Kas on õige asi ?

Kõrvalised, kuid HUVITAVAD ja olulised teemad
Condamed
Tavakasutaja
Posts: 43
Joined: 10. Feb 2010 01:00

Kas on õige asi ?

Unread post by Condamed »

Tere .
Tekkis siis selline küssa , et kas tänapäeval müüdavad mopeedi varuosad ( tuttuued ) kellegi eraisiku väikeäri poolt on ikka venemaalt ? Kui mina loll vaatasin silindrile peale , siis ma isiklikult pole küll selliste jahutusribidega vene silindrit varem näinud . Ma saan aru et see läheb peale deltale , aga kas ta on mingi hiina jama ? Nt karpa paranduskomplekt´ja mõni muu asi on suletune vene pakendis , aga silindrid , kolvid jne . on lihtsalt ?!

Muidu pilt siin : http://varuosad.ee/index.php?a=1&b=106&c=205

Kas tasub seda osta ? on ikka vene oma ? ja üleüldse kõik varuosad sellel lehel ?

Aitäh nõu andmast .
irukas
Tavakasutaja
Posts: 184
Joined: 03. Sep 2009 00:00
Location: tallinn,iru

Unread post by irukas »

Need on vene omad minumeelest küll, see silinder on uuema tüübi v-50m oma sellel on ribid teistmoodi jahutuse parandamiseks.
urmet48
Tavakasutaja
Posts: 343
Joined: 28. Jul 2009 00:00
Location: Dagö
Contact:

Unread post by urmet48 »

Tegu uuema tüübi silindriga ju. Ka kõige parema tahtmise juures ei ole kõik vene toodang. Kui tähti närida, siis venemaa on ikka pagana väike ala. Lätis toodetud asjad ei ole vene toodang ;)
Condamed
Tavakasutaja
Posts: 43
Joined: 10. Feb 2010 01:00

Unread post by Condamed »

nojah , tänan aitamast , sain ka jälle jupike targemaks :D
gen
Tavakasutaja
Posts: 132
Joined: 30. May 2009 00:00

Unread post by gen »

Tegu jah V-50(1)m silindriga seda saab vabalt kasutada vanematel mootoritel(on kül kanalite erinevus kuid see ei sega).Vanema tüübi silindrit uuena on raske leida sest neid ei toodeta.
Kes neid praegu valmistab ei tea.Vairase motori tehas on juba aaaaaaaastaid kinni.

Seal Orissaares paistab päris asjalik vene varuosa valik olema.
mellpoiss
Tavakasutaja
Posts: 135
Joined: 12. Jul 2007 00:00

Unread post by mellpoiss »

urmet48 wrote: Lätis toodetud asjad ei ole vene toodang ;)
Kui nüüd tähte närida, siis Vairas ikka leedus pesitses. :D
Kuuldavasti uustoodangu silindrid hoopis poolast pärit.
urmet48
Tavakasutaja
Posts: 343
Joined: 28. Jul 2009 00:00
Location: Dagö
Contact:

Unread post by urmet48 »

:oops: Krt maateadus elupäevad 2 olnud mul :P Aga see ei muuda tõsiasja, et pole vene toodang ;) JA selles poes netileht ei vasta ammu enam tegelikkusele. Kõige kindlam on tootekood üles kirjutada ja helistada sinna poodi.
Condamed
Tavakasutaja
Posts: 43
Joined: 10. Feb 2010 01:00

Unread post by Condamed »

Plaan osta nüüd endale mopile uus mootor peale ( loomulikult mitte tuttuus ) ja sellele mootorile osta sealt samast tuttuus silku , kolb , rõngad , ( ka tihkad ) kolvisõrm . See läheks hetkel kokku 43 euri , mootori saaksin 50 euriga , ehk siis kokku kõik 93 euri noo umbes 100 euri võib arvestada , vb veel juurde seal nipet - näpet . Peaks siis pill edasi jooksma küll :D Selline rumal küsimus ka veel , et kui kaua ja mis kiirusel peab uue silku ja kolviga jne. sissesõitu tegema ?
User avatar
kikaskilla
Tavakasutaja
Posts: 34
Joined: 19. Mar 2009 01:00
Location: Hiiumaa Emmaste Vald
Contact:

Unread post by kikaskilla »

[quote=" Selline rumal küsimus ka veel , et kui kaua ja mis kiirusel peab uue silku ja kolviga jne. sissesõitu tegema ?[/quote]

Mina tegin enda mootoril siis sedasi, et ikka väga vähe andsin pöördeid, kui mootor hakkas juba kuumaks minema, lasin maha jahtuda. Sissesõidul ära üldse proovigi kiirust aretama hakata ^^, tegin sedasi üks 200-300 km.
Condamed
Tavakasutaja
Posts: 43
Joined: 10. Feb 2010 01:00

Unread post by Condamed »

ossa poiss , ma ei sõida kuu ajagagi nii palju maha :D ei tea mis selle sissesõiduga saab :D
Post Reply