mis võimalused kellelgil on sikli omamisel?

Kõrvalised, kuid HUVITAVAD ja olulised teemad
User avatar
vazmees
Tavakasutaja
Posts: 44
Joined: 08. Mar 2007 01:00
Location: Hiiumaa, Kärdla
Contact:

Unread post by vazmees »

Mul garaas, peale minu ei kasuta seda keege kuna isa peksin välja :D
Garaas ise muidu normaalse suurusega aga mootorrattaid, mopeede ja nende osasid on aastatega palju juurde tulnud et isegi ust enam kinni ei saa seega remondin oma masinaid ukse ees ja kui juppe tarvis siis tuleb kõvasti kaevata sama lugu tööriistadega :D
See suvi sai nüüd eraldi ladu tehtud et üldse midagi üles leiaks ja et isa ei karjuks mu peale et garaas nagu laut : )
Kõige hullem on se et need 7 siklit ja 3 moppi ikka ei mahu kuhugi ära seega osad masinad sõbra juures või lahti lammutatud :D
3x Iz jupiter 2x Pannonia 1x Minsk 2x Mini 2x Delta
1x Tuula TG 200-K 1x Riga 7 1x Riga 5 1x Gauja 1x Kart 1x Riga11 1x Riga13 2x Vijatka
antuand
Tavakasutaja
Posts: 312
Joined: 10. Jan 2009 01:00
Location: lehola
Contact:

Unread post by antuand »

Mul enda isiklik garaas olemas. Suur ja ruumi on. enamuselt kõik tööriistad olemas(euro omad). Valatud põrand ja muuska olemas. Mida veel tahta. kõvad valgustid ka olemas.
PCYX
Tavakasutaja
Posts: 46
Joined: 27. Oct 2009 01:00

Unread post by PCYX »

Minu käsutuses on umbes 4*7 m kütte ja kanaliga garaa¸ kus pesitsevad:
I´ 21251, Riga 5, Riga 30, 4 Dru¸bat + varuosad kõikidele masinatele. Üle valla mütakas (garaa¸i kohta) ja tööriistu piisavalt :D
randoainlo
Tavakasutaja
Posts: 397
Joined: 12. Dec 2008 01:00
Location: kuusalu
Contact:

Unread post by randoainlo »

Minul on hetkel puupliidiga töötuba, seal nokitsen mootoreid ja võrre, moppe, aga masinad seissavad garaazis.
Muidu talvel täitsa hea soojas olla ja võrri näppida.
Deltad, Stellad, Minid, Rigad, K750 ja K55

Ostan mõistlikute hindadega mopeede ja võrre

Lugege mu blogi!
http://venemasinad.blogspot.com/
raits1997
Tavakasutaja
Posts: 21
Joined: 27. Sep 2009 00:00
Location: Hiiumaa

Unread post by raits1997 »

Endal on maal küttega garaaz kuhu ikka mahtus 1 Belaruss 3 võrri 1 mosse 1 Dnepr ja 3 inimese paat. Tõõriistad on kõik olemas mida vaja ja isegi liiga palju on. Sisustust seal palju pole 2 kirjutuslauda 2 auto tagumist istetet kokku pandud diivan ja üks auto juhi iste. 3 erineva suurusega kruustangid on olemas, keevitus olemas kompessor värvi püstolitega olemas. Kodus on küll natuke vähem luksust ehk siis 3 vanakooli kongiga transitit kokku keevitatud ja vahe seinad maha lõigatud :lol: :lol: :lol: aga seal saab vähemalt musa kuulata.
User avatar
-mustadpapud
Tavakasutaja
Posts: 136
Joined: 30. May 2010 00:00
Contact:

Unread post by -mustadpapud »

tavaline kuur kus alguses on mingi koridor seal hoian jalgratast ja deltat , siis tuleb suur ruum kus on aiavoolikud , muruniidukid , kruustangid , trimmerid , kettsaed , siis höövelpink , ja hulgahulga tööriistu
User avatar
Sisse
Tavakasutaja
Posts: 193
Joined: 06. May 2011 00:00
Location: raplamaa
Contact:

Unread post by Sisse »

Mina remondin oma mopeedi ja rattaid abihoones hetkel kuna garaazis on auto Tööriistu on väga palju torutöötlemispink,keeitus(elektrood)kompressor,käi,relakad,ja treipink.
Puudust tunnen puurpigist ja suurtest kruustangides. (Vaja need maalt ära tuua.)
uazik.
User avatar
madeinussr
Moderaator
Posts: 1553
Joined: 13. Jan 2006 01:00
Location: Kesk-Eestist pooliku Planeta Spordiga

Unread post by madeinussr »

Mul on olemas rahalised, ajalised, ruumilised võimalused koos motivatsiooniga. Midagi oleks nagu ikka puudu, sest asjad ei taha kuidagi valmida... :roll:
Mina sõidan oma vanade motikatega. Kas sina ka?
Post Reply