ErichR-4 Riga 4

Kasutajate võrrid, mopeedid ja motorollerid. Tutvusta oma masinat!
ErichR-4
Posts: 4
Joined: 12. May 2010 00:00

ErichR-4 Riga 4

Unread post by ErichR-4 »

leidsin naabri vanast kuurist ühe mopi. Arvasin et teeks korda, ise pole ma kunagi mootoreid lahti võtnud ega midagi sellist omanud aga tegin ikkagi proovi. midagi rikkes pole ainult et 20 a. seisnud teine, vajab renoveerimist.
Varsti panen pildid kah üles!

siin nad on !
http://fotoalbum.ee/photos/larpar/68918139
MopiTauri
Tavakasutaja
Posts: 94
Joined: 27. Dec 2008 01:00
Location: Tallinn/Nõmme
Contact:

Unread post by MopiTauri »

Se masin on väga vinge, selliseid liigub vähe, küll jah ta on roostes ja seisnud aga ikkagi väga lahe masin, edu! : )
kaaluvõit = kiirem sõit!

Delta V-501M,Delta V-501.Mini V-501M, Jawa 350 1991, Lada 2106,IZ 56
Kauri
Tavakasutaja
Posts: 123
Joined: 21. Aug 2009 00:00

Unread post by Kauri »

Roostes on ainult kroom detailid, mina selle värvimist kindlasti ette ei võtaks, sest vähemalt minu jaoks on "kasutatuna" näiv originaal värv palju-palju rohkem väärt kui uus ja läikiv värv, eriti veel sellise vanema mopeedi juures. Minu arust oleks mõtekam vahetada ainult roostes kroom detailid või siis need üle kroomida lasta.
ErichR-4
Posts: 4
Joined: 12. May 2010 00:00

Unread post by ErichR-4 »

kas keegi äkki oskaks öelda mis ma küttena kasutama peaks ja kudas esimese ratta piduri trummel lahti käib ?
-ronboy-
Posts: 4
Joined: 23. Jul 2007 00:00

Unread post by -ronboy- »

küttena kasutaks mina 95-te ja segaks 2 takti õliga 1:25 vahekorraga.
ja piduritrummel peaks käima nii lahti et võtad ratta alt ära ja see peaks põhimõtteliselt ise ära kukkuma;)
om
Moderaator
Posts: 223
Joined: 30. Aug 2004 00:00
Location: Läänemaa
Contact:

Unread post by om »

-ronboy- wrote:ja segaks 2 takti õliga 1:25 vahekorraga.
Õli kütusena pole nüüd küll mõtet kasutada ja korralikku 2t õli rammusamalt kui 1:35-1:50 pole mõtet panema hakata.
ErichR-4
Posts: 4
Joined: 12. May 2010 00:00

Unread post by ErichR-4 »

võtsin ratta alt kopsisin ja kangutasin aga ei julge kõvasti võib midagi ära purda lahti ikka ei saanud.
virgor
Tavakasutaja
Posts: 97
Joined: 19. Jan 2009 01:00

tere

Unread post by virgor »

Keera piduri trossi pinguti lõdvaks ja kanguta.Sinna tuleb teinekord rant ette,muidugi nii võid ka klotsid ära lõhkuda.Jõudu.Sellest saaks ilusa asja teha nagu siin http://www.motokuur.ee/modules.php?name ... ic&t=14420
ErichR-4
Posts: 4
Joined: 12. May 2010 00:00

Unread post by ErichR-4 »

sain lahti ja piduriklotsid olid täitsa läbi. polnudki õieti.
Kas keegi äkki oskaks öelda kust ma saaksin uued sellised ja siis veel pensiinipaagi äärekummi.
Ja milles on probleem kui madalatel pööretel välja sureb ning käivutub ainult siis kui on mõnda aega seisnud. kui läheb käima ja seisma jätta siis saab uuesti käima alles mõne aja pärast kui on natuke seisnud.
User avatar
-mustadpapud
Tavakasutaja
Posts: 136
Joined: 30. May 2010 00:00
Contact:

Unread post by -mustadpapud »

karpa seaded paigast ära ?
User avatar
madeinussr
Moderaator
Posts: 1560
Joined: 13. Jan 2006 01:00
Location: Kesk-Eestist pooliku Planeta Spordiga

Unread post by madeinussr »

Pakun, et vigane kondensaator.
ErichR-4 wrote: Ja milles on probleem kui madalatel pööretel välja sureb ning käivutub ainult siis kui on mõnda aega seisnud. kui läheb käima ja seisma jätta siis saab uuesti käima alles mõne aja pärast kui on natuke seisnud.
Mina sõidan oma vanade motikatega. Kas sina ka?
Post Reply