iz jupiter 2 saaremaalt

Liikmete rattad ja tegemised.
Lugemiseks registreeru kasutajaks.
Vihmamees
Tavakasutaja
Posts: 89
Joined: 26. Jul 2015 17:07

Re: iz jupiter 2 saaremaalt

Unread post by Vihmamees »

Naaiiisss, oma Jupiter 5'e ajad tulevad meelde :D Ei ole paremat häält kui kaks takti ja vähemalt kaks silindrit!
Aga see paistab olema Ju-2K, ehk siis sünni poolest korviga isend, neil ei olnudki vist seisuharki (ärge näkku lööge kui ma eksin :oops: ). Siit järgmine soovitus: tõenäoliselt on tal ees 16 hambaga veohammasratas, sellega on oht liiga pöördesse ajada tavakiirusel. Sinna oleks sobilik 18 või isegi 19 hammast, hoiab pöörded mõistlikud ja sõidurõõmu jagub kauemaks...
NB! Uinudes sule silmad!
User avatar
Nobody
Admin
Posts: 2213
Joined: 04. Oct 2003 00:00
Location: Tallinn
Contact:

Re: iz jupiter 2 saaremaalt

Unread post by Nobody »

Vihmamees wrote:Naaiiisss, oma Jupiter 5'e ajad tulevad meelde :D Ei ole paremat häält kui kaks takti ja vähemalt kaks silindrit!
Aga see paistab olema Ju-2K, ehk siis sünni poolest korviga isend, neil ei olnudki vist seisuharki (ärge näkku lööge kui ma eksin :oops: ). Siit järgmine soovitus: tõenäoliselt on tal ees 16 hambaga veohammasratas, sellega on oht liiga pöördesse ajada tavakiirusel. Sinna oleks sobilik 18 või isegi 19 hammast, hoiab pöörded mõistlikud ja sõidurõõmu jagub kauemaks...
Ikka oli seisuhark ka korviga masinatel. Kuidas muidu tagaratast vahetad :wink:
Auto võib olla, tsikkel peab olema.
izimees27
Tavakasutaja
Posts: 49
Joined: 13. Jul 2015 10:54

Re: iz jupiter 2 saaremaalt

Unread post by izimees27 »

mingi hargi peax talle arendama jah- pole küljes olnd seda :roll:
izimees27
Tavakasutaja
Posts: 49
Joined: 13. Jul 2015 10:54

Re: iz jupiter 2 saaremaalt

Unread post by izimees27 »

masinal peax ka natuke tühikäiku reguleerima-kipub välja surema- gaasi peab peal hoidma kergelt :P
izimees27
Tavakasutaja
Posts: 49
Joined: 13. Jul 2015 10:54

Re: iz jupiter 2 saaremaalt

Unread post by izimees27 »

olekski liiga ilus olnud kui see masin ka tõesti nii ilusti oleks siis tööle hakkand-ei kus sa sellega!!!
täna käima pannes kadus parempoolne silinder tagant ära-kohati võtab järgi korraks aind- rookisin kontakid maha et käin kenasti üle, ei oska muud viga hetkel ka kohe arvata-võimalik et ka süütepooli juhmed vigased äkki-küünlaid proovisin ka teisi uusi-samuti sama jant parem silinder kaob tagant ära ning enamuse mootori töölolekust ei töötagi-mõned üksikud korrad võtab korraks järgi.....
näis mis homme teeb-kui uuesti kokku panen aga kui kellegil on ka taolist jama olnd-võib kogemust jagada!!!!, meenub et varasemal jupa 3 kadus ka aegajalt vasak silinder ära aga peale küünalde vahetust oli asi jälle korras... :roll:
Attachments
P7290kuuri.jpg
Vihmamees
Tavakasutaja
Posts: 89
Joined: 26. Jul 2015 17:07

Re: iz jupiter 2 saaremaalt

Unread post by Vihmamees »

