K: Kommunaator

Üldine mototeemaline arutelu
iz350super
Tavakasutaja
Posts: 456
Joined: 07. Oct 2010 00:00
Location: Ida-Virumaa
Contact:

K: Kommunaator

Unread post by iz350super »

Tere,
mopil ei olnud väikestel pööretel jõudu, ning kui pöörded olid veel väiksemad, ning lisandada kloormus, näiteks esimese käiguga madalatel pööretel sõitmine, suri masin välja, taaskäivitus, ning nii turtsus koguaeg. Vahetasin elektri ploki ära. Asi läks paremaks. Kuid laenasin plokki sõitvalt masinalt. Kas keegi teab nende plokkide hindasid?
Kas on mõeldav vahetada mingi masinaga, uuemad minskid, voshoodid, izid ehk?
T.M
Last edited by iz350super on 24. Apr 2012 20:45, edited 1 time in total.
MargusM
Tavakasutaja
Posts: 84
Joined: 08. Nov 2011 01:00
Location: Harjumaa/ Pärnumaa
Contact:

Unread post by MargusM »

6 voldisele süsteemile võid panna nii 6 kui ka 12 voldise kommutaatori (vastupidi ehk siis 12v süsteem 6v kommutaator, panna ei tohi muidu põletad kommutaatori maha) ja peaks neid leiduma nii voshodide kui ka minskite pealt.
Samas ma väga ei usu et viga kommutaatoris, sest kommutaator kas töötab või ei tööta vähemalt minul nii olnud.
iz350super
Tavakasutaja
Posts: 456
Joined: 07. Oct 2010 00:00
Location: Ida-Virumaa
Contact:

Unread post by iz350super »

Vanemad motopalli mehed räägivad, et vibratsioonist hakkab ka lollitama. (loksutab juhtme lahti, korra käib, korra mitte)
Tehti nii, et võeti uuest peast lahti, valati sula parafiini täis, ning asetati, need jubinad tagasi, parafiin pidi hea olema sellejaoks.
Kuigi, ma muidu ei räägiks, tean enda masinat liiga hästi. Ning kui hakata mõtlema, mis ma tegin, siis ainus asi oli, kommunaatori vahetus. Peale seda hakkas jamama, kuigi see oleks olnud viimane asi mida kahtlustada, algul kahtlustasin lisaõhku, kuid, asi paranes, kui asetasin teise kommunaatori.
Kuid suur tänu vastuse eest, see oligi peamine.
T.M
Post Reply