähti duud :lol:
Jawa 250; Iz Planeta 4
Peaaegu nagu pealinna soomlane Kari Munõ
kratt
Posts: 3
Joined: 15. May 2008 00:00

Unread post by kratt »

keegi mootorit oskab aidata parandada? esimene käik ragiseb nagu, milles probleem on?
siimlane
Posts: 1
Joined: 16. Aug 2006 00:00

Unread post by siimlane »

Tere

Kui sa veidi täpsemalt probleemi kirjeldad siis võib-olla oskab keegi aidata ka. Kas ragin on käigu sisselülitamisel või sõites ragiseb?
User avatar
sten12
Posts: 7
Joined: 01. Apr 2007 00:00
Contact:

Unread post by sten12 »

Ilus pannoonia 5+. Pannoonia on üks mu lemmikuid, just korvi poolest. 8 )
Post Reply