Äkki on kondekate teema, kui kokku pannes jama jätkub, vaheta kondekad omavahel ära.
Jupiteril on üldse hea defekteerida, paned aga töötava poole juppe streikiva poole juppide asemele kuniks Kotermann käes. :wink:
NB! Uinudes sule silmad!
izimees27
Tavakasutaja
Posts: 49
Joined: 13. Jul 2015 10:54

Re: iz jupiter 2 saaremaalt

Unread post by izimees27 »

kondekaid pole veel proovind- võimalik et on nende viga ka : )
izimees27
Tavakasutaja
Posts: 49
Joined: 13. Jul 2015 10:54

Re: iz jupiter 2 saaremaalt

Unread post by izimees27 »

kurat otsin-mul peaks olema veel vene autode küünlajuhmeid-äkki saan nendest teha uued küünlade juhmed, mingi kamm oli ka laadimisega. alguses se punane tuli kustus ära-kui mootor tööle läks, täna järsku jäi põlema, harjased kinni vbolla jäänud.. :?
izimees27
Tavakasutaja
Posts: 49
Joined: 13. Jul 2015 10:54

Re: iz jupiter 2 saaremaalt

Unread post by izimees27 »

seis selline et hetkel asi ikka laiali : )
izimees27
Tavakasutaja
Posts: 49
Joined: 13. Jul 2015 10:54

Re: iz jupiter 2 saaremaalt

Unread post by izimees27 »

kui homme ilma on-lapin asja kokku ja siis näis mis teeb ja kas töötab korralikult jälle : )
kui ei siis sõiman ennast et oli mul vaja tuua jälle ronti majja jälle :D :D
izimees27
Tavakasutaja
Posts: 49
Joined: 13. Jul 2015 10:54

Re: iz jupiter 2 saaremaalt

Unread post by izimees27 »

süütepoolid vist ei saand nõnda jamada et kord töötab kord mitte ?! ma niikaua aega tagasi jändasin et ma maj mäleta enam nendest üldse mitte midagi :|
izimees27
Tavakasutaja
Posts: 49
Joined: 13. Jul 2015 10:54

Re: iz jupiter 2 saaremaalt

Unread post by izimees27 »

asi natuke paranes kui siiski jätab parem silinder kohati vahele :?
User avatar
Nobody
Admin
Posts: 2213
Joined: 04. Oct 2003 00:00
Location: Tallinn
Contact:

Re: iz jupiter 2 saaremaalt

Unread post by Nobody »

izimees27 wrote:süütepoolid vist ei saand nõnda jamada et kord töötab kord mitte ?! ma niikaua aega tagasi jändasin et ma maj mäleta enam nendest üldse mitte midagi :|
Saavad ikka. Tavaliselt kord töötab-kord mitte sõltub temperatuurist. Silinder läheb kuumaks ja edasi vaid puterdab. Endal kogemus olemas sellise pooliga. Suri välja, kui rattaga mõnda aega sõidetud oli, uus süütepool lahendas asja.
Auto võib olla, tsikkel peab olema.
izimees27
Tavakasutaja
Posts: 49
Joined: 13. Jul 2015 10:54

Re: iz jupiter 2 saaremaalt

Unread post by izimees27 »

no mul ei lähe see parem pütt üldse nii kuumaks kuna võtab vähe järgi- kui vasak juba aurab kuumast siis parem leige aind :?
User avatar
Nobody
Admin
Posts: 2213
Joined: 04. Oct 2003 00:00
Location: Tallinn
Contact:

Re: iz jupiter 2 saaremaalt

Unread post by Nobody »

Süütepoolid ju asuvad jupiteril mõlemad kõrvuti silindrite kohal. Vahet pole kumb neist kuumaks läheb ja pooli kuumutab :wink:

Kas poolide omavahelise ümbertõstmisega asi ei muutunud?
Auto võib olla, tsikkel peab olema.
izimees27
Tavakasutaja
Posts: 49
Joined: 13. Jul 2015 10:54

