Tafka: Dnepr MT 10-36 ( "Milvi" )

Liikmete rattad ja tegemised.
Lugemiseks registreeru kasutajaks.
User avatar
Nobody
Admin
Posts: 2213
Joined: 04. Oct 2003 00:00
Location: Tallinn
Contact:

Unread post by Nobody »

Kes teab, kui kevadel märtsis-aprillis jälle kipitama hakkab. Aeg millegi müümiseks pole vist kõige etem, inimestel pole veel tekkinud europatakaid tagataskusse. Kuid edu eneseleidmisel! 8 )
User avatar
priito
Auliige
Posts: 133
Joined: 23. Nov 2003 01:00
Location: Eesti

Unread post by priito »

Tafka wrote:Käisin siin juuli lõpus Rootsis-Norras. Oli plaan minna tsikliga varem kohale tuttavale külla ja siis pärast hiljem Norra tulevate sugulastega liituda. Esimene päev ei saanud Rootsist väljagi kui hakkas sadama ja sadas ja sadas.....okei noh ikka on selliseid ilmasi. Telk püsti ja kobid niiskelt magama. Hommikul tõused üles ja sajab...tekkis vist tunnine paus vihmas ja sain telgi ja asjad kokku ja liikuma ja hakkas sadama. Hakkasin tuttava juurde jõudma ja ilm läks ka kenaks. Ja siis õhtul tuttava juurest ära sõites sadas jälle...
Sa viibisid lihtsalt tol ajal vales riigis- mina ei mäleta enne augusti lõppu kodumaa pinnal ühtegi nii pikka vihmahoogu. See, et Norras tol ajal kallas pole sealsete põlisasukate jaoks vast mingi ime. Mäed, ookeani lähedus ja niiske õhk teevad oma töö. Reisi lõunasse: tuleb sõidutuhin tagasi! :D

Mul näiteks naine ei luba Jawat odava raha eest maha müüa. Nii seisabki ja ootab oma aega. :roll:
Jawa 250; Iz Planeta 4
Peaaegu nagu pealinna soomlane Kari Munõ
User avatar
Tafka
Admin
Posts: 422
Joined: 16. Nov 2003 01:00
Location: Tallinn > Nõmme

Unread post by Tafka »

priito wrote: Sa viibisid lihtsalt tol ajal vales riigis- mina ei mäleta enne augusti lõppu kodumaa pinnal ühtegi nii pikka vihmahoogu. See, et Norras tol ajal kallas pole sealsete põlisasukate jaoks vast mingi ime. Mäed, ookeani lähedus ja niiske õhk teevad oma töö. Reisi lõunasse: tuleb sõidutuhin tagasi! :D

Mul näiteks naine ei luba Jawat odava raha eest maha müüa. Nii seisabki ja ootab oma aega. :roll:
Ah tead...Murphy rohkem selle nimi. Sugulased kellega pidin kokku saama ja kes tulid mõned päevad hiljem norra...nemad said ühe päeva vihma ja ülejäänud oli ilus.
Ah tead see hinna värk on jah selline nõme teema tegelikult....alguses matad meeletud summad sinna aga kui müüa tahad siis never-ever ei saa seda raha tagasi mis alla oled matnud. Aga samas ma viimati pikema sõidu tegin 2007a uunikute talverallil...ülejäänud aja seisnud ja noh mõned korrad Tagadi laadal käinud. Pole nagu mõtet ju niisama teda hoida ka....
User avatar
Tafka
Admin
Posts: 422
Joined: 16. Nov 2003 01:00
Location: Tallinn > Nõmme

Unread post by Tafka »

Niih, nüüdsest see teema minupoolt lukus. Milvi leidis täna endale uue omaniku :) Kahju oli küll aga veel kahjum oli vaadata teda maja taga seismas. :(
Post Reply