Re: iz jupiter 2 saaremaalt

Unread post by izimees27 »

poole omavahel vahetand ei ole mdea üldse millest selline geiss tekkis krt :|
izimees27
Tavakasutaja
Posts: 49
Joined: 13. Jul 2015 10:54

Re: iz jupiter 2 saaremaalt

Unread post by izimees27 »

ei asu kõrvuti vaid üksteisel järel paagi all... raamitoru küljes
izimees27
Tavakasutaja
Posts: 49
Joined: 13. Jul 2015 10:54

Re: iz jupiter 2 saaremaalt

Unread post by izimees27 »

ilmselt ikka kondeka viga tundub- oskab keegi öelda kas sinna mingi vene elektroonika seadme (telekas raadio) sama mahutavusega kondekas sobib ?? pole siin maal seda 6v korras kondekat hetkel kuskilt võtta :? :?
vana mis peal oli selline igatahes on vist originaal ka
Attachments
P80kuuri.jpg
izimees27
Tavakasutaja
Posts: 49
Joined: 13. Jul 2015 10:54

Re: iz jupiter 2 saaremaalt

Unread post by izimees27 »

oleks kellegil saaremaal pakkuda korras kondekaid iz 2 ???? ei tea kohta siin kust neid kohe osta saab uusi nõnda... :?
izimees27
Tavakasutaja
Posts: 49
Joined: 13. Jul 2015 10:54

Re: iz jupiter 2 saaremaalt

Unread post by izimees27 »

teab siis keegi pakkuda kondekaid või millised sinna veel sobivad ??
Prii
Tavakasutaja
Posts: 345
Joined: 19. Jan 2007 01:00
Location: Tallinn/Jõgeva
Contact:

Re: iz jupiter 2 saaremaalt

Unread post by Prii »

izimees27 wrote:teab siis keegi pakkuda kondekaid või millised sinna veel sobivad ??
Kondeka peal on kirjas vist 0,25 uF (mikrofarad) ja 400 V. Kui sul mingi vene telekas on käepärast, siis võta lahti ning kola skeemi peal veidi ringi. Tõenäoliselt leiad sarnaste parameetritega.
izimees27
Tavakasutaja
Posts: 49
Joined: 13. Jul 2015 10:54

Re: iz jupiter 2 saaremaalt

Unread post by izimees27 »

mingid vene telekad mul on aind mdea kas need ka tööle hakkavad motika peal ? :?
User avatar
Nobody
Admin
Posts: 2213
Joined: 04. Oct 2003 00:00
Location: Tallinn
Contact:

Re: iz jupiter 2 saaremaalt

Unread post by Nobody »

Soh, mis nüüd juhtus, et 2 eurise kondeka pärast ratas müüki?
Auto võib olla, tsikkel peab olema.
izimees27
Tavakasutaja
Posts: 49
Joined: 13. Jul 2015 10:54

Re: iz jupiter 2 saaremaalt

Unread post by izimees27 »

no ma pm müün ka teda kuna talveks ei ole mu teda siin mõtet jätta jälle seisma pealegi pole kohta ka kus hoida, seisaks aind kuskil kuuri taga räästa all- ega müügiga kiiret pole väga- eks ma teda nokin ka ja katsun korda saada vastavalt rahadele ja võimalustele : ) kuid pm 300euri eest oleks ta nõus ka ära andma kellegile kes tahaks ja näeb selles väärt pilli- temast teha korralikumat pilli-eluslooma, arvan et 300 pole palju ta eest väga...
aga kui huvilisi ei ole eks siis katsun ta sõitma saada ja kui ära tüdinen v sügisilmad ei luba-mis iganes siis eks ta seisma jääb mis taga muud teha on... : )
aga kellel on huvi võib meili kirjutada saab asjast rääkida lähemalt....
Post Reply